Skip to Content

This cache has been archived.

Patolog Team: Treba nekdy príšte.

More
<

Geopadání 2012

A cache by Patolog Team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, December 9, 2012
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

STOP STAV - REGISTRACE NA EVENT BYLA UKONČENA


Geopadání 2012

Další ročník oblíbené akce se bude konat v neděli 9. 12. 2012 na tradičním místě, to znamená v areálu lezeckého centra Mammut Holešovice (http://www.stenaholesovice.cz). Protože se geocacheři množí jako kobylky, kapacita zařízení je omezená a ani naše možnosti na zajištění patřičné podpory při vašich prvních (druhých, třetích…) krůčcích na stěně nejsou neomezené, není v našich silách uskutečnit event pro celou geoveřejnost najednou. Letošní Geopadání se proto v uvedený den odehraje ve čtyřech termínech, kdy se vám budeme věnovat.

Letošní padání opět věnujeme hlavně těm, kteří si chtějí vyzkoušet lezení nebo padání a zažít trochu toho adrenalinu, a také těm, kteří již nějaké zkušenosti mají a potřebují si zdokonalit svoji lezecí nebo lanovou techniku pod odborným dohledem. Obliba keší s pětihvězdičkovým terénem roste a možná uvítáte možnost zeptat se a třeba si i vyzkoušet jak to vlastně je s tím slaněním, jumarováním a lezením všeho druhu. Možná jste si již pořídili i nějaké to vybavení a nejste si úplně jisti tím, jak to vlastně správné a bezpečně použít. Přijďte a zeptejte se nás - rádi Vám předvedeme co a jak. Bude to prostě den pro širokou geocacherskou veřejnost plný zážitků.

Stejně jako v předchozích letech bychom byli rádi, kdybyste: 

  • během pobytu na stěně PŘEMÝŠLELI
  • starali se, co se děje okolo vás a hlavně nad vámi, aby vám někdo padající nespadl na hlavu
  • při jištění dávali pozor na lezce a plně se věnovali jištění
  • při jištění stáli přiměřeně blízko u stěny, aby vás případný pád tahal nahoru a ne dopředu
  • při lezení i při jištění se snažili, aby lano bylo vždy mezi stěnou a lezcem
  • případné alkoholické občerstvení konzumovali výhradně v zázemí baru a až poté co vaše vertikální dobrodružství skončí
  • pro přihlášení do knihy použili jméno lezecké stěny

Dodržíte-li tato základní pravidla, pravděpodobně se vám nic ošklivého nestane a budete si moci event s dobrým pocitem zalogovat.

 

 

Přihlášení a jak by to na stěně mělo probíhat

Jak již znáte z minulých ročníků, je kapacita lezeckého centra omezená, a proto je omezený i počet účastníků eventu - na každý z uvedených termínů muže přijít zhruba 20 - 30 účastníků (finální počet budeme průběžně upřesňovat dle skladby účastníků). Na will attend si pište, co chcete - nás zajímá výhradně přihlášení prostřednictvím návštěvních knih, které naleznete zde:

REGISTRACE NA EVENT BYLA UKONČENA

Jako vždy je kvůli přístupovému heslu úplně zbytečné volat Šamanovi (stejně ho nezná), ani nikomu jinému, zkuste raději použít svoji hlavu…

Každá návštěvní kniha eviduje pořadí přihlášených, platí pravidlo jeden přihlášený lezoucí cacher = jeden záznam v knize. Pokud tedy přihlašujete vícečlenný team, je třeba, aby počet zápisů v knize odpovídal počtu lezoucích osob. Pokud již máte s lezením nějaké zkušenosti, napište nám, prosím, jaké (například: lezu několikrát za týden, průměrně tak sedmplus až osmičky, desítku dám jen když jí někdo předem natáhne... :-)) Budeme také rádi, pokud nám do poznámky v knize uvedete počet nelezoucích osob, které vás budou doprovázet. Pokud chcete přijít se svými dětmi, využijte první dva termíny, v těchto časech se pokusíme o vaše děti postarat tak, abyste se mohli nerušeně věnovat lezení. Děti mohou také lézt, či se věnovat jiným připraveným aktivitám, ale celodenní školka to rozhodně nebude - do poznámky v knize nám prosím uveďte počet dětí, které nám svěříte do péče po dobu vašich vertikálních dobrodružství. Uvedete-li i jejich věk, také nám tím přípravu ulehčíte. Zapisujte se pouze na jeden termín - tj. pouze do jedné knihy (pokud vám vyhovuje i jiný termín, připište to, prosím, do poznámky).

