Skip to content

Het bos van de Stoppelbergen Traditional Cache

This cache has been archived.

Penelope: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan en/of het niet vindbaar kunnen zijn gedurende lange(re) tijd.

More
Hidden : 2/17/2013
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

 

 


 

Stoppelbergen is de naam van een bosgebied van 190 ha dat zich bevindt ten zuiden van Ossendrecht en ten noordoosten van Zandvliet. Het is eigendom van Staatsbosbeheer.Het gebied is gelegen op de zuidrand van de Brabantse Wal, op de grens van het poldergebied. Het is een stuifzandgebied dat is bebost met grove den, zeeden en Corsicaanse den. De bergeend en de nachtzwaluw broeden er.
De Stoppelbergen ligt direct ten oosten van de Belgisch-Nederlandse grens. Het gebied is vrij toegankelijk.


Wanneer u naast het vinden van de cache ook wilt genieten van een schitterende wandeling in een prachtige omgeving is het aan te bevelen om uw auto te parkeren op de parkeerplaats gelegen aan de Antwerpsebaan 413 te Zandvliet (Belgie). Naast een parkeergelegenheid bestaat er ook de mogelijkheid om iets te drinken en te eten bij het daar aanwezige taverne.

Ook is het mogelijk om met de auto tot vlak bijde cache te komen. Uit respect voor de natuur verzoek ik geocachers om met de auto niet de onverharde paden te betreden. (v.a. de verhardeweg is het ongeveer 300 meter lopen naar de cache).
Graag na vondst de cache weer goed terugplaatsen en gemaakte sporen wissen
..




Additional Hints (Decrypt)

nstrmnntqr obbz

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)