De Theefabriek Traditional Cache
-
Difficulty:
-
-
Terrain:
-
Size:
 (small)
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions
in our disclaimer.
Leuke, eenvoudige cache, verstopt in de tuin van De Theefabriek.
De Theefabriek is een unieke combinatie van Nederlands enige theemuseum, een sfeervolle theeschenkerij met wellicht de meest uitgebreide theekaart ter wereld en een geurige theewinkel... een paradijs voor de theeliefhebber!
De Theefabriek is gevestigd in de voormalige kerk en pastorie van het pittoreske dorpje Houwerzijl, in 1989 gekocht voor het symbolische bedrag van 1 gulden (45 eurocent) en nu uitgegroeid tot een ware thee-attractie waar jaarlijks ongeveer 50.000 bezoekers komen. Houwerzijl ligt in het prachtige, rustige Noordwest-Groningen, aan de rand van Nationaal Park Lauwersmeer.
De cache ligt verborgen in de tuin van De Theefabriek. Om de cache te bereiken is het niet nodig om van de paden af te gaan of te graven in de tuin!
En heb je de cache gevonden ... er zijn allerlei mogelijkheden om een leuke wandeling te maken, door en rond het dorpje. Bijvoorbeeld naar Olle Weem, in het voormalige aangrenzende dorpje Vliedorp. Het enige wat nog rest van dit dorpje is het kerkhof, gelegen op een wierde (terp). Eens stond er ook de kerk van Houwerzijl / Vliedorp, evenals de pastorie/boerderij ("weem"). Het terrein met de graven is thans in bezit van het Groninger Landschap. Dwaal er eens rond, laat de sfeer op je inwerken en geniet!
Additional Hints
(Decrypt)
Rira bc qvg zbbvr cyrxwr mvggra ra travrgra ina urg mvpug bc qr ivwire.