Skip to content

This cache has been archived.

Jeyzza: Byl jsem na kontrole a skrys počasi zdecimovalo. Nebudu již obnovovat

More
<

Zvicinsky vyslap!

A cache by Jeyzza Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/18/2011
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Zvicinský výšlapZvicina je nejvyšším vrchem Zvicinsko-koclérovského hrbetu, podrazeného celku Krkonošského podhurí. Vrchol Zviciny leží v nadmorské výšce 671 metru, približne 0,5 km východne od vsi Zvicina.

Zvicina je významným turistickým cílem, je významnou križovatkou turistických cest. Na vrchu stojí barokní kostel svatého Jana Nepomuckého z roku 1706, Raisova turistická chata s vyhlídkou a dva stožáry radiokomunikací. Za príznivých snehových podmínek jsou v provozu lyžarské vleky. Zvicina a její blízké okolí nabízí výhled do Ceské tabule, na Krkonošské podhurí a Krkonoše. Na Zvicine se nachází i ski areál, který má dlouholetou tradici. Na vrcholu se konná i nekolik sportovnich akci a spousty zavodu prez Zvicinu prejíždí.

Vás však jiste zajímá, o co pujde. Tak tedy: Váš úkol bude jednoduchý vyjet na vrchol Zviciny po pripravene trase podle obrazku a to vše za vecných 900 sekund.Jak to zvladnete je na Vas ja doporucuji kolo ale i pomoci bežeckych sil se to da zvladnout jen prosim sve motorove milacky nechejte doma, akorat by rušili ten nadherny klid, co tu panuje.

A ted nutné varování a pár rad: Rovnou píši, že tato keš není pro každého – je urcena tem, kterí sportují a miluji výzvy. Ve stanoveném case se to vyjet urcite da, ale vezte, že na zbytecnosti, jako je treba vymena plic, nebude moc cas, takže zvažte, jak si verite a jak mate natrenovano. Preci jen nemá smysl se kvuli bodu pouštet do neceho, co by spatne skoncilo.

Po dojeti pod Zvicinskou sjezdovku se Vám otevrou zony Start a Finish. Pri vstupu do zony Start(odbocka na polni cestu po trase Podkrkonošského cyklomaratomu - cerno žlute znacky) se Vám automaticky spustí cas. Casomíra se zastaví, jakmile se dostanete do zony Finish. Jeho hranicí je vrchol Zviciny a tedy vjezd k Raisove chate u parkovište. Pokud to stihnete do 15 minut, máte vyhráno a odemkne se Vám zona Keš. Pokud ne, tak nezoufejte, mužete to zkusit znovu.

Takže pokud si preci jen stále na Zvicinský výšlap troufáte, tak s chutí do toho. Trasa je pripravena, tak si to pekne užijte! ;-)

Do logu prosim uvádejte své casy, abych je mohl pripisovat do výsledkove listiny.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.