Skip to content

This cache has been archived.

gc-plzen.net: Nastal čas archivovat listing a uzavřít tak kapitolu s názvem ARH 2013.
Co napsat na závěr když vše již bylo napsáno. Snad jen ještě jednou poděkovat všem účastníkům (soutěžícím, nesoutěžícím, spolupořadatelům, ...) eventu a to nejen za průběh, ale také za velmi pozitivní ohlasy a logy, které jsou pro nás tou největší odměnou. Moc děkujeme a zase někdy na viděnou .... [:)][;)]

More
<

Adventure race - Hracholusky 2013

A cache by gc-plzen.net Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 14 June 2013
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

ADVENTURE RACE – HRACHOLUSKY 2013
aneb dobrodružství kriminalistiky


14. 6. až 16. 6. 2013 – Hracholuská prehradaLogo ARH 2012

Zveme Vás na již pátý rocník Adventure race – Hracholusky, tentokrát 2013. Hlavní náplní eventu je sice dobrodružný závod, ale event je urcený všem, kterí chtejí prijet a strávit víkend v príjemném prostredí rekreacní oblasti Hracholuské prehrady nebo kešováním po západních Cechách. Letos opět na Butově.
parník na prehrade pohled na prehradu

Hráz Hracholuské prehrady se nachází asi 16 km západne od Plzne. Délka prehrady je 22 km, maximální hloubka 26 metru a plocha asi 490 hektaru. Byla vybudována na rece Mži, která pramení na cesko-nemeckém pomezí v Ceském lese. Než byla prehrada vybudována, bylo zde romantické údolí s klapajícími mlýny, tichými zákoutími a rozeklanými skalami, které nenarušila ani stavba odvážného mostu lokálky do Bezdružic, ani výstavba pásu opevnení, jenž nás melo chránit pred fašistickým Nemeckem. Údolí dál bylo cílem výletu, skautských táboru a vodáckých výprav. V padesátých letech minulého století však nastala doba nadšeného budování prehradních nádrží, jednou z nich byla i Hracholuská prehrada. Výstavba prehrady probíhala v letech 1959–1964 a podstatná cást údolí vcetne nekolika vesnic zmizela nenávratne pod její hladinou. Stavba prehrady bohužel také vstoupila do dejin ceskoslovenské kriminalistiky. Jednalo se o prípad brutální vraždy hlídace stavenište a následné zatýkání pachatelu pri divoké honicce a prestrelce v ulicích Plzne.

letecký pohled na hráz hráz prehrady

Hracholuská prehrada má sypanou prehradní hráz. Tato technologie byla poprvé v republice použita práve zde. Hráz je vysoká od základu 36 metru a dlouhá 270 metru. V jezere je u hráze umísten sloucený vežový technologický objekt, který skrývá vodní elektrárnu s Kaplanovou turbínou o hltnosti 11,5 metru krychlového za sekundu a o maximálním spádu 27 metru. Maximální výkon generátoru je 2 900 kW. Elektrárna rocne vyrobí 1,46 GWh. Vedle veže stojí nouzový prepad ve tvaru nálevky. Památkou na stavbu prehradní hráze jsou stavební baráky, jenž dnes slouží rekreantum autokempu. I dnes tu ale zustalo nekolik míst, která pripomínají, jak to tu vypadalo pred výstavbou hráze. Jedná se hlavne o neprístupná místa se strmými brehy. Na dostupnejších brezích zde již krátce po dokoncení a napuštení nového prehradního díla zacaly vyrustat rekreacní chaty Plzenanu. Dnes se jich kolem celé prehrady odhaduje od 2500 do 5000. Svého casu byla nádrž hojne vyhledávána zahranicními turisty zejména z NDR a dalších socialistických zemí. Stejne tak na jejích brezích vyrustala rekreacní strediska mnoha podniku. V jednom takovém se koná i tento event. Jedná se o RS Butov, které se nachází na horním konci prehradní nádrže cca 35 km od Plzne a 8 km od Stríbra. Toto rekreacní stredisko bylo puvodne postaveno jako rekreacní a školící stredisko Škody Plzen. Konaly se zde mezinárodní pionýrské tábory a rekreovaly se zde rodiny zamestnancu plzenské Škodovky. V soucasné dobe je rekreacní stredisko využíváno pro školení, školní pobyty detí, k rekreaci a dalším akcím jako je treba tento Adventure event. Pokud chcete vedet o RS Butov neco více vcetne fotek, stací využít nekterý z vyhledavacu.

