Skip to Content

This cache has been archived.

gc-plzen.net: Děkujeme všem za účast, za logy a těšíme se na viděnou. Třeba při dalším ročníku ARH.

P.S. Vlastně Vám dlužím téma dalšího ARH [:)]. Téma tedy zní: Báječní lidé na létajících strojích ... .

More
<

Adventure race - Hracholusky 2014

A cache by gc-plzen.net Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 14 June 2014
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

POSLEDNÍ EDITACE LISTINGU: 18.6.2014 10:30- zveřejněna výsledková listina soutěžní části eventu
- zveřejněno poslední letošní video - ARH 2014, díl 10. - Event!!!
- zveřejněny mimořádné zprávy TV ARH - Lakrosový zápas NásNeznáte - PřesMrtvoly
- zveřejněny mimořádné zprávy TV ARH - Kompletní vyhlášení výsledků
- zveřejněny PDF obou závodních vydání novin The Western Times - večerní a ranní
- zveřejněno video Co ve zprávách nebylo a to díl č.1 - Srub a č. 2 - Ranč


ADVENTURE RACE – HRACHOLUSKY 2014
aneb tenkrát na západě


13. 6. až 15. 6. 2014 – Hracholuská prehradaLogo ARH 2014

Zveme Vás na již šestý rocník Adventure race – Hracholusky, tentokrát 2014. Hlavní náplní eventu je sice dobrodružný závod, ale event je urcený všem, kterí chtejí prijet a strávit víkend v príjemném prostredí rekreacní oblasti Hracholuské prehrady nebo kešováním po západních Cechách. Letos opět na Butově.
parník na prehrade pohled na prehradu

Hráz Hracholuské prehrady se nachází asi 16 km západne od Plzne. Délka prehrady je 22 km, maximální hloubka 26 metru a plocha asi 490 hektaru. Byla vybudována na rece Mži, která pramení na cesko-nemeckém pomezí v Ceském lese. Než byla prehrada vybudována, bylo zde romantické údolí s klapajícími mlýny, tichými zákoutími a rozeklanými skalami, které nenarušila ani stavba odvážného mostu lokálky do Bezdružic, ani výstavba pásu opevnení, jenž nás melo chránit pred fašistickým Nemeckem. Údolí dál bylo cílem výletu, skautských táboru a vodáckých výprav. V padesátých letech minulého století však nastala doba nadšeného budování prehradních nádrží, jednou z nich byla i Hracholuská prehrada. Výstavba prehrady probíhala v letech 1959–1964 a podstatná cást údolí vcetne nekolika vesnic zmizela nenávratne pod její hladinou. Stavba prehrady bohužel také vstoupila do dejin ceskoslovenské kriminalistiky. Jednalo se o prípad brutální vraždy hlídace stavenište a následné zatýkání pachatelu pri divoké honicce a prestrelce v ulicích Plzne.

letecký pohled na hráz hráz prehrady

Hracholuská prehrada má sypanou prehradní hráz. Tato technologie byla poprvé v republice použita práve zde. Hráz je vysoká od základu 36 metru a dlouhá 270 metru. V jezere je u hráze umísten sloucený vežový technologický objekt, který skrývá vodní elektrárnu s Kaplanovou turbínou o hltnosti 11,5 metru krychlového za sekundu a o maximálním spádu 27 metru. Maximální výkon generátoru je 2 900 kW. Elektrárna rocne vyrobí 1,46 GWh. Vedle veže stojí nouzový prepad ve tvaru nálevky. Památkou na stavbu prehradní hráze jsou stavební baráky, jenž dnes slouží rekreantum autokempu. I dnes tu ale zustalo nekolik míst, která pripomínají, jak to tu vypadalo pred výstavbou hráze. Jedná se hlavne o neprístupná místa se strmými brehy. Na dostupnejších brezích zde již krátce po dokoncení a napuštení nového prehradního díla zacaly vyrustat rekreacní chaty Plzenanu. Dnes se jich kolem celé prehrady odhaduje od 2500 do 5000. Svého casu byla nádrž hojne vyhledávána zahranicními turisty zejména z NDR a dalších socialistických zemí. Stejne tak na jejích brezích vyrustala rekreacní strediska mnoha podniku. V jednom takovém se koná i tento event. Jedná se o RS Butov, které se nachází na horním konci prehradní nádrže cca 35 km od Plzne a 8 km od Stríbra. Toto rekreacní stredisko bylo puvodne postaveno jako rekreacní a školící stredisko Škody Plzen. Konaly se zde mezinárodní pionýrské tábory a rekreovaly se zde rodiny zamestnancu plzenské Škodovky. V soucasné dobe je rekreacní stredisko využíváno pro školení, školní pobyty detí, k rekreaci a dalším akcím jako je treba tento Adventure event. Pokud chcete vedet o RS Butov neco více vcetne fotek, stací využít nekterý z vyhledavacu.

