Skip to content

Smajlik - bonus Mystery Cache

Hidden : 06/22/2010
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Bonus k sérii Smajlík.

Vítáme vás na obnovené druhé verzi projektu "Smajlík".
Rádi bychom vás predem upozornili a požádali o nekolik vecí (platí pro celou sérii):
- Nejezdete auty až na polní cesty ci k lesu. Není tu kde zaparkovat a zbytecne byste mohli podráždit lidi, kterí tu bydlí. Rádi bychom, aby to byla klidná bezkonfliktní série a vydržela nám co nejdéle, neradi bychom byli trnem v oku domorodcum. Takže vás tímto žádáme, abyste parkovali ješte na kraji vesnic. Temi 5 minutami cesty rozhodne nic neušetríte.
- Tentokrát se jedná opravdu o velmi nárocný terén. Nejsme si jisti, nakolik je ve vašich silách toto projít behem jednoho dne ... takže doporucujeme podniknout pohodový dvoudenní výlet a prespat dole v údolí Loucky. Je to místo hojne navštevované trampy, takže verím, že se vám takový bivak bude velice líbit.
- Snažte se chodit po cestách. Zde vždy platí, že nekratší cesta trvá 2x déle než obchuzka po ceste.
- Cestou spatríte nekolik osamelých stavení - snažte se jim co nejvíce vyhýbat. Neradi bychom rušili jejich klid, pro který si zrejme život na samote zvolili.
- Krabicky, prosíme, vracejte tak, jak jste je našli. Pokud jsou zavešené, jsou použity magnety - stací pouze odtrhnout, nerozvazujete provázky.
- Doporucujeme vzít si s sebou repelent - jako všude v okolí Brna, vyskytují se tu hojne klíštata a komári.
- Pokud by se vám podarilo nafotit objekty úkrytu lépe než nám, budeme rádi, pokud se podelíte.

Veríme, že se vám tu bude líbit prinejmenším tak jako nám !
A nyní k samotnému bonusu.
Jestliže se vám líbila série Smajlíku a jste smutní, že nebyla rozsáhlejší (presneji receno ješte se udržíte na nohou), tak práve pro vás jsme pripravili tento malý bonus. Bonus je dostupný všem a je takovým prehledným shrnutím celé série.
K jeho získání budete potrebovat zjistit bonusové body, které jste jiste zahlédli a peclive si opsali z nekolika kousku této série. Když ted trošku popremýšlíte, urcite prijdete na jisté slovo. Nyní písmenum A,B,C,D,E priradte poradí jednotlivých písmen tohoto slova v anglické abecede (tj. napr. A = poradové císlo prvního písmena slova atd). Máte ? Takže ted už vám nic nebrání vyrazit na toto místo :

N0 + ((B+D)*(C+D-B-1))/1000
E0 + ((B-C+D)*(B+D+E))/1000

kde N0 E0 jsou výchozí souradnice.

Additional Hints (No hints available.)