

Klaar voor de onderwereld?
Tijdens deze route waad je een weg door de onderwereld. Je komt er van alles tegen.
Haal jij het eindpunt levend of haalt de dood jou in?
Deze route is uitgezet ter ere van ons favoriete feest Halloween en dit jaar als thema; Death Becomes You
Vernieuwde versie!!! Sommige coördinaten en/of tekst is aangepast dus lees alles zorgvuldig door!!!!
Een UV lampje kan nu van pas komen!
Gelieve alles goed toe te dekken en op de juiste plaats terug te leggen,
sommige dingen hoef je niet op te pakken en maak het dus niet kapot!!!!
Je kunt parkeren op
N 51° 31.337'
E004° 17.265'
De parkeerplaats is achter tenniscentrum De Melanen. Daar kun je meestal wel terecht voor een drankje tot laat in de avond. De nachtcache kan het hele jaar door gelopen worden. Aangelijnde honden zijn toegestaan. De route is ongeveer 3 KM en het terrein is redelijk goed begaanbaar gebied. Zorg wel dat je op de paden blijft, anders is de route minder leuk en mis je misschien bepaalde dingen. Bij ieder WP ga je op zoek naar de waarde die bij de betreffende letter hoort, na 6 WP's vindt je het laatste WP met de volgorde van de letters die het coördinaat vormen, die je nodig hebt om de eindcache te vinden.
In het begin was er een mooie dame, genaamd Pandora. De goden hadden haar verschillende gaven geschonken, namelijk intelligentie, talent, goede manieren, schoonheid, maar ook kreeg ze ook een bedrieglijke aard en nieuwsgierigheid. Zeus zelf gaf haar een doosje, waarin alle ongeluk van de wereld zat. Er zou niets gebeuren als de doos dicht zou blijven, maar Pandora kon haar nieuwsgierigheid niet bedwingen en opende niet wetend toch de doos, waardoor allerlei ziektes, rampen en ongelukken losbraken. Nu Pandora's doos is geopend lijkt de onderwereld misschien niet zo erg meer, maar onderschat deze zeker niet!

WP1: Voor je de onderwereld kunt betreden, moet je eerst langs 'the Gates of the Underworld'. Maar zo makkelijk lukt dat echter niet, aangezien de poorten bewaakt worden door Cerberus, de 3 koppige hond of een andere wachter. Vindt jij een manier om toch door te kunnen? Ondanks dat je nu naar de onderwereld loopt vergeet niet de sleutel te bekijken, dan zie je vast de vorm van dit cijfer. (Gelieve dit WP niet eraf te halen, maar laten zitten!)
N 51° 31.208'
E004° 17.241'
Zoek hier de waarde van O

WP2: Eenmaal door de ingang, betekend nog niet dat je er bent. Je komt nu bij Charon, de veerman van Hades, aan. Deze brengt de doden naar de onderwereld. Als levende mag je niet mee. Maar misschien vind je toch een manier om de veerman om te kopen en verder te kunnen. Als je het juiste middel hebt gevonden, vindt Charon misschien nog wel een manier om verder onder grond verder te kunnen.
N 51° 31.125'
E004° 17.341'
Zoek hier de waarde van H

WP3: Als je dan toch over het water gaat, ontkom je niet aan Nyx, de godin van de nacht. Zij is een watergeest en staat aan het begin van de creatie van de onderwereld. Ze is een schoonheid met een exceptionele kracht, dat maakt haar verraderlijk als de nacht. Kun jij haar geheim ontdekken, wat jou verder de onderwereld in brengt. Laat je niet om de tuin leiden door haar soms gemoedelijke karakter.
N 51° 31.246'
E004° 17.424'
Zoek hier de waarde van N

WP4: Nyx mag je dan gepasseerd zijn. Je zult zeker haar kinderen niet ontkomen. Keres, de dodelijke vrouwelijke geesten, met hun grote honger naar mensenbloed. Zwevend over de velden op zoek naar mensen om hun honger te stillen. Maar ook Moros, die voor ondergang zorgt bij zowel de doden als de levenden. Maar ook hebben we Moirae, ze beslissen over het lot van iedereen. Vanaf geboorte tot de dood. Ze hebben ook het zicht over wat een leven brengt en kan jou daarom inzicht geven voor jouw route door deze onderwereld. Hoe jij een oogje in het zeil, en zie hoe je steeds dieper en lager komt in de onderwereld.
N 51° 31.340'
E004° 17.609'
Zoek hier de waarde van A

WP5: Steeds verder in de onderwereld komend, kom je ook steeds meer geesten, doden en ander gespuis tegen zoals ook zombies. In dit moerasgebied is dat ook niet ongewoon. Hou je ogen goed op het pad, want er gaan verhalen rond dat als de geesten uit het moeras je zien en aankijken, jou het moeras in trekken en daar vasthouden tot je stikt en een van hen wordt. Ondanks dat je je hoofd hoog moet houden, vergeten niet te kijken waar je je voeten neer zet in het drassig gebied.
N 51° 31.451'
E004° 17.615'
Zoek hier de waarde van L
Ga via een tussenpunt:
N 51° 31.486'
E004° 17.651'

WP6: Nadat je door het moeras gestruind hebt, kom je nu tot diep in de onderwereld. Dat maakt het zeker niet prettiger. Je begeeft je nu in Tartaros, dit is de plek waar de ergste geesten zitten. De meest erge geesten dolen hier rond, de zwaarst gestrafte van heel het schimmenrijk. Het onveilige gevoel zal je al snel bekruipen als je achter je een vreemd geluid hoort. Een vriendelijk stem probeert je te verleiden om te kijken, maar wees slim en doe het niet, want je zou wel eens in de verraderlijke ogen van Medusa kunnen kijken. En iedereen weet hoe dat afloopt. Wie weet verdwijn jij als versteend in de grond bij een boom.
N 51° 31.444'
E004° 17.480'
Tel de gekleurde hoeveelheid hier en dat is de waarde van W

WP7: Je bent nu vlakbij het eindpunt. Maar voor je de essentie van de onderwereld boven kan halen, moet je eerst langs Thanatos, ofwel de engel der dood. Zijn taak was om de doden naar deze plek te brengen, maar hij werd overschaduwd door Hades en zijn taak overgenomen door Erinyen (beter bekend als Furiën). Nu dwaalt hij hier dus doelloos rond. Toch zou je verrast zijn hoe moeilijk hij het jou kan maken.
N 51° 31.461'
E004° 17.375'
Zoek hier de volgorde van de letters

Cache: Mocht je alles overleeft hebben, kun je de schat van de onderwereld te voorschijn toveren. Probeer je hoofd hoog te houden, maar je zult toch nog iets dieper moeten graven om de geheimen van de onderwereld boven te krijgen. Voor je het weet reist Hades hoog boven je uit en ontneemt je leven......
N 51° 31.???'
E004° 17.???'
Het zou leuk zijn als je jouw onderwereld verhaal neerschrijft hier op internet. Zodat wij ook beloond worden voor de tijd die we in deze onderwereld hebben moeten doorbrengen met gevaar voor eigen leven!