Skip to Content

This cache has been archived.

tintina: Už s položením jsme váhali, ale ted je tu pádný argument, proc tam nemá být. Keš bude dnes odnesena z místa, takže ji už prosím nehledejte!

More
<

Cesta 26

A cache by tintina Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 10/17/2010
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Cesta. Cesta podél dálnice. Cesta s výhledem na krásy Ceského stredohorí. Cesta se od dálnice odkloní. Kde je asi její cíl? Pojdte na procházku. Vylezte ven, a projdete se po polních cestách, ale obcas i po asfaltce.

Na zacátku mužete obdivovat predevším Windstor Castle nebo auta projíždející na dálnici. Ale potom se auta ztratí, i hluk z dálnice slábne. Pujdete dál a najednou se dokonce i ta polní cesta zmení v asfaltku. Nádherný výhled do okolí vás bude provázet po vetšinu cesty. Až k cíli. A kde je asi cíl této cesty? V krabicce naleznete nápovedu. Pomuže vám najít cíl.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.