Skip to Content

This cache has been archived.

Ivank: Žádám kacery, kterí si z eventu odnesli TB, aby je vyzvedli i virtuálne.
Dekujeme za návštevu a nekdy zase nashledanou!

More
<

Dárek pro Rudolfa - II

A cache by Oli (Ivank) & Buik1 & jessie.r Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 24 April 2010
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:Šli jsme tuhle okolo Ceské chalupy, tak jsme se zastavili na neco dobrého a oknem pozorovali lyžníky s krásnými ski. Nekteré už moc krásné nebyly, jejich majitelé budou asi náruživými milovníky bílé stopy. A hele, tady jde lyžník s hromádkou svých ski v náruci, ale jde po svých, tak to dopadlo dobre, odnesla to jenom dreva.
Opouštíme teplo chalupy a vydáváme se na cestu domu. Mrazivý vzduch štípe do tvárí a je to docela príjemné.
V údolí se povaluje našedlá mlha, smog se tomu dnes ríká, ale tady nahore je zárivé jasno, cistý vzduch, klid a pohoda.
Ze skupinky lyžníku se ozve smerem k nám pozdrav a už se na nás usmívá milá tvár bodrého muže. Ta tvár je nám povedomá….kde jen jsme se to potkali? Muž postrehne naše špatne skrývané rozpaky a rozesmeje se na celé kolo. Jeho smích se nese daleko, až do údolí a ozvena jej zvonive vrací zpet. „Já jsem preci Rudolf a už tu na vás cekám!“ Konecne se nám rozsvítilo! Jak jsme mohli zapomenout, vždyt jsme tady pred rokem slavili jeho svátek!
Rudolf prišel blíž, zabodl své ski do vysoké záveje a povzdychl si: „Zima je fajn, lyžuju docela rád, ale už se strašne teším na jaro, na rozkvetlé vonavé louky a stromy, na ptací zpev a zurcící potucky…..To my taky, Rudolfe, my taky! A tak jsme si chvilku povídali o jaru a o našem tešení se a tu Rudolf, jen tak mezi recí vznese otázku: „Budeme na ´Ceské´ zase slavit muj svátek?“ „Nóóó…víš…práve jdeme odtamtud a zjistili jsme, že 17.dubna se tam bude konat svatba a tak se tam nevejdeme. Vždyt víš, kolik kacerského národa se tu obvykle sejde.“
Rudolfova dosud usmevavá tvár zesmutnela a šibalské ohnícky v jeho ocích pohasly. Beze slova vytáhl své ski ze záveje a pomalounku zacal stoupat do kopce.
Co ted??? Hlavou mi bleskl nápad: „Rudolfe, a nevadilo by Ti, kdybychom sezvali kacery o týden pozdeji, na sobotu 24. dubna a Tvuj svátek jaksepatrí oslavili treba i s týdenním zpoždením?!“ zahulákala jsem do svahu nad silnicí.
Mizející postava s nedbale vlácejícími ski za sebou byla v mžiku zpátky a Rudolfovy rozzárené oci nám výmluvne potvrdily, že mu to ani za mák vadit nebude, a že je to dobrý nápad: „Tak jo, týden sem, týden tam, pres to vlak nejede! A já domluvím pekné pocasí se Sluníckem, aby nám venku kuráci neumrzli!“
Rudolf se opet smeje na celé kolo a ozvena jeho veselý smích zvonive vrací zpátky.


DÁREK PRO RUDOLFA

Obrázky a AnimaceJak jsme Rudolfovi slíbili, oslavíme s ním jeho svátek a prineseme mu dárek!

Poteší jej každá pekne zabalená drobnost a nemusí mít zrovna hodnotu nejnovejšího Audi.

Abychom meli radost i my ostatní, stanme se pro tento vecer Rudolfem!

Zapátrejte v pameti, v historii, požádejte googla, pudla, mudla a objevte osobnost s krestním jménem ci príjmením Rudolf, jejíž jméno budete tento vecer hrde nosit na své hrudi. A protože cas letí a clovek zapomíná, na vizitku si ke svému Rudolfovi pripište také svuj nick.

Mám pro vás tajemství, pošeptal mi ho do ouška Rudolf: V sobotu 24.dubna má svátek Jirí a Rudolf by jim chtel také poprát. A my se k nemu pridáme! Poprejeme, obdarujeme… Když mi Rudolf šeptal to tajemství, s úsmevem se me zeptal, kolik znám známých a slavných Jirku. Vzpomnela jsem si na ctyri. Kolik jich znáte vy? Pridejte si je ke svým Rudolfum a predstavte nám je. Každého z nich maximálne peti vetami, at si nepripadáme jako v parlamentu!

Ceská chalupa je penzion a pro prespolní anebo pro všechny, jimž se nebude chtít vecer domu  skýtá možnost ubytování, celkem 28 míst. Zájemci si jej mohou zajistit na této web-adrese:www.penzion-ceskachalupa.cz

Do objednaného salonku se pohodlne vejde zhruba 42 osob. Dle zkušenosti - kaceru se vejde víc, jsou skladní! Pokud bude eventulacných kaceru víc, mohou posedet i v restauraci. Své deti mohou mít rodice pod dohledem v detském koutku.

Nejen salonek, ale celá restaurace je nekurácká, proto kurákum doporucujeme teplé spodní prádlo, venku bude ješte zima.A ted to nejduležitejší:

Sejdeme se v Penzionu Ceská chalupa v Rudolfove v Jizerských horách

v sobotu 24.dubna.2010

v 15.03 hodin
(plusmínusautobus presne)

Posedet mužeme do 24.00 anebo venku treba do rána, ale poslední autobus do Liberce odjíždí ve 23.30!

  

Prosíme, ve svém logu ´Will Attend´ nám prozradte pocet osob skrývajících se pod vaším nickem.


Linka MHD císlo 18 odjíždí z terminálu Fugnerova ve 14.20, 15.20, 16.20 a v 17.50, autobus CSAD jezdí do Bedrichova z autobusového nádraží v 15.00 a v 17.00 hodin.

Horká linka: 604 295 721


Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.