Skip to Content

This cache has been archived.

evenTeam: Dekujeme všem za aktivní úcast a tešíme se zase nekdy na shledanou!

More
<

GeoTmeleni - DEPO-EXCHANGE-RACE

A cache by GEOKLADNO.cz Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 27 October 2012
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

GeoTmeleni - DEPO-EXCHANGE-RACE

 


GeoTmeleni

Co je Tmeleni? – jedna se o nanaseni plasticke hmoty (event), ktera se pouziva obvykle k vyrovnani nerovnosti povrchu (diskuze o rozdilnem mysleni), nebo k vyplneni spar (novy kacer na obzoru) a zajisteni tesnosti vuci vode (prudic), pripadne i plynum (rozvracec). Po naneseni muze tmel bud vytvrdnout (konecne nemenne stanovisko), nebo zustat elasticky (misto pro diskuzi), pripadne plasticky (pestni vyjadreni sebe samo). Tvrzeni tmelu probiha bud samovolne (evoluce) nebo umyslnym vystavenim vysoke teplote (zkouska ohnem).

Co je GeoKladenske Tmeleni? - Nejprve se budeme spolu vznaset v oblacich, nasledne se pujdeme schladit na sever severozapadni linkou, abychom si mohli zamest kazdy pred svym prahem s pozdravenim Boha. S letajicim cirkusem se vydame za hranice vsednich dnu. Vsadime na toho spravneho kone, poletime do nebes a z poslednich sil spolecne rychle vykvasime pod vlivem nasich ucitelu.

Nordic

Co je DEPO-EXCHANGE-RACE? Je to trochu netradiční event,, který by měl přivítat zejména milovníky všech druhů trackovacích předmětů a CWG.

Cílem eventu je soustředit na jednom místě co největší množství trackovacích předmětů, které si zde budete moci prohlédnout i zalogovat. K výměně - EXCHANGE - zde budou osobní i eventová CWG, TB i GC. Věříme, že i Vy do našeho společného koše TB, GC a CWG přispějete. V kladenském mobilním geoshopu si budete moci zakoupit i první kladenský GC, který je k dispozici již jen v několika desítkách kusů.

Hlavní atrakcí tohoto eventu bude START závodu trackables, který by měl provětrat pírka Vašim trackovacím předmětům, které možná schováváte někde doma v šuplíku. :-) Přišel čas, kdy je potřeba naplnit české kešky všemi druhy trackables, které budou křižovat naši zem sem a tam, aby naběhaly za rok co nejvíce kilometrů a nasbíraly co nejvíce bonusových bodů. Dost bylo totiž už jejich lenošení.

start

Pokud se rozhodnete závodu trackables zúčastnit, proveďte vložení svých závodníků do inventáře tohoto eventu. V době konání eventu Vás rádi přivítáme v našem geokladenském DEPU trackables, kde provedeme fyzickou a technickou kontrolu Vašeho závodníka a následně mu odmávneme jeho putování po keškách České republiky podle následujících pravidel:

1)      Cílem závodu trackables je urazit ode dne vypuštění trackables za rok co nejvíce kilometrů a to prosím pozor, na všech geocestách na území České republiky. Za každý kilometr vykazovaný v historii putování trackables na území České republiky Vám započítáme v cíli 1 bod.

2)      Vypuštění trackables provede owner trackables vlastními silami a to tak, že nejpozději do 24 hodin od zahájení závodu trackables přemístí svého závodníka z inventáře eventu DEPO-EXCHANGE-RACE a fyzicky ho vloží do libovolné keše nacházející se ve vzdálenosti do 20 km od místa uspořádání eventu. Další ownerova manipulace se závodníkem není povolena. Pouť svého závodníka diriguje owner pouze e-maily nebo pokyny vydanými v detailech popisu trackables. Výjimkou je pouze poslední cesta závodníka do cíle, kterou může owner provést opět vlastními silami a to nejdříve 3 dny před ukončením závodu. Při této cestě již nesmí trackables navštívit žádnou keš.

3)      Při putování po České republice můžete získat následující bonusové body:

·        + 100 bonusových bodů získá trackables za návštěvu každé české NEJ keše:

ü    NEJvýše uložená – Snezka cache GCY8PR J

ü    NEJníže uložená - Až na dne republiky / Bis auf dem Republikboden GC126CF J

ü NEJstarší keš ČR – Tex-Czech GCE50 J

ü    NEJseverněji uložená - Go to North! GCPZYG J

ü NEJvýchodněji uložená – Nejvychodnejsi bod CR /The easternmost point of CR GC1DP3G J

ü    NEJjižněji uložená - Cesky jizni pol / Tschechische Südpol GC15HHM J

ü    NEJzápadněji uložená – WEST GCPQ5B J

·     Při návštěvě všech těchto NEJ keší bude trackables přidělen jednorázový bonus + 500 bodů JJJ

