Skip to Content

This cache has been archived.

Ivank: Bylo tu hezky a príjemne, jen ten vrchní byl nákej divnej, že? [:D]
Tak pro tentokrát koncíme a tešíme se na další setkání.
Ten vrchní nás zve k návšteve v kvetnu. [:D]

More
<

Na základne

A cache by Ivank Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Thursday, 04 March 2010
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Vážení a milí!
Zveme vás k posezení v príjemné hospudce "Na základne" nad ruprechtickým námestím. Krome jiného tu mužeme s predstihem oslavit MDŽ.


Tešíme se na vás ve ctvrtek 4. brezna 2010 v 17.00 hodin!Každé setkání libereckých kaceru bývá milé, príjemné a….. krátké. „Meli bychom se setkávat casteji a pravidelne!“ zaznívá pri loucení. A tak hledáme a zkoušíme najít vhodnou ´strechu nad hlavou ´. Navštívili jsme nekolik príjemných podniku - tu v centru mesta, tu na jednom okraji, tu na druhém anebo na okraji úplne opacném. Jak se rozrustají naše rady, vyvstává potreba vetších prostor. Pojdme tedy zkusit sejít se v restauraci Na základne. Treba se nám tam všem bude líbit. K dispozici je nám 41 místo a dalších 5 osob se v pohode vmáckne. Koneckoncu, lidi jsou skladní, kaceri obzvlášte! V léte se muže posedet na zahrádce s velikým grilem, který se za príznivého pocasí hojne využívá. Kuchyne varí dobre, obsluha je príjemná, ceny prijatelné a cepuje se Budvar. Parkovište pojme nejméne 10 cachemobilu, další je možné odstavit na ploše pod kopcem. Aha, ješte jsem nezduraznila, že restaurace je na kopci, je odtud hezký výhled, klid a milovníky zvonu poteší blízkost kostela. Od restaurace na autobusovou zastávku na ruprechtickém námestí Míru je to asi 3 minuty, staví tu autobusy c.14 a 25. Cekání na autobus si mužete zpríjemnit lovem kešky GC18VXD.


Prosíme, ve svém logu ´ Will Attend´ nám prozradte pocet osob skrývajících se pod vaším nickem.


P.S. Restaurace ´Na základne´ je bývalá Georgia a kurákum doporucujeme teplé prádlo - venku mrzne!


STOP STAV! STOP STAV! STOP STAV! STOP STAV! STOP STAV! STOP STAV!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.