Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

johniiik: :)

More
Event Cache

Putovni vlakevent

A cache by johniiik & hugo48 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, April 8, 2012
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Přijměte pozvání na event, který tak trochu naopak - přijede za Vámi :)

Vše spočívá v tom, že celý den budeme (johniik a hugo48) na cestách vlakem po MS kraji, ve větších městech uděláme pauzy na logování, výměny CWG/trackables atd. :) Kromě toho budeme zastavovat v dalších cca 40 obcích, kde můžete nastoupit, zalogovat a zase někde vystoupit.

Kdy? Neděle 8. 4. 2012

Kde? Velká část Moravskoslezského kraje

Od? 8:00 (Kopřivnice)

Do? 18:30 (Kopřivnice)

Co je třeba udělat? Nic. Jen odchytit putující logbook. Buď na nádraží nebo přímo ve vlaku a zapsat se do něj. (Na FTF se tentokrát nehraje)

Jak poznám "logbook"? Včas před eventem napíšeme, jak nás poznáte, pro ty, co nás neznají :)

Kde vás najdu? Ve stanicích, kde vystupujeme budeme vždy cca 15 minut před odjezdem vlaku na nástupišti, odkud odjíždí. Pokud nás budete hledat ve vlaku, budeme vždy zcela na konci - dejme tomu posledních 10 metrů vlaku. (ve druhé třídě; samozřejmě nezapomeňte na jízdenku). Pokud chcete, kontaktuje nás a klidně můžete celou nebo i část trasy absolvovat s námi, plánujeme navíc odlovit pár keší. :)

Kde a kdy se můžu zalogovat? Koukněte na tabulku níže.

V čem je háček? Samozřejmě se může na trase vyskytnou zpoždění a my nestihneme plánovaný vlak, na to jsme však připraveni a kdyžtak bychom ihned napsali announcement, jak se bude pokračovat :)

Chci na pivo! Po skončení a dojetí do cíle plánujeme někam zajít v Kopřivnici, klidně se můžete přidat. :)


Abecední seznam obcí, kde a kdy zastavujeme (tučně jsou zvýrazněny stanice, kde budeme vystupovat)

stanice (obec)

příjezd

odjezd

Albrechtice u Českého Těšína 13:52 13:53
Baška 16:28 16:29
Čeladná 16:48
Český Těšín 14:04 14:41
Děhylov 10:51
Dobrá u Frýdku-Místku 15:13 15:14
Dobratice pod Prašivou 15:07
Frenštát pod Radhoštěm 17:06 17:47
Frýdek-Místek 15:21 16:24
Frýdlant nad Ostravicí 16:39 16:41
Háj ve Slezsku 9:23 9:24
Háj ve Slezsku 10:43 10:44
Havířov 12:13 13:44
Havířov-Suchá 13:47
Hnojník 14:58 14:59
Horní Suchá 13:50
Horní Tošanovice 15:03
Chotěbuz 13:58 13:59
Jilešovice 10:47 10:48
Jistebník 9:01
Kopřivnice 8:08
Kopřivnice 18:22
Kopřivnice zast. 8:09 8:10
Kunčice pod Ondřejníkem 16:55 16:58
Lhota u Opavy 10:40
Mokré Lazce 10:38
Opava východ 9:35 10:27
Opava-Komárov 10:31 10:32
Ostrava hl. n. 11:50 11:51
Ostrava střed 11:56 11:57
Ostrava-Kunčice 12:03 12:04
Ostrava-Stodolní 11:54
Ostrava-Svinov 9:09 9:13
Ostrava-Svinov 11:00 11:44
Ostrava-Třebovice 10:55 10:56
Polanka nad Odrou 9:05
Pržno 16:34
Příbor 8:14 8:15
Ropice 14:46
Ropice zálesí 14:51
Sedlnice 8:22 8:25
Skotnice 8:18 8:19
Střítež u Českého Těšína 14:55
Studénka 8:33 8:55
Štítina 10:35
Štramberk 18:18 18:19
Veřovice 17:57 18:06
Ženklava 18:14

 

Chronologický seznam (tučně jsou zvýrazněny stanice, kde budeme vystupovat). Pozn.: Na Svinově budeme dvakrát, poprvé (9:09) je však čas tak akorát na přestup, takže se můžete zalogovat pouze ve vlaku. Podruhé (11:00) bude času plno. :) Číslo vlaku znamená, do kterého budeme v odpovídající stanici nastupovat.

stanice (obec) příjezd odjezd č. vlaku
Kopřivnice 8:08 Os 23105
Kopřivnice zast. 8:09 8:10  
Příbor 8:14 8:15  
Skotnice 8:18 8:19  
Sedlnice 8:22 8:25  
Studénka 8:33 8:55 Os 3309
Jistebník 9:01  
Polanka nad Odrou 9:05  
Ostrava-Svinov 9:09 9:13 Sp 1612
Háj ve Slezsku 9:23 9:24  
Opava východ 9:35 10:27 Os 3413
Opava-Komárov 10:31 10:32  
Štítina 10:35  
Mokré Lazce 10:38  
Lhota u Opavy 10:40  
Háj ve Slezsku 10:43 10:44  
Jilešovice 10:47 10:48  
Děhylov 10:51  
Ostrava-Třebovice 10:55 10:56  
Ostrava-Svinov 11:00 11:44 Sp 1615
Ostrava hl. n. 11:50 11:51  
Ostrava-Stodolní 11:54  
Ostrava střed 11:56 11:57  
Ostrava-Kunčice 12:03 12:04  
Havířov 12:13 13:44 Os 3417
Havířov-Suchá 13:47  
Horní Suchá 13:50  
Albrechtice u Českého Těšína 13:52 13:53  
Chotěbuz 13:58 13:59  
Český Těšín 14:04 14:41 Os 12822
Ropice 14:46  
Ropice zálesí 14:51  
Střítež u Českého Těšína 14:55  
Hnojník 14:58 14:59  
Horní Tošanovice 15:03  
Dobratice pod Prašivou 15:07  
Dobrá u Frýdku-Místku 15:13 15:14  
Frýdek-Místek 15:21 16:24 Os 3130
Baška 16:28 16:29  
Pržno 16:34  
Frýdlant nad Ostravicí 16:39 16:41  
Čeladná 16:48  
Kunčice pod Ondřejníkem 16:55 16:58  
Frenštát pod Radhoštěm 17:06 17:47 Os 3106
Veřovice 17:57 18:06 Os 23119
Ženklava 18:14  
Štramberk 18:18 18:19  
Kopřivnice 18:22  
 

 

Mapa trasy (po směru hodinových ručiček - start a konec v Kopřivnici):


Do logu připište, zda-li chcete CWG (stand. 10 Kč) a hlavně se, prosím, pokuste napsat, kde se chcete zalogovat, resp. nastoupit, ať máme přehled o čase. Díky :) Budeme se těšit :)

Additional Hints (Decrypt)

[CZ] Wrqrzr!
[EN] Ratyvfu yvfgvat ba erdhrfg

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)



 

Find...

256 Logged Visits

Write note 23     Archive 1     Will Attend 109     Attended 118     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 40 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 11/15/2017 3:54:57 PM (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada) (11:54 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page