Skip to Content

<

Bez vody

A cache by Algolka & Arwin Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 4/10/2010
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Mec a štít stažka zaduneli o vyschnutú zem. Zoslabnuté telo sa zosunulo vedla nich. Na rozdiel od vycerpaného bojovníka, slnko plnou silou vytrvalo spalovalo okolitú krajinu.

Bez vody...Bojovník spoza napoly privretých viecok zaregistroval trsy vysušenej trávy, v ktorej sa povalovali hromady roztrúsených skál so zvyškami starého valu. Nikde ani náznak života. Ani ludia z dávnej minulosti nevládali prežit na tomto mieste.

Co z toho, že obchodníci ktorých stretol v hostinci pred troma týždnami, fantazírovali o tajomnom poklade nesmiernej hodnoty ukrytom v zákutiach rozlahlej planiny. Co z pokladu, ked si nebude vediet užit jeho bohatstvo aj keby sa mu ho podarilo nájst. Už mu nezvýšia sily na cestu spät. Mucil ho hlad a smad...

Bez vody...Po chvílke odpocinku jeho oci opät zacali vnímat okolie. Co je to za divnú skalu ukrytú v tráve? Nepodobá sa žiadnej o ktoré doteraz zakopával. Akoby bola z inej hmoty! Priplazil sa k nej bližšie a otocil ju.

POKLAD!Do žíl sa mu vliala nová, carovná energia. POKLAD, POKLAD!! Musí vydržat cestu spät. Toto je den, na ktorý cakal celý život!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

192 Logged Visits

Found it 182     Didn't find it 2     Write note 5     Publish Listing 1     Needs Maintenance 1     Owner Maintenance 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 34 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.