RS Butov - hlavní budova RS Butov - chatky

Termín akce:
Od pátku 14. 6. do nedele 16. 6. 2013.
V tuto dobu nám bude k dispozici vetší cást ubytovacích kapacit a zázemí celého rekreacního strediska. Prijet a odjet pro nesoutežící bude možno kdykoliv. Pro soutežní týmy je však pripraven presný rozvrh eventu. Zahájení soutežního eventu je v pátek kolem 20:00, kdy se soutežící dozví podrobnosti k noční pátrací hře a také obrys toho, co je ceká druhý soutežní den, tedy v sobotu 15. 6. 2013, která je hlavním dnem celého eventu. Soutežící se budou potit na pripravených kriminalistických misích. Ostatní pak mohou využít sobotu k procházkám po okolí nebo k cestám za kešemi, kterých je v okolí spousta. Po prehrade jezdí také parník. Event mužete využít také jako základnu pro cestu za vzdálenejšími kešemi plzenského kraje. Ti, kterí zustanou na "základne", pak nebudou o soutežní atmosféru ochuzeni, nebot zde bude nástupní místo pro basecamp, který opět bude probíhat práve v blízkém okolí RS Butov. Soucástí areálu je také nekolik sportovišt, takže ani na míste nebude nouze o zábavu. V recepci je možné si zapujcit lodicky.

Klikni pro prechod na aktuální mapu keší

Místo a príjezd:
Na místo eventu RS Butov se dá dojet autem. Je možné využít i vlakového spojení. Pro turisty je možné využít vlak z Plzne na Stríbro, ve stanici Pnovany prestoupit na lokálku do Bezdružic a nechat se po moste prevézt do Blahoust, odkud je to na Butov cca 5 km chuze. Akcním jedincum doporucujeme, v rámci tréninku na Adventure event neprestupovat v Pnovanech na lokálku, ale vystoupit až na zastávce Sulislav nebo Vranov, sejít lesem k prehrade a posledních 250 m na druhý breh preplavat nebo prejet na lodi. Cyklisté mohou do strediska dojet po silnicích nebo lesních cestách a pro prekonání prehrady využít železnicního mostu. V tomto prípade však budte velice opatrní, vstup na most je jen na vlastní zodpovednost. Všechny varianty prístupu máme vyzkoušené a mnohokrát jsme je použili.

Klikni pro prechod na mapu seznam.cz

Ubytování a stravování:
V termínu 14. – 16. 6. 2013 máme predbežne rezervovány chatky a pokoje v hlavní budove. I pres rezervaci a relativne velkou kapacitu RS Butov však s objednáváním ubytování moc neváhejte, at máte jistotu střechy nad hlavou. Samozrejme je možné se s provozovatelem domluvit i na delším pobytu pred i po eventu. Pro ubytování prosím využijte prímo prihlašovací formulár RS Butov, který naleznete na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pri kontaktu (telefonickém, E-mailem, faxem, poštou) prosím uvádějte heslo ARH 2013, aby bylo jasné, že se jedná o zájemce o ubytování z rad úcastníku eventu. Do objednávky také prosím napište krome požadavku na ubytování také požadavky na stravování. Podrobnosti viz internetové stránky RS Butov. Stravování probíhá formou plné penze ci jednotlivých vecerí, obedu a snídaní, které je však nutné predem objednat v rámci objednávky ubytování. Doobjednání na míste bude možné v omezené míre po dohode s kucharkou :-). Na chatkách je velmi omezená možnost varení. Stravování bude samozrejme domluveno tak, aby zapadalo do soutežního dne. Snídane v sobotu bude tedy o neco dríve a naopak vecere bude podávána až po ukoncení závodu. Nově je možné místo teplé večeře, která byla pro některé loni již hodně studená (výdej v 18:30), objednat přímo studenou večeři. Tento požadavek je však nutné uvést do objednávky. V hlavní budove je otevren výcep a je zde možné zakoupit i nejaké to "bufetové" jídlo. V okolí jsou v sezóne i další možnosti obcerstvení, avšak nevíme, do jaké míry budou v provozu v termínu konání našeho eventu. Nejbližším mestem je 8 km vzdálené Stríbro, kde jsou otevrené restaurace i supermarkety.