RS Butov - hlavní budova RS Butov - chatky

Termín akce:
Od pátku 13. 6. do nedele 15. 6. 2014.
V tuto dobu nám bude k dispozici vetší cást ubytovacích kapacit a zázemí celého rekreacního strediska. Prijet a odjet pro nesoutežící bude možno kdykoliv. Pro soutežní týmy je však pripraven presný rozvrh eventu. Zahájení soutežního eventu je v pátek kolem 20:00, kdy se soutežící dozví podrobnosti k noční pátrací hře a také obrys toho, co je ceká druhý soutežní den, tedy v sobotu 14. 6. 2014, která je hlavním dnem celého eventu. Soutežící se budou potit na pripravených indiánských a kovbojských misích. Ostatní pak mohou využít sobotu k procházkám po okolí nebo k cestám za kešemi, kterých je v okolí spousta. Po prehrade jezdí také parník. Event mužete využít také jako základnu pro cestu za vzdálenejšími kešemi plzenského kraje. Ti, kterí zustanou na "základne", pak nebudou o soutežní atmosféru ochuzeni, nebot zde bude nástupní místo pro basecamp, který opět bude probíhat práve v blízkém okolí RS Butov. Soucástí areálu je také nekolik sportovišt, takže ani na míste nebude nouze o zábavu. V recepci je možné si zapujcit lodicky.

Klikni pro prechod na aktuální mapu keší

Místo a príjezd:
Na místo eventu RS Butov se dá dojet autem. Je možné využít i vlakového spojení. Pro turisty je možné využít vlak z Plzne na Stríbro, ve stanici Pnovany prestoupit na lokálku do Bezdružic a nechat se po moste prevézt do Blahoust, odkud je to na Butov cca 5 km chuze. Akcním jedincum doporucujeme, v rámci tréninku na Adventure event neprestupovat v Pnovanech na lokálku, ale vystoupit až na zastávce Sulislav nebo Vranov, sejít lesem k prehrade a posledních 250 m na druhý breh preplavat nebo prejet na lodi. Cyklisté mohou do strediska dojet po silnicích nebo lesních cestách a pro prekonání prehrady využít železnicního mostu. V tomto prípade však budte velice opatrní, vstup na most je jen na vlastní zodpovednost. Všechny varianty prístupu máme vyzkoušené a mnohokrát jsme je použili.

Klikni pro prechod na mapu seznam.cz

Ubytování a stravování:
V termínu 13. – 15. 6. 2014 máme predbežne rezervovány chatky a pokoje v hlavní budove. I pres rezervaci a relativne velkou kapacitu RS Butov však s objednáváním ubytování moc neváhejte, at máte jistotu střechy nad hlavou. Samozrejme je možné se s provozovatelem domluvit i na delším pobytu pred i po eventu. Pro ubytování prosím využijte prímo prihlašovací formulár RS Butov, který naleznete na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pri kontaktu (telefonickém, E-mailem, faxem, poštou) prosím uvádějte heslo ARH 2014, aby bylo jasné, že se jedná o zájemce o ubytování z rad úcastníku eventu. Do objednávky také prosím napište krome požadavku na ubytování také požadavky na stravování. Podrobnosti viz internetové stránky RS Butov. Stravování probíhá formou plné penze ci jednotlivých vecerí, obedu a snídaní, které je však nutné predem objednat v rámci objednávky ubytování. Doobjednání na míste bude možné v omezené míre po dohode s kucharkou :-). Na chatkách je velmi omezená možnost varení. Stravování bude samozrejme domluveno tak, aby zapadalo do soutežního dne. Snídane v sobotu bude tedy o neco dríve a naopak vecere bude podávána až po ukoncení závodu. Nově je možné místo teplé večeře, která byla pro některé loni již hodně studená (výdej v 18:30), objednat přímo studenou večeři. Tento požadavek je však nutné uvést do objednávky. V hlavní budove je otevren výcep a je zde možné zakoupit i nejaké to "bufetové" jídlo. V okolí jsou v sezóne i další možnosti obcerstvení, avšak nevíme, do jaké míry budou v provozu v termínu konání našeho eventu. Nejbližším mestem je 8 km vzdálené Stríbro, kde jsou otevrené restaurace i supermarkety.