Okolnosti, a v poslední době častý zvyk odhlašovat se z eventu na poslední chvíli, nás nutí vybírat předem zálohu, která bude použita na úhradu vstupného. To znamená, že vy nám po zaregistrování v některé z přihlašovacích knih pošlete poplatek 115 Kč za každou lezoucí osobu, což odpovídá mírně zlevněnému běžnému vstupnému. V případě vašeho odhlášení z akce do půlnoci 2. 12. 2012 vám bude záloha vrácena v plné výši, pokud se odhlásíte později, záloha propadne. Mimo tuto drobnou slevu ze vstupného jsme s majitelem lezecké stěny domluvili i zapůjčení veškerého lezeckého materiálu (sedák, lano, lezečky, osma a karabina) pro řádně registrované účastníky eventu zdarma. Máte-li vlastní vybavení, rozhodně nic nezkazíte vezmete-li si je s sebou.

Jste-li vlastníky permanentky na vstup do lezeckého centra a chcete ji ke vstupu využít pak předpokládáme že již lezete zcela samostatně a náš servis tedy nepotřebujete. Nezapisujte se do žádné z knih, pouze nás prosím informujte, kdy zhruba chcete přijít, abychom měli přibližnou představu o obsazenosti centra. Obsluha v centru Mammut vás bude brát jako běžné návštěvníky a žádná z výhod pro účastníky eventu se vás netýká, v účasti a zalogování eventu vám však nikdo nebude nijak bránit.

Je-li v jakékoliv z knih vaše přihláška na 25. a vyšším místě, zálohu zatím neplaťte - evidujeme vás jako náhradníky a dle skladby a zkušeností dříve přihlášených či v případě odhlášení jiných účastníků se o možnosti vaší účasti dozvíte ze zpráv zde v listingu - vyplatí se tedy dát si tento listing na watchlist... Platbu pošlete na účet číslo 670100-2201159279 vedený u 6210, do zprávy pro příjemce nezapomeňte napsat svůj nick. Nebude-li záloha zaplacena do 25.11.2012, nebude brán na vaše přihlášení zřetel a vaše rezervovaná místa budou postoupena dalším zájemcům!

Zároveň vás prosíme, abyste zvážili, zda se eventu skutečně chcete zúčastnit anebo jsou pro Vás důležitější případná FTF pípající cestou na event apod. Je smutné, když zablokujete místo někomu, kdo by chtěl lézt a na event pak místo v 19:00 dorazíte jen na poslední půlhodinu před zavíračkou, protože "Cestou na event nám píply dvě notifikace, z toho jedno wigo, tak jsme neváhali a vyrazili pro FTF." To si pak raději připište i bod za tento event, pokud Vás to potěší, a nechoďte vůbec...

Pak se dlouho nebude dít nic, až v den konání eventu dorazíte ve sjednanou hodinu na správné souřadnice. Tam najdete patologickou recepci, která s vámi vyřídí vstupní proceduru, seznámíte se s provozními podmínkami a podepíšete akceptaci následujícího poučení:

Poučení o bezpečnosti na umělé stěně platné pro akci s názvem “GEOPADÁNÍ 2012“ pořádanou dne 9. prosince 2012 v lezeckém centru Mammut Holešovice

Uznání rizika:
Prohlašuji při plném vědomí, že jsem si vědom/a rizik vyvolaných lezením na umělé stěně. Prohlašuji, že jsem byl/a poučen/a o rozsahu rizik souvisejících s provozem na umělé stěně a měl/a jsem možnost se na vše dotázat přítomného instruktora.
Osvobození od právních důsledků:
Prohlašuji, že lezení na umělé stene provozuji výlučně na vlastní nebezpečí, a proto zprošťuji vlastníky lezecké stěny, provozovatele lezení na ní, jakož i pořadatele akce „Geopadání 2012“ odpovědnosti za případné nepříznivé následky a újmy, které by se mi mohly při lezení na stěně přihodit. Toto osvobození se vztahuje i na mé zákonné zástupce a právní nástupce.
Souhlas s bezpečnostními pravidly:
Prohlašuji, že jsem si vědom/a plné odpovědnosti za vlastní bezpečnost a odpovědnost za nepříznivé následky a újmy, které bych způsobil při lezení jiným lezcům při provozování tohoto sportu. Souhlasím s provozním řádem a všemi bezpečnostními předpisy lezeckého centra Mammut Holešovice, s nimiž jsem se seznámil, a zavazuji se je bez výhrad dodržovat.

