Skip to Content

This cache has been archived.

FitReviewer: Ahoj,

mrzí ma to, ale nedostali sme od teba žiadnu reakciu. Preto tento listing teraz archivujem, čím sa ostatným kešerom otvára priestor pre založenie novej kešky niekde v okolí a hra tak môže pokračovať.


Ak po tvojej keške zostali v teréne nejaké zvyšky, prosím o ich odstránenie. Súčasťou hry Geocaching je aj zásada "Leave no trace" - nezanechať po sebe žiadne stopy, ktoré by mohli byť vnímané ako negatívny zásah do životného prostredia.


Pokiaľ sa niekedy v budúcnosti rozhodneš svoju kešku opäť oživiť, budeme veľmi radi! Prosím, premysli si, či zvládneš aj jej následnú údržbu a ak áno, založ ju ako novú kešku, s novým listingom. Ak je totiž keška archivovaná reviewerom z dôvodu nedostatočnej údržby, z archívu ju už vyberať nemáme.

V mene všetkých nálezcov tvojej kešky ti ďakujem za zábavu, ktorú nám priniesla.

FitReviewer (Matúš) - Community Volunteer Reviewer for Slovakia
Geocaching.com | Help Center | Guidelines (Pravidlá) | Regional Guidelines
Odpovede na základné otázky (nielen) ohľadom zakladania kešiek nájdeš v mojom profile.


Referenčné odkazy:
Guidelines - Keep cache page active
Help Center - 6.4. Maintenance expectations
Help Center - 7.15. Archive a geocache

More
<

Slepy keser

A cache by makro14 & Bati Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 12/19/2012
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Kde bolo, tam bolo, tusim to bolo niekde v Petrzke alebo tak nejak, a zda sa mi, ze to bolo niekedy okolo roku 2013 alebo 2012, no uz si presne nepamatam, len viem, ze to bolo pod Starym mostom a nejaki fanatici, hovoria si tusim keseri, ci tak nejak, si dali nejaky zraz alebo take nieco. Ano, uz si spominam, hovorili tomu event.

No bolo ich tam ako maku. Stale diskutovali a dookola nieco rozoberali, dobre sa bavili, co to pojedli i popili. Tak som sa priblizil blizsie a aj ked to nie je slusne, trocha som nacuval, o com tolko mozu diskutovat.

No poviem vam, nerozumel som im takmer nic. Tradicka, multina, mysterka, hint, muglovia - no same nezname vyrazy. Jedine, comu som rozumel, bola veta "no musel som byt SLEPY, ked som nenasiel taku lahku a dobre zameranu tradicku, navyse ulozenu na jednoznacnom mieste".

"Niekedy nas postihne takato geoslepota." povedal jeden z nich.
"Pozerame sa na vsetky mozne miesta aj na nemiesta, krabicku mame rovno pod nosom, ale aj tak ju nevidime. Sme my ale niekedy slepi keseri."
"Veru tak," povzdychol si dalsi zo skupinky.
"Skoda ze tu naokolo mame vsetko odlovene," povedal dalsi z nich. "Dnes citim, ze by som nasiel kazdu krabicku na prvy hmat."

Povedal som si, ze takto nazhavenu skupinku je skoda nechat len tak postavat a tak som im jednu krabicku schoval. Nie daleko, dobre zameranu a taku, aby ju nenasiel ziadny mugel, ale nasiel kazdy keser. Aj slepy...

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

1,381 Logged Visits

Found it 1,296     Didn't find it 18     Write note 17     Archive 1     Temporarily Disable Listing 4     Enable Listing 3     Publish Listing 1     Needs Maintenance 25     Owner Maintenance 14     Post Reviewer Note 2     

View Logbook | View the Image Gallery of 42 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.