Skip to Content

This cache has been archived.

MotoBR: Event "BRUNTÁLSKÁ STŘELNICE 2013" ukládáme do archivu. Ještě jednou děkujeme všem přihlášeným kačerům za účast. MotoBR [;)] [;)]

More
<

Bruntálská střelnice 2013

A cache by MotoBR Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 23 February 2013
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Bruntálská střelnice 2013


Dovolujeme si Vás pozvat na Event, který bude tak trochu netradiční. Toto setkání je pro všechny kačery, kteří se chtějí něco dovědět o ručních palných zbraních a rádi si i vystřelí.
Organizační informace


Event proběhne v sobotu 23.2.2013 na kryté střelnici v Bruntále za každého počasí. Začátek setkání je stanoven na 10:00 hod. prezentací přihlášených účastníků.
Předpokládaná doba oficiálního programu na střelnici je od 10:00 do 14:00 hod.

Maximální počet účastníků střeleckého eventu je 20 osob, bude-li naplněna kapacita, uděláme STOP STAV a další v přihláškách budou jako náhradníci. Při logování prosím napište počet závodníku (s nickem). Logujte „will attend“ do 8.2.2013.
Program


Samotný program střeleckého dne je následující. Po ukončení prezentace bude proškolení účastníků z bezpečnosti a manipulace ovládání zbraní. Následně se přikročí k samotnému závodu ve střelbě, skládajícího se ze tří disciplín:
1) mířená střelba do kruhového terče na vzdálenost 18m 5 ran nástřel + kontrola mířená střelba do kruhového terče na vzdálenost 18m 10 ran započítaných do soutěže
2) otočný terč silueta FBI vzdálenost 18 m 2 x 5 ran v čase 20 sekund
3) otočný terč rukojmí vzdálenost 18 m 2 x 5 ran v čase 20 sekund

K výše uvedeným disciplínám budou použity velkorážové samonabíjecí pistole CZ 75 B v ráži 9 mm.luger. Základní množství nábojů pro absolvování všech disciplín je 35 ks Této akce se mohou účastnit kačeři starší 18 let. Zbrojní průkaz není podmínkou. Proškolení a dozor na střelišti bude zajištěn profesionálním instruktorem z oboru zbraní a střeliva, včetně pomocného dozoru proškolených osob.
Na střelnici je přísný zákaz vstupu osobám, jenž požili jakékoliv množství alkoholu !!!


Co nás to bude stát?


pronájem střelnice, proškolení bezpečnosti a manipulaci se zbraní, terče na 1 osobu - 100 kč náboj 9 mm luger 1ks - 3,50 kč 35ks = 123 Kč pronájem 4ks zbraní – 400 kč rozpočítá se na všechny účastníky střeleckého závodu


Občerstvení?


Káva, limonáda a občerstvení bude připraveno v klubovně střelnice. Po ukončení oficiální střelecké soutěže, je možný přesun do místní restaurace, kde si Vážení kačeři mohou sdělit své zážitky, jak doufáme ze zajímavého setkání.


Additional Hints (No hints available.) 

Find...

49 Logged Visits

Write note 5     Archive 1     Will Attend 22     Attended 17     Publish Listing 1     Announcement 3     

View Logbook | View the Image Gallery of 41 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.