Skip to content

Kobra11 jede do Prahy Wherigo Cache

This cache has been archived.

O11_TM: Tak bohuzel jde i toto WIGO do archivu. V patek jsem tam dal novou krabici a v sobotu uz tam nebyla

More
Hidden : 03/21/2010
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

29.10. 2011 POZOR NOVÁ VERZE CARTRIDGE 2.0

1efec230-2372-4ea8-9a60-4e0013459344

Penize Otty Schlegera (jsou soucasti keše, prosíme nebrat) Ottik5


11.5. 2010 20:00 aktualizace cartridge 1.5 - zobrazovani ikon

13.5. 2010 20:00 aktualizace cartridge 1.6 - drobné úpravy od Maxinohy

16.5. 2010 16:30 aktualizace cartridge 1.8 - oprava chyby na druhe stage + pridan SOS kontak na ownera do hry

2.10. 2011 00:30 aktualizace cartridge 1.9 - zmena finalni stage

29.10. 2011 18:00 aktualizace cartridge 2.0 - uprava finalni stage

Tom Kranich a Semir Gerkhan z dálnicní policie jedou na víkendový výlet do našeho hlavního mesta Prahy. První kontakt z naší policií meli oba hned po prejezdu hranic kousek od Ústí nad Labem. Jeli po dálnici bez dálnicní známky. Naše policie je však ke svým kolegum ze SRN velmi benevolentní, za autogram na blokovou pokutu dali jen domluvu a poradili, kde po opetovném nájezdu na dálnici D8 u Lovosic zakoupit dálnicní známku. A práve zde na odpocívadle na 44 kilometru dálnice D8 smer Praha zacíná náš príbeh. Prijedte na odpocívadlo na 44 kilometru dálnice D8 smer Praha (cerpací stanice Benzina a McDonald´s), zde zaparkujte na úvodních souradnicích a spuste hru.

Historie seriálu

Seriál Alarm für Cobra 11 (u nás vysílaný pod jednoduchým názvem Kobra 11), prvotrídní nemecká akcní show plná strhujících akcí, vzrušujících príbehu, bystrých a pohotových vyšetrovatelu a samozrejme burácení silných motoru v závode na život a na smrt. Pilotní film "Bomby na 92.kilometru" byl odvysílán 12. brezna 1996 na RTL a sledovalo jej ohromujících 10 milionu diváku. Svým ztvárnením seriál Cobra 11 prinesl na nemecké obrazovky zcela nový typ programu: akcní seriál, který vzniká v ciste domácí produkci a na 100% se vyrovná svým hollywoodským vzorum. Po svém senzacním uvedení se brzy stal hitem nejen v Nemecku, ale i v mnoha dalších zemích sveta. Po odvysílání pilotního filmu a dalších osmi epizod první série se televize RTL rozhodla dle výborné sledovanosti na dalším natácení. Dnes (rok 2010) je na svete již pres 150 epizod v deseti sériích a další se stále natácí! Kobra 11 se poprvé dostala na naše obrazovky prostrednictvím TV Nova na podzim roku 1997.

Wherigo cartridge najdete zde.


Podmínkou logu je dokoncení hry na wherigo.com - zalogování a odemcení hry. Jestliže nevlastníte potrebný prístroj a pujdete hru ve skupine, mužete zde na stránkách logovat nález, musíte ale do logu uvést, s kým jste hru hráli.
Obecné zásady: U Garmin Colorado a Oregon si pred spuštením hry nezapomente zkalibrovat kompas. Pro odemcení hry na wherigo.com mužete použít uložený GWS soubor nebo kód, který se vygeneruje po ukoncení hry. Ten si opište.
Jak to funguje: kód pro odemcení na wherigo.com je unikátní, generuje se už pri vašem stahování do prístroje, nikdo tedy neví, jaký je práve pro vás. Pokud si ho na konci hry zapomenete opsat, nebo si ho opíšete špatne, mužete ho nalézt i v uloženém textovém souboru gwl. Ten si mužete otevrít napr. programem Poznámkový blok.

Neco k této hre Wherigo

Je to naše první wherigo. Jedná se o klidnou pohodovou hru, která vám má zpríjemnit cestování po dálnici D8 v úseku Lovosice - Praha. K této hre wherigo potrebujete nutne automobil a dálnicní známku, pokud pojedete po dálnici. Hra není o rychlosti a na cas. Žádné dopravní nehody a šílené honicky se konat nebudou. Zóny najdete vždy na odpocívadlech dálnice D8 Lovosice – Praha. V žádném prípade není nutné vstupovat na dálnici nebo silnice na odpocívadlech a na dálnici zastavovat mimo odpocívadla. Zóny jsou dostatecne veliké, a vždy se nacházejí na chodnících nebo trávnících odpocívadla. Proto, pokud vstoupíte do zóny uprostred silnice, vždy v pohode dojdete na chodník nebo blízký trávník, nebojte se, stále se budete pohybovat v zóne. Behem jízdy na další zastavení hry nemusíte používat navigaci, doporucujeme však hru nevypínat a nechat bežet navigaci až na další odpocívadlo. V pohode se mužete venovat rízení motorového vozidla až na další odpocívadlo. Dále doporucujeme, vždy behem hry, hru prubežne ukládat pomocí ukládátka, které naleznete v batohu. Team Ottik5 a Ottik6

Pokud jste nekoho ve hre poznali nebo si myslíte, že ho znáte, je to jen fikce a shoda náhod.


Podekování

Betakaceri v akci

Zegga - za betatesty - OpenWIG
Ottik6 - za výrobu hry v Urwigu, za betatesty - Garmin Oregon 200
otasparta - za betatesty - OpenWIG
weri.cz - za betatesty - Garmin Oregon 550
a na konec za trpelivost mé druhé poloviny teamu Ottik5 Alici


free counters

FLAG counter aktivován 10. 5. 2010ceaaf72f-aad8-43cb-a5a1-d7aaa6730e11


A nezapomen se podivat na nas web: www.kacerem.snadno.eu.

Additional Hints (No hints available.)