Skip to content

This cache has been archived.

Geo Gadget: Skoda, tak snad pristi zimu.

More
<

BRUCE LEE [cti brusle]

A cache by Geo Gadget, Adam a Veru, Praporcik Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 19 February 2012
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Prosím pozor! Vzhledem k oblevě je event bohužel nutno zrušit! Velmi se omlouváme :(

Vzhledem k výjimecnému pocasí si vás dovolujeme pozvat na event konaný 19.2. na zamrzlém Žernoseckém jezere. Event zacíná ve 14. hodin a logbook bude zprístupnen minimálne do 15. hodin
Protože pocasí nám preje, a pískovna/jezero je zamrzlá hladkým ledem vhodným zéjména k bruslení prijdte si tedy užít neobvyklých radovánek pri bruslení ve volné prírode.

Domácí príprava kaceru - namažte si perí. Kdo nestíhá, bude se moci namazat na míste v improvizovaném ledovém baru (sklenicky s sebou).

Jelikož je voda tvrdá jako led, doporucujeme chránic, vhodné jsou zejména nafukovací kruhy, rukávky, plovací vesty.

Každý kacer který prijede na bruslích a s chránicem obdrží zdarma CWG - zájem prosím potvrdte do logu, at se dostane na každého.

Parkování je možné na placeném parkovišti na konci obce Píštany - 20 Kc za den, nebo u hotelu Marína zdarma (málo místa). Možný prístup je i z kempu Porta Bohemica u betonárky. Ideální prístup na led je pres nekteré molo. Pozor, prímo u brehu pláže bývá dvojitý led. Približne v pul tretí budou oznámeny souradnice skrytého bonusového pokladu. Zverejníme na velkých papírech nekolik souradnic v okolí, dostupných na bruslích, kde na nekterých budou umísteny žetony k vyzvednutí odmeny u poradatelu (5x Wood Travelbug).

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.