Skip to content

Operace Bruneval 1942 Wherigo Cache

This cache has been locked, but it is available for viewing.
Hidden : 07/13/2011
Difficulty:
3.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pred vlastní hrou si na GPS zkalibruj kompas

Pozor, hra vyžaduje speciální vybavení, více najdeš v listingu


free counters

Píše se rok 1942

Dnes se dá težko zjistit, kdo jako první navrhl zarízení v Brunevalu ukrást. Nápad to byl tak samozrejmý - zarízení nebylo od brehu vzdáleno více než 200 yardu (183 m) - že mohl uzrát v nekolika hlavách najednou. V každém prípade pocátkem ledna 1942 byla tato operace v pokrocilém stadiu rozpracování. Bylo jasné, že komando vysazené z more nemá nadeji na úspech. Zarízení bylo nahore na vysokém útesu, chránené pocetnou nemeckou posádkou. I kdyby se jednotce podarilo probojovat se nahoru na útes bez velkých ztrát, obránci by meli dost casu radar znicit.

Jak, kdy a kde byla tato kombinovaná operace provedena a zda byla úspešná, to se dozvíte, kdyz si zahrajete tuto nocní wherigo hru.


K vlastní hre

Tato wherigo hra vám chce pripomenout formou historicke rekonstrukce jednu kombinovanou operaci druhé svetové války. Hru jsme samozrejme trochu upravili, aby se dala umístit do oblasti na sever Prahy, snažili jsme se držet historické skutecnosti.

Hra není urcená pro zacátecníky. Cti dukladne dialogy. Napríklad pokud ti hra napíše, ze se neco nalézá 50 metru na jih, a nezobrazi se ti další zóna, budeš muset jít tímto smerem atd. Vstup do zóny ti vždy oznámí GPS, pokud to umožnuje, zvukovým signálem, proto si na navigacích Oregon 300 až 550 zapni zvuk. Hra se po opuštení zóny automaticky ukládá. V inventári nalezneš kontakt MAY DAY pro prípad nouze. Pro zdárné dokoncení této hry budeš potrebovat speciální vybavení: CELOVKU, PLOCHÝ ŠROUBOVÁK A MAPU OBLASTI VÝSADKU.Mapu oblasti výsadku najdete zde.

Informace o cartridgi:
Scénár, foto a grafika - Ottik5
Programování v Urwigu - Ottik6
Jazyková korektura - Malin.cz a Mudlokacka

Rota C v akci

Betakaceri Ottik6 - Oregon 200 a 550, Weri.cz - Oregon 550, Mimaci - Oregon 300 a Vodafone 845 - Andriod 2.1 - update 1, Betuska - Oregon 300, Mudlokacka - Oregon 550, Malin.cz - ACER Iconia Tab A500 - Android 3.2 a HTC Desire A8181 - Android 2.2
Aktuální verze na wherigo.com - 1.5
Vyrobeno softwarem - Urwigo
informace pro FTF - 21x stahovali z wherigo.com betakaceri


Wherigo cartridge najdete zde.


Podmínkou logu je dokoncení hry na wherigo.com - zalogování a odemcení hry. Jestliže nevlastníte potrebný prístroj a pujdete hru ve skupine, mužete zde na stránkách logovat nález, musíte ale do logu uvést, s kým jste hru hráli.
Obecné zásady: U Garminu Colorado a Oregon si pred spuštením hry nezapomente zkalibrovat kompas. Pro odemcení hry na wherigo.com mužete použít uložený GWS soubor nebo kód, který se vygeneruje po ukoncení hry.
Jak to funguje: Kód pro odemcení na wherigo.com je unikátní, generuje se už pri vašem stahování do prístroje, nikdo tedy neví, jaký je práve pro vás. Pokud si ho na konci hry zapomenete opsat nebo si ho opíšete špatne, mužete ho nalézt i v inventári, kde si ho mužete kdykoliv zobrazit.


Additional Hints (No hints available.)