Náklady a finance:
Na nesoutežní cást eventu není žádný vstupní poplatek. Veškeré ceny za ubytování, stravování a ostatní služby si každý "stanoví" sám dle vlastních požadavku a objednávek u provozovatele rekreacního objektu. Co se týká eventového CWG, geocoinu a tricek s logem eventu, ty je možné objednat pres samostatný objednávkový formulár - viz níže.
Pro soutežní cást eventu je stanoveno startovné ve výši 670,- Kc (v této cástce je již zahrnut 1x eventový coin a 5x CWG) na tým. Podrobnosti viz odstavec Soutežní cást.

Prihlášení na event, ubytování, stravování, ostatní služby a eventové predmety:
POCET OSOB V NESOUTEŽNÍ CÁSTI EVENTU NENÍ NIJAK OMEZEN. Vaši úcast na eventu zalogujte prosím jako will attend. Ubytování a stravování si mužete objednat na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pro objednávky ubytování nebyl zatím stanoven žádný konecný termín (s výjimkou zaplnení celé ubytovací kapacity rekreacního strediska). V prípade jakékoliv zmeny Vás budeme vcas informovat. Zpusob objednávání viz odstavec Ubytování a stravování.
Predmety s logem eventu (tricka, geocoiny, CWG, ...) je možné objednávat pres formulár na adrese: http://www.gc-plzen.net/viewpage.php?page_id=90. Tricka (z duvodu výroby) mužete objednávat pouze pres objednávkový formulár, a to nejpozdeji do 15. 5. 2014. Eventové coiny budou vyrobeny v limitované sérii, pokud chcete mít jistotu, že na Vás coin zbyde, objednejte si ho pomocí formuláre co nejdríve. Urcite jich necháme vyrobit víc, ale pokud nebudete mít coin objednaný, nemužeme zarucit, že ho dostanete. CWG by mel být dostatek. Ceny jednotlivých vecí jsou uvedeny v objednávkovém formulári. V prubehu eventu bude coin pro všechny úcastníky eventu (nejen závodníky!) v prodeji za speciální eventovou cenu 270,- Kc/ks. Další coiny budou po eventu prodávány prímo i prostrednictvím e-shopu za základní cenu 330,- Kč. Soutežní týmy v rámci startovného obdrží 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu.
Ukázka CWG ARH 2014, tricek (samozrejme budou s letošním logem) a eventového coinu ARH 2014:

CWG ARH 2014 - klikem zvetši Tricko ARH 2009 - klikem zvetši
coin indiánská strana - klikem zvetšicoin šerifská strana - klikem zvetši

Soutežní cást - Adventure race - Hracholusky 2014:

Pocet týmu:
Do závodu pocítáme s max. 25 týmy (4 až 5 osob v týmu). Minimální pocet osob v týmu jsou 4 vzhledem k náplni nekterých stanovišt, na kterých bude potreba spolupráce více osob. Pocetnejší týmy nad 5 osob, by vzhledem k pravidlum mely velkou výhodu a s bodovými srážkami za ruzný pocet osob v týmu nepocítáme. Predem jsme oslovili kapitány lonských soutežních týmu, které se umístili na prvních trech místech s nabídkou úcasti na letošním rocníku.