Náklady a finance:
Na nesoutežní cást eventu není žádný vstupní poplatek. Veškeré ceny za ubytování, stravování a ostatní služby si každý "stanoví" sám dle vlastních požadavku a objednávek u provozovatele rekreacního objektu. Co se týká eventového CWG, geocoinu a tricek s logem eventu, ty je možné objednat pres samostatný objednávkový formulár - viz níže.
Pro soutežní cást eventu je stanoveno startovné ve výši 640,- Kc (v této cástce je již zahrnut 1x eventový coin a 5x CWG) na tým. Podrobnosti viz odstavec Soutežní cást.

Prihlášení na event, ubytování, stravování, ostatní služby a eventové predmety:
POCET OSOB V NESOUTEŽNÍ CÁSTI EVENTU NENÍ NIJAK OMEZEN. Vaši úcast na eventu zalogujte prosím jako will attend. Ubytování a stravování si mužete objednat na adrese: http://www.butov.cz/objednavky.htm. Pro objednávky ubytování nebyl zatím stanoven žádný konecný termín (s výjimkou zaplnení celé ubytovací kapacity rekreacního strediska). V prípade jakékoliv zmeny Vás budeme vcas informovat. Zpusob objednávání viz odstavec Ubytování a stravování.
Predmety s logem eventu (tricka, geocoiny, CWG, ...) je možné objednávat pres formulár na adrese: http://www.gc-plzen.net/viewpage.php?page_id=90. Tricka (z duvodu výroby) mužete objednávat pouze pres objednávkový formulár, a to nejpozdeji do 15. 5. 2013. Eventové coiny budou vyrobeny v limitované sérii, pokud chcete mít jistotu, že na Vás coin zbyde, objednejte si ho pomocí formuláre co nejdríve. Urcite jich necháme vyrobit víc, ale pokud nebudete mít coin objednaný, nemužeme zarucit, že ho dostanete. CWG by mel být dostatek. Ceny jednotlivých vecí jsou uvedeny v objednávkovém formulári. V prubehu eventu bude coin pro všechny úcastníky eventu (nejen závodníky!) v prodeji za speciální eventovou cenu 270,- Kc/ks (cena 270,- Kc/ks platí i pri objednání pres objednávkový formulár). Coiny za původní cenu 240,- Kč již byly bohužel vyprodány - viz EDIT 15.5.2013. Další coiny budou po eventu prodávány prímo i prostrednictvím e-shopu za základní cenu 299,- Kč (současná eventová sleva 29,- Kč). Soutežní týmy v rámci startovného obdrží 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu.
Ukázka CWG ARH 2013, tricek (samozrejme budou s letošním logem) a eventového coinu ARH 2013 (vybrána bude jedna z variant a i ta se ještě může mírně změnit, ale nic zásadního to nebude - finální variantu co nejdříve zveřejníme):

CWG ARH 2012 - klikem zvetši Tricko ARH 2009 - klikem zvetši
coin - klikem zvetši

Soutežní cást - Adventure race - Hracholusky 2013:

Pocet týmu:
Do závodu pocítáme s max. 25 týmy (4 až 5 osob v týmu). Minimální pocet osob v týmu jsou 4 vzhledem k náplni nekterých stanovišt, na kterých bude potreba spolupráce více osob. Pocetnejší týmy nad 5 osob, by vzhledem k pravidlum mely velkou výhodu a s bodovými srážkami za ruzný pocet osob v týmu nepocítáme. Predem jsme oslovili kapitány lonských soutežních týmu, které se umístili na prvních trech (plus jedna) místech s nabídkou úcasti na letošním rocníku.

Prihlášení:
Podrobnosti o přihlášených týmech a přihlašování naleznete na adrese http://www.svetgc.cz/geoevent/adventure-race-hracholusky-2013. Na přihlašovací stránky se dostanete také proklikem z náborového letáku nebo z prihlašovací tabulky (banneru). Přihlašovat se můžete od úterý 26. 3. 2013 od 19:00 až do naplnění kapacity 24 soutěžních týmů nejdéle však do 14. 6. 2013. PŘIHLAŠOVÁNÍ DO SOUTĚŽNÍ ČÁSTI EVENTU UKONČENO Z DŮVODU NAPLNĚNÍ KAPACITY.
Prihlášení na event vcetne dalších možností systému a toho jak to celé funguje si mužete vyzkoušet na testovacím eventu (viz nápoveda). Sice se to muže nekomu zdát složité, ale nám to uvolní ruce a mysl na prípravu náplne eventu a zjednoduší administrativu. Veškeré pro nás potrebné informace totiž už budeme mít a Vy již nebudete muset vyplnovat žádnou jinou prihlášku. Navíc všechny údaje o týmu, kontakty a další veci mužete sami kdykoliv libovolne opravovat a upravovat. Dekujeme za pochopení :-). Letos nově nebude záležet jen na rychlosti kliknutí, ale také na vašich vědomostech. Vyplatí se nastudovat historii ARH a Hracholusek, sledovat listing a videa, případně se zkamarádit se strejdou Googlem.


