Skip to content

1.Paintball Event U Jezirka Event Cache

This cache has been archived.

TwiceRaP: Tak zase za rok. [:D]

More
Hidden : Sunday, 16 May 2010
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


 

Dovolujeme si pozvat všechny príznivce geocachingu na 1.Paintball Event U Jezírka. Pro setkání jsme zvolili termín v krásné kvetnové nedeli a místo, kde mužete strávit nekolik hodin se svými geopráteli a taktéž se mužete v prípade zájmu seznámit i s paintballem. Pro setkání jsou vycleneny kapacity restaurace U jezírka s prilehlým venkovním posezením a paintballovým hrištem. Program eventu je prizpusoben tak, aby se setkání mohli úcastnit príslušníci všech vekových kategorií. V rámci eventu bude probíhat v prostorách restaurace volná výmena a chlubení se se všemi druhy zajímavých geopredmetu obohacených o sdelení zážitku z jejich odlovu, prípadne prozrazení zkušeností z jejich porízení. Pro všechny úcastníky eventu je za poplatek pripraveno pohoštení a vlastnorucní postrílení osobního geopaintballového terce, který dostanou všichni úcastníci pri logu. U príležitosti eventu pripravujeme i speciální eventové CWG. Kapacita restaurace je 50 osob. Uvádíme jí z toho duvodu, že tomuto poctu geoprátel zabezpecíme v prípade nepríznivého pocasí suché místecko uvnitr hospudky. Kapacita venkovních prilehlých prostor vcetne terasy je cca 100 osob a když nám bude pocasí prát, tak nic nebrání tomu, abychom trávili eventový cas i venku na cerstvém jarním vzdoušku. V blízkosti restaurace bude zažehnuta vatra pro opékání burtíku. V prípade nepríznivého pocasí budou burtíky vyuzeny.

Program našeho 1.Paintballového Eventu je následující :

V 10,00 hod. provedeme zahájení eventu. Po krátkém privítání Vás nebudeme již v nicem omezovat a vše bude probíhat dle Vaší volby. Pri logování Vás požádáme o úcastnický poplatek 100,- Kc, za který Vám poskytneme 1 x osobní geopaintballový terc, kam si doplníte svuj nick a po té si ho mužete vlastnorucne na vycleneném stanovišti na paintballovém hrišti pridelenými 10 ranami postrílet, dále hovezí geoguláš v gramáži 150 g s chlebem a  burtíka na opékání. Aby Vám v krku nezaschlo, tak si k jídlu mužete objednat nealko i alko pití, které je v restauraci bežne dostupné. Po zahájení bude taktéž pro zájemce otevreno paintballové hrište, kde si mužou geobojovníci vyzkoušet už skutecný paintballový boj. Tato atrakce je zpoplatnena za dalších 100,-Kc, za které budete proškoleni a následne Vám bude zapujcena paintballová zbran, ochranné rukavice s maskou a vestou, chránic krku a 30 kulí. Pro nárocnejší bojovníky s vyšší kadencí strelby je možné prikoupení kulicek v cene 1,- Kc za jednu kuli. Bojovat bude geokomando v poctu dvanácti osob po dobu 30 minut. Prípadným zájemcum o tuto atrakci doporucujeme, aby si s sebou privezli náhradní oblecení pro boj a to nejlépe ve více slabších vrstvách, které nejlépe tlumí zásahy paintballovou zbraní. Po opuštení hrište se prevléknete do bežného oblecení, ve kterém budete pokracovat v další Vámi zvolené cásti eventového programu. V pobarveném oblecení není vhodné vstupovat do vnitrních prostor ani do Vašich geovozidel. Barva z oblecení lze snadno vyprat, jedná se o bežné potravinárské vodou rozpustitelné barvivo. Více se mužete o paintballové hre dozvedet z popisu naší Paintball cache U jezírka   V rámci eventu si mužete venku taktéž zahrát Ruské kuželky a pokud bude dokoncena výstavba minigolfu, tak i tuto hru. Oficiální cást eventu bude zakoncena ve 14,00 hod. I po této hodine bude paintballové hrište, restaurace i další nabízené aktivity k dispozici dle chutí a prání zúcastnených.

Pri prihlášení na event využijte v logu položku "will attend" a následne uvedte ješte prosím tyto údaje :

1) Pocet zúcastnených osob, které uhradí vstupní poplatek 100,- Kc (paintballový terc, 10 kulí, hovezí gulášek, burt)

2) Pocet eventových CWG, které si plánujete zakoupit.

3) Pocet osob, které se zúcastní paintballového souboje s poplatkem 100,-Kc (30 minut pobytu na paintballovém hrišti v plné výstroji, 30 kulí)

 

Nick Terc, 10 kulí, guláš, burt Eventové CWG Paintballový souboj, 30-30
ottik5 3 1 2
weri.cz 1 1 1
Broucicijovi 2 1 1
Lucky&spol 4 1 2
Sutech 1 1 1
malin.cz 3 1 2
D@ewo 2 1 1
adam a veru 2 2 2
mimaci 3 1 2
VK Stahlavy 1 1  
pet@s 1 1 0
JohnnyM 1 2 1
Lonos 1 1 1
MildaPajda 1 3 1
mikisi 1 1  
FilemonCZ 2   2
Blue_K&M 2   1
Zeqqa 1 1 0
Fefekladno 1 1 1
towerr11 2 1 2
Numira 1 1 1
mfki 2 3 2
PepeKacka 1 1 0
Pepinokladno 1 1 1
Peža 1 1 1
permonik70 1 1 1
pansy1 2 1  
hlava.cz 2 1 1
cambis 1 1 1
Bezi33 1 1 1
Happy77 1 1 1
swsaleem 2 1  
solsais 3 2 2
Kachna.H 2 2 2
Druhácek 1 1 1
TwiceRaP 2 1 2
Mufa 2 1 1
K-FrogTeam 3 2 2
DinokO 4 1 -
CELKEM 68 46 43

******************************************************

Aktualizováno dne 2.5. 2010.

Upresnili jsme seznam úcastníku eventu. Provedli jsme další dohovor s majitelem paintballového hrište, ze kterého vyplývají následující informace.Vnitrní cást restaurace bude po celou dobu konání eventu nekurácká. Po príchodu na event obdržíte oproti zaplacení poukázky na všechny pochutiny i strelecké aktivity. Hned po zahájení si budete moci uvnitr restaurace vyzvednout burtíky, guláš bude vydáván až od 11,00 hod. K dispozici bude také grilované maso, pripravované na venkovním grilu pred hospudkou. Paintballový souboj bude probíhat ve dvanácticlenných týmech, do kterých budete po príchodu zarazeni. Tešíme se na Vás.

******************************************************

Aktualizováno dne 12.5. 2010.

Znovu jsme upresnili seznam úcastníku eventu. Odpadlo celkem již asi 10 strelcu a proto jsme se rozhodli odstranit STOP STAV a privítáme další zájemce o úcast na tomto eventu.

******************************************************

Aktualizováno dne 14.5. 2010.

Znovu jsme upresnili seznam úcastníku eventu. Pro skalní, kterí vydrželi, pripravujeme na event 5 ks protichemických pláštenek JP-75, které si mohou strelci na sebe obléknout a mohou být tak chráneni jak pred kulickami, tak i pred prípadným deštem. Predem sdelujeme také cenu eventového CWG, které lze na míste zakoupit za 10,- Kc.

Additional Hints (No hints available.)