Prihlášení:
STOP STAV - v současné době je přihlášeno 25 soutěžních týmů a 5 náhradníků.
Podrobnosti o přihlášených týmech a přihlašování naleznete na adrese http://www.svetgc.cz/geoevent/adventure-race-hracholusky-2014 . Ostré přihlašování do závodu bude zahájeno ve čtvrtek 20. 3. 2014 v 19:00 hod. Přihlašovat se můžete až do začátku eventu nebo do naplnění kapacity 25 týmů.
Prihlášení na event vcetne dalších možností systému a toho jak to celé funguje si mužete vyzkoušet na testovacím eventu (viz nápoveda). Sice se to muže nekomu zdát složité, ale nám to uvolní ruce a mysl na prípravu náplne eventu a zjednoduší administrativu. Veškeré pro nás potrebné informace totiž už budeme mít a Vy již nebudete muset vyplnovat žádnou jinou prihlášku. Navíc všechny údaje o týmu, kontakty a další veci mužete sami kdykoliv libovolne opravovat a upravovat. Dekujeme za pochopení :-). Také letos nebude záležet jen na rychlosti kliknutí, ale i na vašich vědomostech. Vyplatí se nastudovat historii ARH a Hracholusek, sledovat listing a videa, případně se zkamarádit se strejdou Googlem.

Prihlášené týmy:
seznam je prevzatý z prihlašovacího systému dle seznamu prihlášených týmu

Pořadí Tým Čas přihlášení
1 Přes mrtvoly 20/03/14 17:59
2 BioBrambory 20/03/14 17:59
3 EagleEyeHunters 20/03/14 17:59
4 Mratinsko-Suchdolsky Gang 20/03/14 19:04
5 .oOo. 20/03/14 19:05
6 Stříbrňáci 20/03/14 19:05
7 Tundra team 20/03/14 19:06
8 Tomikayové 20/03/14 19:06
9 Vládci severu 20/03/14 19:07
10 GeoWest team 20/03/14 19:08
11 Archivní tajemství 20/03/14 19:11
12 Strazni Andele 20/03/14 19:11
13 Kavkovo prašivé skalpy 20/03/14 19:11
14 Severočeská brigáda práce - pro vítězství se rozhodně nehodláme rozdělovat a ochuzovat se tak o zážitky 20/03/14 19:12
15 P.D.A. 20/03/14 19:12
16 DAMETO 20/03/14 19:16
17 NeBo Team 20/03/14 19:17
18 Rošťáci 20/03/14 19:17
19 Koalice splašených zeber a mudžahedínů 20/03/14 19:21
20 R.C.S.I. 20/03/14 19:22
21 Zjihu 20/03/14 19:23
22 NásNeznáte 20/03/14 19:23
23 Májoví brouci 20/03/14 19:26
24 topujde 20/03/14 19:27
25 svatyMeluzin 20/03/14 19:27
Seznam náhradníků
26 Milites primi 20/03/14 19:28
27 rond 03/04/14 21:49
28
29
30

startovné: zaplaceno, nezaplaceno, náhradníci

Startovné:
Startovné bylo stanoveno ve výši 670,- Kc na tým. V cene startovného je mimo jiné zahrnuto 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu, který v rámci závodu urcite využijete a pomuže Vám v nejedné misi.

