Skip to Content

This cache has been archived.

guho: Verím, že se zase nekdy sejdeme.

More
<

CITO v okoli Trebice 2011

A cache by Guho Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, April 30, 2011
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


English version.

[CZ:] CITO v okoli Trebice 2011

Všechny Vás zveme na CITO event. Sraz bude v sobotu 30. 4. 2011 v 9:30 na výchozích souradnicích, kde je dostatecne velké prakovište (odhaduji, že se sejdeme v podobném poctu jako vloni). Letos budeme uklízet v okolí naucné stezky a u bažantnice. Predpokládaný konec akce je kolem 12 hod.

Doporucujeme si sebou vzít:

  • Boty do lesa, vhodné oblecení,
  • rukavice (prípadne další ochranné pomucky – zvažte sami urcite nejdete na úklid do lesa poprvé;-),
  • dobrou náladu.
A volitelne:
  • svacinu,
  • hrábe nebo nejaký bodec na napichování odpadu.

Pytle na odpad zajistí lesáci. Plné pytle budeme nosit na WP ODPAD. Pokud narazíme na nejaký hodne težký predmet, tak jej mužeme nechat na míste, ale máme nejak popsat, kde približne je.

Vaši úcast prosím potvrdte co nejdríve pomocí "Will Attend" Logu a uvedte kolik Vás prijde. Pocítáme s úcastí asi tak 50 lidí. Pokud bude prihlášených výrazne víc, tak vyhlásíme stop stav.

V prípade vydatného dešte bude event zrušen.

V soucasné dobe (22.3.) je uzavrená cást ulice Táborská (konkrétne mezi Týnskou a Budíkovickou) z duvodu prípravy stavby kruhového objezdy na krížení ulic Táborská a Budíkovická. Kdo pojedete od Velkého Mezirící, tak pocítejte s objíždkou pres mesto. Navíc se obávám, že v dobe eventu bude križovatka Táborská - Budíkovická již zcela uzavrena. Pokud pojedete na CITO od Velkého Mezirící, tak pocítejte cca s 5 minutovým zdržením.

Pro každý prípad pridávám tel. císlo 721 820 556, na kterém budeme k zastižení. Na základe zkušeností z predchozích rocníku, vás prosím, abyste toto císlo používali výhradne ve spojení s tímto CITO eventem – dekujeme za pochopení. Majitelce tohoto císla prosím nemejte za zlé, že Vám nebude poskytovat rady ani žádnou jinou pomoc k jakýmkoliv jiným keškám (protože je nemá spojené s názvem kešky ani s GC kódem). Naopak privítáme, když kešky probereme "na živo" vecer v hospode – viz dále.

Pokud na event donesete TB ci GC s nejakým úkolem, tak k TB a GC pridejte papírek s jeho popisem. Prípadná výmena TB a GC probehne až v záveru akce (tj. po provedení úklidu). Predpokládám, že vetšina z Vás asi poté vyrazí na lov keší v okolí. Navrhuji, že se vecer sejdeme nekde v hospudce a zhodnotíme event a prípadne probereme místní a okolní cache. Pokud víte již nyní, že se chcete zúcastnit vecerního nepovinného pokecu, tak to prosím uvedte do Vašeho "Will Attend" Logu (v prípade vetšího poctu zájemcu zarezervujeme místo).

Zájemcum o levné ubytování v Trebíci doporucuji TRAVELLERS HOSTEL.

Pro úplnost ješte pridávám odkaz na lonské CITO.

Tešíme se na setkání s Vámi na CITO Eventu

Guho Team

A jako obvykle;-) - poznámka pro lovce GMS FINAL: fotky z eventu mužete použít v logu k finální skrýši.


Spolecné foto:

Kdo je kdo?


[EN:] CITO around Trebic 2011

You can come a help us clean nature during CITO Event. We have agreed the term (30th April, we plan start at 9:30 am). And we have started discussion the place for this CITO – may be that we will update the coordinates and the time– please check this listing week or 2 weeks before the CITO event or add this listing to your watch list. Please add information that you do not understand Czech to your "Will Attend" Log – we are going to update english listing for you too. You can visit TRAVELLERS HOSTEL if you are looking for a cheap accommodation. There are some hotels in Trebic – feel free to contact me for help you to book the hostel or a hotel.


free counters

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

68 Logged Visits

Write note 18     Archive 1     Will Attend 23     Attended 23     Publish Listing 1     Announcement 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 16 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.