Náborový leták - klikem zvetši

Zobrazit přihlašování

Prihlášené týmy:
seznam je prevzatý z prihlašovacího systému dle seznamu prihlášených týmu

Seznam startujících týmů:

Pořadí Tým Čas přihlášení
1 EagleEyeHunters 26. 03. 2013
2 Stříbrňáci 26. 03. 2013
3 Přesmrtvoly 26. 03. 2013
4 BioBrambory 26. 03. 2013
5 Mratinsko-Suchdolsky Gang 26. 03. 2013 19:01
6 Butovská pátračka 26. 03. 2013 19:02
7 STIFLER team 26. 03. 2013 19:02
8 Vesnická (j)elita 26. 03. 2013 19:03
9 MoMi Team 26. 03. 2013 19:04
10 Koalice splašených zeber a mudžahedínů 26. 03. 2013 19:04
11 Czech GeoWest team 26. 03. 2013 19:04
12 RuM 26. 03. 2013 19:04
13 Vládci severu 26. 03. 2013 19:04
14 Hrozný Hovada 26. 03. 2013 19:04
15 Severočeská brigáda práce 26. 03. 2013 19:04
16 Tundra team 26. 03. 2013 19:05
17 PP-team 26. 03. 2013 19:05
18 PCK 26. 03. 2013 19:05
19 Společenstvo Haspirja 26. 03. 2013 19:05
20 R.C.S.I. 26. 03. 2013 19:05
21 geonauti 26. 03. 2013 19:06
22 Archivni tajemstvi 26. 03. 2013 19:06
23 Rošťáci 26. 03. 2013 19:06
24 NásNeznáte 26. 03. 2013 19:06
25 NeBo Team 26. 03. 2013 19:06
Seznam náhradníků:
26 topujde 26. 03. 2013 19:06
27 blablabla 26. 03. 2013 19:07
28 Rotunda Team 26. 03. 2013 19:07
29 Strazni Andele 26. 03. 2013 19:07
30 Našrot 26. 03. 2013 19:08
31 Hrozný Hovada 26. 03. 2013 19:08
32 Casanova 26. 03. 2013 19:16
33 Haskyy a spol. 26. 03. 2013 19:28
35 300KG 26. 03. 2013 19:47

Startovné:
Startovné bylo stanoveno ve výši 640,- Kc na tým. V cene startovného je mimo jiné zahrnuto 5 ks CWG a 1 ks eventového coinu, který v rámci závodu urcite využijete a pomuže Vám v nejedné misi.