Co vás ceká:
Závod zacíná v pátek 13. 6. 2014 po 20. hodine predstartovním briefingem. Samotný start bude kolem 22:00, kdy zacne nocní kovbojka v délce zhruba 2 hodin (dle rychlosti týmu), během které si poprvé vyzkoušíte roli kovbojů, indiánů, atd. Netradicní start do sobotní cásti 14. 6. 2014 se plánuje na 8:00 a cíl pak na 19:00 s penalizací do 20:00. Vyhlášení výsledku s predáváním cen nejen pro víteze je naplánováno na 21:00.
Základní herní trojúhelník bude letos Pnovany - Svojšín - Konstantinovy Lázne. Námetem eventu je divoký západ, zlatokopové, ... Pro nekteré mise, vcetne té záverecné bonusové, urcite využijete speciální eventový coin (pro uplácení poradatelu to však rozhodne nebude). Stejne jako loni, ani letos nebude nutné pro zdárné dokoncení závodu projít všechny mise, ale... však to znáte. Letos plavidlo potřebovat nebudete, ale to neznamená, že se nenamočíte. Možná víc než v loňských ročnících, takže plavky určitě s sebou. Mise budou rozptýleny v prostoru a v jejich rámci navštívíte zajímavá místa, na kterých budete nacházet a využívat ruzné artefakty, studovat zápletky a zažívat dobrodružství. Celkem plánujeme deset až dvanáct misí. Samozrejme nebude chybet povinne nepovinné stanovište prímo u základny na Butove, které bude také letos koncipováno v duchu celého eventu – půjde o camp pro návštěvníky divokého západu. Po loňských zkušenostech budou i letos do campu v jeden čas povolány hned dva týmy naráz. Vyrešením jednotlivých misí získáte strípky do skládanky, která vám pomuže zodpovedet finální bonusový úkol celého eventu. Samozrejmostí budou prubežné bonusové hry a zasílání bonusových čísel pomocí SMS kódů. (Bonusy v podobě PMR kódů jsme letos vypustili, ale možná by se vám PRM vysílačky mohly hodit při plnění některé z misí nebo je můžete využít pro týmovou komunikaci).
Obtížnost eventu je velice složité urcit. Záleží na tom, jak celý závod pojmete. Pokud se chcete umístit na predních místech, musíte stihnout co nejvíce misí, záleží na každém bodu, a to bude hodne nárocné. Rozhodnete-li se jít pohodovým tempem, tak se to dá zvládnou napríklad v rodinném týmu, o cemž svědčí minulé ročníky.
Systém rozdávání podkladu bude stejný jako loni. Hned v pátek po príjezdu obdržíte první informace o jednotlivých misích, vcetne jejich približné lokace, obtížnosti, casové nárocnosti a casový rozpis Western Campu. Konkrétní cas na tomto stanovišti si budete pak moci vybrat podle Vašeho výsledku v nocní hre. Po skoncení nocní bojovky tak budete mít všechny potrebné informace a budete si moci udelat hrubý casoprostorový plán na sobotní den. Podrobné zadání vcetne všech potrebných indicií pro jednotlivé mise, obdržíte v soboru ráno od... Pak už to bude jen a jen na vás. Samozrejme, že pri cestách, budete moci opet využít body placenou nápovedu.

Odkazy na predchozí rocníky:

Záverem:
Máte li jakékoliv dotazy k eventu nebo potrebujete neco upresnit kontaktujte nás pres profil nebo prímo na adrese geoteam@gc-plzen.net. Za organizacní tým se na vás teší MichalS & Flower, Venca68 & Vladka, Slepic, Terka, 100Dteam, cz.nemo & missbluetag, Haca, Medok, Island968, Torfik, Nevrenaci, Iluvator, Dutch & Niky, Mayinka, Skleba, popaK, CBfousac, Lindbergh007, Arogant, brutalniopicka, Pojepet ...

SAR - event Plavba netradicních plavidel 2007

Doporucujeme sledovat listing - aktuální informace budou prubežne doplnovány.

A hned na úvod si Vás dovolujeme upozornit, že po několika měsících opět vysílá televizní stanice TV ARH. První reportáž letošního roku můžete shlédnout zde - http://www.youtube.com/watch?v=lfSoDx_CwiI

Videozpravodajství č.1 - klikem spustit

EDIT 13.3.2014: Pozor, pozor, pozor! Ostré přihlašování do závodu bude zahájeno ve čtvrtek 20. 3. 2014 v 19:00 hod. Přihlašovat se můžete až do začátku eventu nebo do naplnění kapacity 25 týmů.
Podrobnosti o přihlašování a přihlašovací formulář naleznete na adrese http://www.svetgc.cz/geoevent/adventure-race-hracholusky-2014

EDIT 17.3.2014: A máme zde další letošní reportáž TV ARH! - (visit link) Tentokrát se vám naše reportérky ohlásí až z daleké Ameriky, vydávají se po stopách Jindry Hlaváčka a hlavně - už ví, jak se tančí s vlkem! Ve střižně je již několik dalších pokračování, dozvíte se, že vše je jinak - Rybana, Poklad na Stříbrném jezeře,...

Videozpravodajství č.2 - klikem spustit

EDIT 21.3.2014: Přihlašování do soutěžní části již proběhlo. Gratulujeme týmům, které se probojovaly do startovní listiny. Zároveň Vám dáváme přes víkend čas na konsolidaci týmů a pro případné přesuny a úpravy ve startovním poli. Po víkendu rozešleme kapitánům jednotlivých týmů e-mail obsahující podrobnosti k soutěžní části eventu včetně platby startovného.

EDIT 25.3.2014: Kapitánům jejichž týmy se dostaly do soutěžní části eventu (25 týmů) jsme odeslali E-mail s podrobnostmi k platbě startovného. Pokud někdo tento E-mail nedostal ozvěte se nám a my vým ho zašleme znovu. Děkujeme za spolupráci. Bohužel ostatním týmům nezbývá než čekat zda někdo z petadvacítky neodpadne.

