Skip to Content

<

STAR WARS Pomsta Sithu

A cache by tomas451 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 06/14/2011
Difficulty:
5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:
Ocitl jsi se prímo v centru klonových válek. Mladý Anakin spolecne se svým mistrem Obi-vanem mel za úkol zachránit senátora Palpatina a velmi cennou mrtvou schránku. Pri souboji svetelnými meci byl hrabe Dooku, který unesl senátora Anakinem poražen a mrtvá schránka objevena. Ta je pro tebe velmi duležitá, protože je v ní vložena cást kódu v Sithské reci. Kód musíš najít a pomocí nej dešifrovat zprávy, aby jsi mohl proniknout do jejich komunikace a hlavne se mohl zapojit do hvezdných válek a zjistil, kdo chce rozpoutat nekonecné boje!

Tvá nová mise te zavedla na planetu Kamino, která se nachází v oblasti známé jako Divoký vesmír, za hranicí Vnejšího okraje aby jsi se spojil s vudcem.
Pri pruletu atmosférou zdejší zneprátelené jednotky necekane objevili tvou lod. Po dlouhém vzdušném souboji jsi se ocitl pod palbou laserových zbraní obrovské letecké flotily. Tvá lod byla zasažena a tak bylo štestí, že sis zachránil holý život a unikl zvedavým strážným, kterí se slétli k vraku tvé lode.
Musíš se rychle presunout z místa dopadu, aby jsi nebyl odhalen pátrací skupinou. Hledej poblíž reku a dej se proti jejímu toku. jdi tak dlouho, až se reka zacne strácet pod zemí, tam najdeš obchodníka s lodemi. Obstarej si tam jednu, aby jsi se mohl dostat z této planety.

Po nákupu lodi se musíš stát témer neviditelným a splynout s galaktickým davem, aby jsi nebyl poražen a zjistil, kde mají Sithové ukrytý jeden z duležitých dokumentu. Ten musíš získat a rozluštit jej pomocí cásti kódu, kterou jsem zanechal v mrtvé schránce. K té se musíš vydat nejdríve. Po rozluštení zprávy se presun na místo, kde je ukryt jeden z Sithských dokumetu. Tam už si poradíš, co s ním a jiste pronikneš do jejich reci.

Pozor dochází ke zrade, Senátor Palpatin svou temnou mocí ovládá Anakina a ten s pomocí armád klonu vzlétá do galaxie a zacíná postupne nicit republikový senát. Zdá se, že objevili i nás a proto se musíme rychle ztratit, ale nebude to jednoduché. Musíš najít správnou cerví díru, v ní souhvezdí, a podle nich se vydat.

Výborne, prulet jsi hrave zvládl a vypadá to, že jsi za sebou zametl všechny galaktické stopy. Ted se mužeš pustit do hledání další cesty.

N1 = 49°(E1 x F2 + F3) /1000

E1 = 17°(F1 x E2 + F4) /1000

Zdá se, že tvoje kosmická lod má nejaké potíže s výškovými kormidly. Musíš ji pred dalším letem nechat porádne zkontrolovat, aby jsi mohl dál bezpecne cestovat galaxií. Mechanici prišli na komplikace a hlásí prehrátí palubního pocítace. Znaky, které se na pocítaci objevují se zdají být nesmyslné. Ale verím, že ty si s nimi brzy poradíš a zprávu i pres komplikace rozluštíš.

N2 = 49°(E2 x F2 x G - F3 - F4) /1000

E2 = 17°(H x F2 - 12) /1000

Jelikož svetelný mec mohou používat jen ti nejzkušenejší, a ty se ješte nepohybuješ v galaktickém svete dostatecne dlouho, musíš si vystacit s obycejnými zbranemi. I s temito se ale budeš muset naucit zacházet. V základech zboreného mesta jsme si udelali základnu pro trénování utocných zbraní.Máš cas si vše ted natrénovat a pripravit se na prípadné utoky klonu. Terc ti slouží k nácviku, takže stací zamírit a "PAL"

Vše máš dostatecne natrénováno, tak hurá do terénu. V dáli vidím Sithskou základnu. Odtud vychází všechno zlo. Snad získáš další potrebnou šifru, aniž by te Anakin s Palpatinem vystopovali.

N3 = 49°(H x F2 x E2 + I + 4286) /1000

E3 = 17°(E1 x E2 - J) /1000

Další plán naší mise je pred námi. Naší spojenci nás kontaktovali s žádostí o uzamcení pruletové zóny o její ostrahu. To se nám prozatím darí a my držíme klony v dostatecné vzdálenosti, abychom spolecnými silami dokázali zformovat další utok. Jen potrebujeme doplnit zasoby tekutin. Tady se mi zdá, že nás potkala nějaká zrada. Je to tu vše tak nějak opačně, tak podle toho zkusíme postupovat. No nějak si s tím musíme poradit. Jak se ale zdá, tak nám nepreje vesmírný vítr. Sílí a to musíme brát v potaz a využít v náš prospech. Presuneme se do zóny, kde se mezitím vybudovala bojová formace. Tam budeme ted nejvíce potrební, abychom klony v cele s Palpatinem a Anakinem alepon z cásti precíslili a zkusili je tak porazit v nejhorší galaktické válce.

N4 = 49°(G x I x K1 - K2 + F4) /1000

E4 = 17°(K1 x F2 x E2 - K2 - 245) /1000

Perfektní záležitost kluci, máme to v kapse. Díky bezchybné spolupráci jsme to klonum natreli a ted už si mužeme v klidu letet odpocinout. Nejdríve ale musíme pro Vaderuv skalp. A co poprát na záver? Jak by naší spojenci rekli "AT VÁS PROVÁZÍ SÍLA"

Ješte neco málo ke keši a odlovu samotnému.
Na odlov krome klasického "vercajku" budeš potrebovat CTYRI TUŽKOVÉ BATERIE.
Pocítej, že keš je delaná tak, aby te bavila celý den. Nedoporucuji odlov jednotlivcum.
No a jestli to zvládneš a budeš mít chut pokracovat, tak te zvu na nocní Werigo STAR WARS, která na keš navazuje a bude te bavit po setmení.
Jo a zápisky z této keše si schovej. Nikdy nevíš, kdy je budeš potrebovat. Lovu zdar!

Zvláštní podekování patrí
DOMA V LUTINE za velkou pomoc pri technickém zpracování keše
MRAVEC.P za betatest vetšiny stages.

Posledni dobou se stalo modou, ze na tezsi krabky se vydavaji hromadne "zajezdy", kde cast ucastniku nema ani poneti o tom, jak se doslo k cíli. Pro tyto pak ztrácí keš náboj. Nechte tem dalsim prostor, at si mohou také keš vychutnat se vším všudy, vyzkouset sve logicke a lezecké schopnosti.

RADVOJŮV GEOFOND

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.