No a pak si už konečně na běžné recepci vyzvednete proti vratné záloze 100 Kč zámek ke skříňce, převlečete se a půjdete lézt.
V případě že nám chcete nabídnout svou pomoc s jištěním či hlídáním lezců i nelezců, kontaktujte prosím některého z hlavních viníků tohoto eventu (Baluu, Kačas, Pehta) přímo prostřednictvím jeho profilu, děkujeme

Přijedete-li na event motorovým vozidlem, věnujte prosím pozornost této stránce - http://www.stenaholesovice.cz/parkovani.html.

Seznam řádně přihlášených účastníků GEOPADÁNÍ 2012

 

1. termín

2. termín

3. termín

4. termín

 

10 - 13 hodin

13 - 16 hodin

16 - 19 hodin

19 - 22 hodin

1

Lonos

PLAJ family 1

VK_Stahlavy

Hlad

2

MildaPajda

PLAJ family 2

JohnnyM.

_eda_

3

MildaPajda

Ivana Černohousová

radek61

Psychoklara

4

pajase 01

Šimon Černohous

sedmitecka

Multifunkční Zbyněk

5

pajase 02

Hunda

edgarpoe

Delfi001

6

pajase 03

pokemoni.cz

MarHon

Delfi001

7

pajase 04

pokemoni.cz

MarHon

Drsnokačeři

8

maarioo

pokemoni.cz

Maxinoha

Drsnokačeři

9

palcak

ivans

LennyCharlie

Drsnokačeři

10

maca&peta-1

JanikM

Mufa

Drsnokačeři

11

maca&peta-2

Anik :-)

vvitty & aka

stepanci

12

buabu

ivans

georabbit13

Gordici

13

redd111

BaryHubert

see.bee

Namíci Eliška

14

Krysi.Domecek

MilanA

TerezaK

Namík Honza

15

zLOST

MilanA - JAMísci

Jasi21

Vacerman

16

zLOST

MilanA - JAMísci

Barba

Fifkas

17

Integer (zLOST 3)

Airspotter

Jarmila od Barby

Hupydup

18

Ludvajs64

Airspotter- Tereza

Mamka od Minutky

Hanzlinka

19

Petr.P

Airspotter- Michalka

Kacandy

jankaCJ

20

Jana

Blogi

Tazik80

Hanzlinka

21

pistafista

rebeka.

Hračička

Ali.3

22

pistafista

rebeka.-rozálka

Gežíci

stanleypaulGC

23

.Bezinka

rebeka.-amálka

Gežíci

stanleypaulGC

24

Freekiwi

kstavk

machulda

Max1969

25

Freekiwi

kstavk

esther_prague

QuoX

26

Freekiwi

kstavk

TNTRON

homor

27

jhorn

zajici

Aeldryn

Jenda26

28

jhorn

zajici

SKAM

GabkaCZ

29

jhorn

Lucky&spol

 

 

30

Merencin

Lucky&spol

 

 

31

Merencin

Lucky&spol

 

 

32

Merencin

J@VO

 

 

Zelené podbarvení - řádně zaplacená záloha, účastník má nárok na v listingu zmíněnou slevu a "služby" organizátorů
Žluté podbarvení - záloha nebyla zaplacena - účastník NEMÁ NÁROK na v listingu zmíněnou slevu a "služby" organizátorů - přijde jako běžný zákazník lezeckého centra, zaplatí plné vstupné a uhradí si sám případné zapůjčení vybavení, organizátoři  se mu nebudou nijak speciálně věnovat. V rámci své návštěvy centra si může dělat co sám uzná za vhodné, aby "získal bod" zaloguje se do logbooku.

UPOZORNĚNÍ PRO ŘÁDNĚ REGISTROVANÉ NÁHRADNÍKY

Řádně registrovanými náhradníky jsou:
První termín - S&V Team, eliond, Kremla
Druhý termín -Petrs.net, Bočíci22, Bočíci22, ReeR
Máte-li i nadále zájem o účast v uvedených termínech (obsazenost míst v tabulce pro vás nyní není rozhodující), kontaktujte nás prosím nejpozději do 2.12.2012 12:00 hod. Zašleme Vám instrukce jak dále postupovat

 

 

 

 

Additional Hints (Decrypt)

Cnqav xbzh cnqav

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa) 

Find...

180 Logged Visits

Write note 20     Archive 1     Will Attend 68     Attended 83     Publish Listing 1     Announcement 7     

View Logbook | View the Image Gallery of 64 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.