EDIT 25.3.2014: TV ARH vysílá neustále, dále a dále! Indiáni objevili nový sport, k vidění vše zde - (visit link) Naše reportérky objevily náčelníka Velkého klovajícího krůtu. Sledujte naše dechberoucí vysílání!!!

Videozpravodajství č.3 - klikem spustit

EDIT 27.3.2014: Dnes nám přišli od výrobce fotografie coinů. Vypadají přesně podle našich představ. Coiny budou vyrobeny v limitované edici max. 200 ks v jedné barevné verzi. Z toho počtu půjde do prodeje za eventovou cenu přes objednávkový formulář pouze 40 ks. V současné době je již objednáno 10 ks. Zbývá 30 ks.

coin indiánská strana - klikem zvetšicoin šerifská strana - klikem zvetši

K dnešnímu dni, je za eventovou cenu, k dispozici již jen 6 kusů coinů.

EDIT 4.4.2014: TV ARH vysílá neustále, dále a dále! Indiáni objevili nový sport, k vidění vše zde - (visit link) Naše reportérky objevily náčelníka Velkého klovajícího krůtu. Sledujte naše dechberoucí vysílání!!!

Videozpravodajství č.4 - klikem spustit

EDIT 17.4.2014: Vysílání TV ARH pokračuje v roce 2014 již pátým dílem strhujícího zpravodajství. Naše neohrožené reportérky jsou stále na stopě Jindry Hlaváčka a setkávají se s partičkou sedmi velice zvláštních osob. Co se z toho vyklube? Kam je jejich investigativní žurnalistika dovede? Sledujte zde - ARH 2014, díl 5. - Sedm statečných? - https://www.youtube.com/watch?v=rOX0Ht4QmAw

Videozpravodajství č.5 - klikem spustit

EDIT 3.5.2014: Uplynulo několik dní a napínavá reportáž z prostředí Divokého západu pokračuje. Kam naše reportérky zavede šéf Sedmi svátečních? Jak proběhne první kontakt s indiány? Nebude to také kontakt poslední? Dostanou se zpět? A co Jindra Hlaváček, žije ještě vůbec? Na všechny tyto otázky vám, našim divákům, přinese odpověď další díl reportážního seriálu TV ARH. Sledujte zde - ARH 2014, díl 6. - Vinetů a Rybana - https://www.youtube.com/watch?v=hj9SA23USdc.

Videozpravodajství č.6 - klikem spustit

EDIT 5.5.2014 - Do startu ARH zbývá měsíc a osm dní. Rádi bychom vás proto upozornili na blížící se termíny spojené s objednáváním ubytování, coinů, CWG a triček.

Ohledně ubytování je situace taková, že do poloviny května nám správce podrží kapacity a máme přednost před ostatními. Poté volná místa začne nabízet dál, třeba rybářům. Proto kdo chcete mít 100% jistotu ubytování máte nejvyšší čas si jej rezervovat. Od poloviny května toto nejsme schopni garantovat.
Ubytování můžete objednávat na adrese: (visit link)
- heslo: ARH 2014

Coinů za eventovou cenu je k dispozici již jen posledních 6 ks.

CWG je zatím dostatek. V případě potřeby přiděláme.

Trička můžete objednávat do neděle 18. května. Poté budou zadány do výroby.

Pokud tedy máte zájem o trička nebo coiny využijte objednávkový formulář na adrese: (visit link)

EDIT 16.5.2014: Zpravodajství TV ARH stále pokračuje a dobrodružství našich reportérek také. Tentokrát jejich pokus o osvobození squav Vinetů neskončí tak úplně úspěchem. Sledujte zde - ARH 2014, díl 7. - Banda Jesseho Jamese - https://www.youtube.com/watch?v=qoDj1goOcUo.

Videozpravodajství č.7 - klikem spustit


POZOR!!! - Trička můžete objednávat již jen do neděle 18. května. Poté budou zadány do výroby.

