Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

This cache has been archived.

miroslav.turek: Archivuji, v léte se mužete tešit na mimorádnou nocní výpravu do džungle.

More
Event Cache

Expedice do (Va)nocni ZOO Olomouc

A cache by miroslav.turek Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, December 16, 2011
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Ctvrtý rocník nocní komentované prohlídky ZOO Olomouc v predvánocním case. Jako každý rok jsme se pokusili vymyslet zase neco malinko jiného, takže mužete premýšlet, co to bude letos, když je v názvu uvedeno expedice do (Vá)nocní ZOO.


Když jsem na zacátku ríjna uvidel v jednom nejmenovaném obchodním retezci vánocní zboží, nechtel jsem tomu uverit, že to letos prišlo tak rychle. Nestacili jsme si ani vydechnout po lonské akci a už abychom zacali pripravovat další. Olomoucká ZOO i letos organizuje nocní komentované prohlídky a 16. prosince 2011 bude jedna taková prohlídka vyhrazená jen pro kacery a zejména pro jejich georobotky.

Event navazuje na úspešné lonské (Vá)nocní bloudení, predlonskou (Vá)nocní procházku, a predpredlonskou nocní procházku po ZOO Olomouc. Stejne jako loni, tak i letos jsme se rozhodli nechat kvalifikacní geohru prímo v areálu ZOO a umožnit úcastníkum volnejší pohyb v ješte v menších skupinkách než minule. Komentované prohlídky budou probíhat zejména v pavilonech, kde se na vás budou tešit zamestnanci zoologické zahrady. Ti vám rádi prozradí spoustu zajímavostí o zvíratech chovaných v ZOO Olomouc a pod jejich dohledem si snad i letos budete moci nejaké zvírátko pohladit.

Od každého úcastníka staršího trí let budeme vybírat minimálne 50Kc, které potom venujeme jako sponzorský dar pro ZOO. Horní hranice sponzorského daru není omezena a v prípade nejaké extrémne velké cástky mužeme zajistit potvrzení daru pro financní úrad. Budete-li mít zájem o CWG (za 10Kc), kontaktujete me pres profil, poznámka v logu nestací.

Zacátek eventu bude v 17:45, kdy mohou prijít první úcastníci k zadní vrátnici ZOO (úvodní souradnice eventu). Prohlídky zacnou v 18:00 a bude se vycházet v petiminutových intervalech. Poslední skupina vyrazí v 19:00. Délka prohlídky je približne hodina a pul. Na záver prohlídky by mela každá skupina vedet, kde nalezne logbook a jak se do nej má zalogovat. Kolem 21:00 se spolecne sejdeme namíste, které vyluštíte v prubehu procházky a vylosujeme nekolik úcastníku, kterí obdrží dárek. Pokud chcete využít vánocní atmosféru a venovat nekomu z úcastníku vánocní dárek, mužete k tomu využít náš eventový stromek.

Žádám všechny úcastníky, aby do logu dopsali, v kolik hodin chtejí zacít prohlídku. Jedná se o cas mezi 18:00 až 19:00. Co pet minut bude prohlídku zacínat nekolik skupinek. Dojdete prosím približne s 15-ti minutovým predstihem pred zacátkem vaší prohlídky, abychom stihli vybrat peníze a dát vám základní instrukce ke geohre.

Startovací casy nebudou nijak regulovány, proste kdo drív prijde, drív také vyrazí a ostatní chvíli pockají. Vaše casy v lozích jsou orientacní pomucka pro ostatní úcastníky, aby tušili, kdy se dostanou na výpravu bez dlouhého cekání a kdy naopak bude u vchodu fronta až k bazilice.

Doporucená výbava:

  1. Baterka, která vydrží aspon chvíli svítit
  2. GPSka, stací aspon jedna v týmu
  3. Tužka nebo pero na poznámky
  4. Teplé oblecení, nejlépe nekolikatery ponožky, rukavice a teplou cepici
  5. Doporucuji nastudovat mapu ZOO a hlavne umístení jednotlivých pavilonu, at na své expedici nezabloudíte.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

296 Logged Visits

Write note 30     Archive 1     Will Attend 142     Attended 120     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 22 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 11/15/2017 3:47:30 PM (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada) (11:47 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page