·     Speciální bonus + 100 bodů bude trackables přidělen při návštěva keše u obce Kladno, DVANACT MESICKU - JESTE LEPSI VYHLED GC2B168 J

·        Návrat závodníka do místa cíle ve stanovený den ukončení závodu + 100 bodů J (Cíl i přesný termín ukončení závodu bude upřesněn v druhé polovině roku 2013)

·        Návštěva megaeventu + 75 bodů J

·        Jednorázová prémie při překonání vzdálenosti putování 1000 km + 50 bodů J

·        Získání minimálně 25 fotografií z míst putování trackables, které budou zaneseny v galerii závodníka + 25 bodů J

·        Návštěva eventu + 10 bodů J

Při návštěvě bonusové keše musí trackables závodník změnit posunovatele. Bonusové body získáte jen jednou a to při splnění výše uvedených podmínek. Je povinností majitele trackables hlídat si navštívené bonusové keš a ty pak nahlásit pořadatelům závodu do speciálně připravené rubriky zřízené na webu www.geokladno.cz

4)      Trackables musí být Geocoin, nebo Travel bug trackovatelný na www.geocaching.com. Nesmí to být předmět jako je např. motorové vozidlo nebo tričko, které putuje trvale se svým majitelem.

5)      V pokynech u závodníka trackables uveďte podmínku, aby trackables neopouštěly území ČR. Pokud se tak stane, nebudou naběhané kilometry přesunu při opuštění ČR i mimo ni započítány do konečného vyhodnocení.

6)      Každý owner – účastník eventu DEPO-EXCHANGE-RACE může vypustit maximálně 2 svoje závodníky trackables, kteří budou evidováni a jejichž trasa bude průběžně monitorována a v tabulce na www.geokladno.cz pravidelně vyhodnocována.

7)      Trackables závodník nesmí mít na startu najeté žádné kilometry. Všichni závodníci budou začínat od nuly.

8) V případě, že dojde k havárii trackables (závodník bude odcizen), započítá se mu do konečného vyhodnocení počet km dosažený od startu do místa havárie.

9)      Od všech účastníků závodu očekáváme fair play hru a dodržování pravidel. Pro diskusi o závodě bude vytvořeno nové vlákno na diskuzním fóru webu www.geokladno.cz.

10)      Pořadatelé mají právo vyloučit ze závodu, nebo penalizovat (odebrání části najetých km) závodníky nedodržující pravidla.

Vyhodnocení závodu trackables bude provedeno po jeho ukončení na webu www.geokladno.cz, kde budou nejlepším závodníkům udělena virtuální ocenění, která si mohou vítězní owneři následně naeditovat do popisu svých trackables.

Přejeme, všem trackables, co nejvíce šťastných km bez nehody.

zavod

Kdy: 27.10.2012 od 13:30 hodin

Kde: Kladno - Mestsky stadion Sletiste

Program: Zapis zavodniku na soupisku zavodu probehne od 13:30 do 15:00 hodin. Po celou dobu eventu moznost menit CWG ve smenarne.

CWG: 10Kc/ks (prosim v logu „will attend" uvest pocet pozadovanych ks)


Kdo bude chtít, může si objednat trackovaci trička s logem eventu: (tričko je černé nebo bíle s logem, které vidíte níže) – tričko je s vlastním trackovacím číslem a ikonkou.

Cena za jedno tričko je 300,- Kč. Objednávky posílejte na mail mikisi@geokladno.cz . O tom, že jsme mail obdrželi, budete do 24 hodin informováni zpětným mailem s instrukcemi o platbě. Do mailu uveďte velikost (XS,S,M,L,XL,XXL,XXXL) a barvu (černou nebo bílou). Objednávky lze posílat do úterka 23.10.12.

Při příležitosti kladenského GeoTmelení jsme pro sběratele CWG připravili dvě limitované sady CWG vydané GeoKladnem. Z každého kompletu je dostupno pouze deset sad.

Obsáhlejší sada (Geokladno sada Max) obsahuje 7 x CWG s eventu geotmelení, 1 x CWG GeoTmelení, 1 x CWG s eventu Adventure Golf cup 2012, 1 x CWG s eventu Pevnost Terezín a dvě verze CWG GeoKladno. Cena teto sady je 120Kč

zavod

Druhá sada je ochuzena o CWG Pevnost Terezín. Cena teto sady je 110Kč

zavod
Sadu lze objednat na e-mail mikisi@geokladno.cz - prvnich 10 zajemcu ziskava sadu, kterou si muze po zaplaceni vyzvednout na tomto eventu.

Additional Hints (Decrypt)

Mnibqavxl frobh - n cyar xncfl qerinxh

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.