Skip to content

10-10-10 Multi Event: Plumlovska prehrada (CZ) Event Cache

This cache has been archived.

marram.cz: Je na case udelat za eventikem tecku. Diky vsem za logy a ucast.

More
Hidden : Sunday, 10 October 2010
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


10-10-10 Multi Event

U príležitosti kulatého a vzácného data 10.10.2010 Vás zvu na procházku okolo Plumlovské prehrady. Stejne tak, jako je datum 10-10-10 vzácné a další šance jej využít na event bude až za sto let, tak bude tato procházka trochu vyjímecná tím, že prehrada dnes pripomíná spíse zarostlou louku, než prehradu. Nemelo by tomu tak být ovšem naveky, takže je možné, že šance projít se suchou nohou po staré hrází nebo dokonce po dne prehrady bude na dlouhou dobu poslední.

A nebojte, nebudeme v tom sami. Kulaté datum 10-10-10 oslaví v rámci multieventu na dalších místech Ceské republiky i po celém svete.


Program

 

Kde? Sejdeme se na severním konci hráze Plumlovské prehrady.
Kdy? 10. ríjna v 10:00 hod.
Do kolika? to uvidíme, projdeme se ke staré hrázi, kdo nemá, odloví E.A. Poa, sejdeme dolu k nové hrazí, zalogujeme a na obed už bude vetšina z nás doma.
Kdo? Kapacita je samozrejme neomezená, takže jsou vítáni všichni kdo chtejí absolvovat pohodovou procházku okolo prehrady, hlavne pak ti, kterí sebou priberou kocárek s georobotky, protože i já jej sebou budu mít, tak at v tom nejsem sám.
Co když bude pršet? Kacer není kokino, takže se nerozpustí. ;) No, uvidíme, pokud ale nebudou padat trakace, tak já prijdu urcite.

A takto to tam nyní vypadá, i nejaká ta voda se semtam zaleskne, ale na prehradu jí je opravdu hodne málo. :)

prehrada


update 01/10/2010

CWG vyrobena a nachystana, mam jich 100ks, tak bude dost pro každého. Ti kdo napsali svuj zájem v logu budou mít požadované množství odloženo bokem. Na pokrytí nákladu na výrobu prosím 10Kc za kus, kdo si vezme dva kusy, bude je mít za 15Kc. Za výrobu dekuji firme CACHEROV.EU.

CWG


update 08/10/2010

Groudspeak zverejnil novinku pro lovce všeho možného - Souvenirs. Moc informací dostupných není, ale zdá se, že 10.10.2010 bude pokus o vytvorení rekordu v poctu logujících kaceru a každý, kdo tento den uloví nejakou kešku (dá se predpokládat, že ji i s tímto datem zaloguje) získá jeden z tech nových suvenýru:

Souvenir 10/10/10


po eventu 10/10/2010

Skupinové foto:

Zdrojová fotografie: DSC06608.JPG (omluvte kvalitu, hral jsem si s nastavenim fotaku a pred skupinovkou to nevratil do normalniho stavu)


Logbook:


Logbook byl v provedeni deseti stranek o rozmerech 10 x 10 cm, kdy každá stánka byla desátá, at jste listovali jak listovali. :) Pouze u jedné byla využita i zadní strana, ale porád to byl desátý list. :)


Additional Hints (No hints available.)