Co vás ceká:
Závod zacíná v pátek 14. 6. 2013 po 20. hodine predstartovním briefingem. Samotný start bude kolem 22:00, kdy zacne nocní detektivní hra v délce zhruba 2 hodin (dle rychlosti týmu), během které si poprvé vyzkoušíte roli detektivů. Netradicní start do sobotní cásti 15. 6. 2013 se plánuje na 8:00 a cíl pak na 19:00 s penalizací do 20:00. Vyhlášení výsledku s predáváním cen nejen pro víteze je naplánováno na 21:00.
Základní herní trojúhelník bude letos Pnovany - Svojšín - Konstantinovy Lázne. Námetem eventu jsou detektivky, detektivové, kriminalistické postupy i policejní akademie... Pro nekteré mise, vcetne té záverecné bonusové, urcite využijete speciální eventový coin (pro uplácení poradatelu to však rozhodne nebude). Stejne jako loni, ani letos nebude nutné pro zdárné dokoncení závodu projít všechny mise, ale... však to znáte. Letos plavidlo potřebovat nebudete, ale to neznamená, že se nenamočíte. Možná víc než v loňských ročnících, takže plavky určitě s sebou. Mise budou rozptýleny v prostoru a v jejich rámci navštívíte zajímavá místa, na kterých budete nacházet a využívat ruzné artefakty, studovat kriminální zápletky a zažívat dobrodružství. Celkem plánujeme deset až dvanáct misí. Samozrejme nebude chybet povinne nepovinné stanovište prímo u základny na Butove, které bude také letos koncipováno v duchu celého eventu – půjde o výcvikové stredisko Policejní akademie. Letos nově budou v jeden čas povolány do výcvikového střediska hned dva týmy naráz. Proč? Nechte se překvapit. Vyrešením jednotlivých misí získáte strípky do skládanky, která vám pomuže zodpovedet finální bonusový úkol celého eventu. Samozrejmostí budou prubežné bonusové hry a zasílání bonusových čísel pomocí SMS kódů. (Bonusy v podobě PMR kódů jsme letos vypustili, ale možná by se vám PRM vysílačky mohly hodit při plnění některé z misí nebo je můžete využít pro týmovou komunikaci).
Obtížnost eventu je velice složité urcit. Záleží na tom, jak celý závod pojmete. Pokud se chcete umístit na predních místech, musíte stihnout co nejvíce misí, záleží na každém bodu, a to bude hodne nárocné. Rozhodnete-li se jít pohodovým tempem, tak se to dá zvládnou napríklad v rodinném týmu, o cemž svědčí minulé ročníky.
Systém rozdávání podkladu bude stejný jako loni. Hned v pátek po príjezdu obdržíte první informace o jednotlivých misích, vcetne jejich približné lokace, obtížnosti, casové nárocnosti a casový rozpis Policejní akademie. Konkrétní cas na tomto stanovišti si budete pak moci vybrat podle Vašeho výsledku v nocní detektivní hre. Po skoncení nocní bojovky tak budete mít všechny potrebné informace a budete si moci udelat hrubý casoprostorový plán na sobotní den. Podrobné zadání vcetne všech potrebných indicií pro jednotlivé mise, obdržíte v soboru ráno od... Pak už to bude jen a jen na vás. Samozrejme, že pri cestách, budete moci opet využít body placenou nápovedu.

Odkazy na predchozí rocníky:

Záverem:
Máte li jakékoliv dotazy k eventu nebo potrebujete neco upresnit kontaktujte nás pres profil nebo prímo na adrese geoteam@gc-plzen.net. Za organizacní tým se na vás teší MichalS & Flower, Venca68 & Vladka, Slepic, Terka, 100Dteam, cz.nemo & missbluetag, Haca, Medok, Island968, Torfik, Nevrenaci, Iluvator, Dutch & Niky, Mayinka, Skleba, popaK, CBfousac, Lindbergh007, Arogant, brutalniopicka ...

SAR - event Plavba netradicních plavidel 2007

Doporucujeme sledovat listing - aktuální informace budou prubežne doplnovány.

EDIT 19/3 2013: Dovolujeme si upozornit všechny příznivce, že po několika měsících opět vysílá televizní stanice TV ARH. První reportáž letošního roku můžete shlédnout zde -http://youtu.be/GbNyFp57m6U

Videozpravodajství 19.3.2013 - klikem spustit

EDIT 27/3 2013: KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ. KAPACITA SOUTĚŽNÍ ČÁSTI EVENTU JE VÝRAZNĚ PŘEKROČENA. DO NESOUTĚŽNÍ ČÁSTI EVENTU JE MOŽNÉ SE PŘIHLAŠOVAT I NADÁLE PŘES LISTING. KAPACITA NESOUTĚŽNÍ ČÁSTI EVENTU JE V PODSTATĚ NEONEZENÁ. GRATULUJEME VŠEM ŠŤASTNÝM, KTERÝM SE PODAŘILO ÚSPĚŠNĚ PROJÍT PŘIHLAŠOVACÍM SÍTEM.

Ač nás to velice mrzí, tak bohužel nejsme schopni do soutěže pustit více jak 25 týmů. Teď necháme přihlášeným týmům nějaký čas na zákulisní koaliční dohadování kdo s kým a jak a v horizontu několika dní oslovíme kapitány jednotlivých týmů s potvrzením účasti a dalšími podrobnostmi.

Upozorňujeme, že letos je minimální počet členů jednotlivých týmů stanoven na 4 a maximální na 5 osob. Tyto počty je nutné bezpodmínečně dodržet.

EDIT 6/4 2013: A máme zde další letošní reportáž! Sledujte dechberoucí únik vězně z přísně střežené věznice a rozhovor s velitelem Butovské zásahovky majorem F. - http://www.youtube.com/watch?v=Sbod20krxiU. Ve střižně již je pokračování této reportáže, ve kterém vás major F. s podplukovníkem L. seznámí s některými b(r)utovskými výcvikovými metodami Policejní akademie.

