Skip to content

de poort naar het verleden Traditional Cache

This cache has been archived.

Geo-Gravity: Beste,

gezien deze cache reeds sinds enige tijd op "temorarily disabled" staat en er geen gevolg gegeven werd aan de voorgaande oproepen van de reviewer wordt deze gearchiveerd.

Mag ik U vriendelijk vragen van de overblijfselen van deze cache dan ook te verwijderen aub?

Moest er om welke reden dan ook noodzaak zijn om deze archivering ongedaan te maken, dan kan u me steeds bereiken via geo.0.gravity@gmail.com met vermelding van de GC code. Dan zal er nagegaan worden of deze cache uit het archief kan gehaald worden of niet.

met vriendelijke groeten,

Geo Gravity

More
Hidden : 8/11/2011
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

de cache is een nanocache en een pincet is noodzakelijk om de logrol te pakken te krijgen. de cache ligt in de buurt van de poort naar het domein van het kasteel de borrekens

de cache is een nanocache en een pincet is noodzakelijk om de logrol te pakken te krijgen. de cache ligt in de buurt van de poort naar het domein van het kasteel de borrekens.

Additional Hints (Decrypt)

33xz vf rra oeht gr ire... (cvaprg vf abqvt)

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)