Pokud tedy máte o trička zájem využijte objednávkový formulář na adrese: (visit link)

EDIT 1.6.2014: Z dnešního důležitého zpravodajství TV ARH se tentokrát společně s našimi reportérkami dozvíte, co byste si neměli zapomenout doma při své cestě na Divoký Západ. Vlaďka a Flower potkají všeznalého BuFaLo Byla a ten jim poví, co si vše si sbalit do cestovního zavazadla. Sledujte zde - ARH 2014, díl 8. - BuFaLo Byl - https://www.youtube.com/watch?v=jsESWXDINPA

Videozpravodajství č.8 - klikem spustit


EDIT 9.6.2014: Dobrodružná anabáze po Americe našich reportérek Vlaďky a Květy končí. Obě se společně vrací domů do Evropy. Něco se jim povedlo, něco se jim nepovedlo, ani návrat není tak úplně jednoduchý. Konec jejich putování - ARH 2014, díl 9. - Návrat do Evropy - můžete sledovat zde - https://www.youtube.com/watch?v=912KbuWNEEw

Videozpravodajství č.9 - klikem spustit

EDIT 11.6.2014: Kapitánům týmů byl dnes rozeslán e-mailem dopis s posledními instrukcemi před pátečním startem. Znění dopisu si můžete přečíst zde: http://imgcdn.geocaching.com/cache/b1ad46ea-2957-4a0c-8901-2d4295c6d9c8.jpg nebo proklikem z obrázku.
Na všechny se těšíme v pátek na Butově.

Dopis kapitánům před ARH - klikem zvětši

EDIT 16.6.2014: Zdravíme všechny týmy i návštěvníky ARH 2014! Úplnou výsledkovou listinu v elektronické podobě si můžete od této chvíle stáhnout z plzeňského geowebu. Ve formátu PDF je zde: http://www.gc-plzen.net/_images/Venca68/ARH-2014-vysledkova-listina.pdf, ve formátu JPEG zde: http://www.gc-plzen.net/_images/Venca68/ARH-2014-vysledkova-listina.jpg.

výsledková listina ARH 2014- klikem zvětši

EDIT 17.6.2014: TV ARH se vám letos naposledy hlásí z terénu. Naše reportérky a naši technici zajistili úplný záznam víkendového závodu Adventure Race Hracholusky 2014. Mimo sestřihu z celého dne jsme pro vás připravili v rámci mimořádných zpráv kompletní záznam lakrosového zápasu týmů NásNeznáte a PřesMrtvoly a dále záznam závěrečného ceremoniálu s vyhlášením výsledků. Videa najdete zde:
ARH 2014, díl 10. - Event!!! - https://www.youtube.com/watch?v=xeO24-9x30c

Videozpravodajství č.10 - klikem spustit

Mimořádné zprávy TV ARH - Lakrosový zápas NásNeznáte - PřesMrtvoly - https://www.youtube.com/watch?v=xo3pnrnStzc

Mimořádné videozpravodajství č.1 - klikem spustit


Mimořádné zprávy TV ARH - Kompletní vyhlášení výsledků - https://www.youtube.com/watch?v=Qcdt95ndq5g

Mimořádné videozpravodajství č.2 - klikem spustit

Protože byl mezi účastníky eventu ARH 2014 zájem o PDF obou závodních vydání novin The Western Times, vyvěsil jsem je na plzeňský geoweb. Večerní noviny jsou zde - http://www.gc-plzen.net/_images/Venca68/Noviny-vecerni_web.pdf a ranní zde - http://www.gc-plzen.net/_images/Venca68/Noviny-ranni_web.pdf . JPEGy tam dávat nebudu, myslím, že PDF jsou v tomto případě daleko nejlepší. Tak si ještě dodatečně počtěte.

EDIT 18.6.2014 - Letos pro Vás TV ARH připravila jako bonus dva krátké sestřihy záběrů z natáčení, aneb Co ve zprávách nebylo. Věříme, že Vás i tyto scénky zaujmou a pobaví. Najdete je zde - ARH 2014, Co ve zprávách nebylo 1 - Srub - https://www.youtube.com/watch?v=kyFa4Vqz71Q , ARH 2014, Co ve zprávách nebylo 2 - Ranč - https://www.youtube.com/watch?v=SKiA1XtfFzo .
 

Co ve videozpravodajství nebylo - Srub - klikem spustit Co ve videozpravodajství nebylo - Ranč - klikem spustit


Additional Hints (Decrypt)

Arobwgr fr qvibxrub mácnqh

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.