Videozpravodajství 6.4.2013 - klikem spustit

Upozornění pro objednávání ubytování a stravování: Pokud si objednáte plnou penzi nezapomeňte při objednávání upřesnit zda chcete v neděli ještě oběd nebo budete končit snídaní. Děkujeme.

EDIT 16/4 2013: Pozor, pozor! Policejní akademie v akci! - Avizované pokračování reportáže ARH se konečně dostává z naší střižny na veřejnost. Sledujte nelítostné výcvikové postupy podplukovníka Lindbergha. Na scéně se objevuje také půvabná policejní psycholožka. Sledujte zde - http://www.youtube.com/watch?v=XK_hezdVLBU.

Videozpravodajství 16.4.2013 - klikem spustit

EDIT 27/4 2013: Mimořádná exkluzivní reportáž TV ARH! - Sledujte zde - http://www.youtube.com/watch?v=4A2g-EbYW0U - Dnes bez komentáře...

Videozpravodajství 27.4.2013 - klikem spustit

EDIT 4/5 2013: A je to tady, zločinec v Čečovicích!!! - Neuvěřitelná honička mezi přihlížejícími! Na scéně se mimo jiné objevuje i deviant Krůta. Nezapomeňte sledovat pokračování vysílání TV ARH. Sledujte zde - http://www.youtube.com/watch?v=nuwB2kAaTaA

Videozpravodajství 4.5.2013 - klikem spustit

EDIT 6/5 2013: POZOR, POZOR - už jen 9 dní zbývá na objednávání triček. Po 15.4.2013 budou dána do výroby a již nebude možné je objednávat. Coinů se 100% garancí eventové ceny máme ještě 16 ks. Objednáno je 200 ks CWG a z tohoto počtu zbývá cca 25 ks volných. Stav ubytovacích kapacit v průběhu dne zjistíme ... . Pokud máte tedy zájem o trička, coiny a CWG je nejvyšší čas si je objednat.


EDIT 14/5 2013:
Výcvik Policejní akademie v přímém přenosu - Pozorně se dívejte, může to potkat i Vás. Nevěříte? Nezapomeňte sledovat pokračování vysílání TV ARH zde - http://www.youtube.com/watch?v=QUvv9war6Jk.

Videozpravodajství 14.5.2013 - klikem spustit

EDIT 15/5 2013: POZOR, POZOR - už jen do dnešní půlnoci máte možnost na objednávání triček. Po 15.4.2013 budou dána do výroby a již nebude možné je objednávat. Coiny se 100% garancí eventové ceny 240,- Kč již nemáme. Podařilo se nám však dohodnout prodej coinů z podílu určeného pro poeventový prodej za plnou cenu 299,- Kč. Pro prodej na eventu a další předprodej jsme však dohodli slevu 29,- Kč. Nová cena coinů až do eventu nebo vyprodání zásob tohoto balíku je 270,- Kč.

EDIT 27/5 2013: Tajemství houslí Viktora Čističe odhaleno - Nalezli jsme tajné materiály z natáčení. Pozorně sledujte vysílání TV ARH zde - http://www.youtube.com/watch?v=lbV-_dVx70I.

Videozpravodajství 27.5.2013 - klikem spustit

EDIT 20/6 2013: Výsledkovou listina letošního ročníku ARH. Najdete ji ve dvou formátech (PDF a JPEG) zde: http://www.gc-plzen.net/_images/Venca68/ARH-2013-vysledkova-listina.pdf, http://www.gc-plzen.net/_images/Venca68/ARH-2013-vysledkova-listina.jpg.

Kliknutím zvětši

EDIT 20/6 2013: Video z akce se stále ještě zpracovává, snad bude zítra. Prozatím alespoň něco málo - zadání logické hádanky na zahájení Nočního pronásledování. Sledovat můžete zde - http://www.youtube.com/watch?v=Xo2dzK6OtzY

Videozpravodajství 20.6.2013 - klikem spustit

EDIT 21/6 2013: ARH 2013 - event!!!!!!!!!!!!! - video zde - https://www.youtube.com/watch?v=hXTmJ-OF2VU

Videozpravodajství 21.6.2013 - klikem spustit

 

Additional Hints (Decrypt)

Vafcrxgbe Genpugn wr Inz i cngnpu ...

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.