Skip to content

This cache has been archived.

Paradiser: Dekujeme za skvelou atmosferu pri teto reprize!
Budou-li nam elementalove nakloneni, sejdeme se 10. kvetna ve Skale!

Za Paradiser, NvN, GGM atd.
wenny / wmh

More
<

Slimaci 2

Hidden : Saturday, 09 March 2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Úvod: Chcete-li podrobné, zcela vyčerpávající (ale mezi námi - naprosto zbytečné) informace, klikněte zde.
Postačí-li Vám informace méně podrobné, nicméně rovněž zcela vyčerpávající mysl čtenáře, pak pokračujte dále.

Historické okénko:
(Bude tentokrát velmi krátké, neb délka toho minulého byla veskrze dostačující - a jednalo se tedy nikoliv o okénko, alébrž o historické francouzské okno)
Inu...
I na Potulného vypravěče a jeho společnost jednou dolehla tíže zimy... Zásoby piva, paliva a čerstvého vzduchu v jejich zimním útočišti se tenčily a tenčily, až došlo k nevyhnutelnému - najednou vše naráz došlo!
Cožpak vzduch, ten si cestu škvírami v provizorním zateplení našel, ale pohled na zmrzlé, jindy tak chrabré kumpány, jak s teskným výrazem v očích sykají a popíjí horký čaj (sic!, sic!) probudil i letargického Vypravěče k činu: jest třeba rychlého návratu do světa šenkoven, vyhřátých sálů a točeného piva!
A s drzostí sobě vlastní (snad spoléhaje na krátkou či selektivní lidskou paměť ohledně neblahých událostí) se vloudili na místo, kde již jednou svou pochybnou show uskutečnili! Zda jim to opět prošlo či nikoliv, tento historický pramen ovšem nezmiňuje...
Konec historického okénka(photo by kosmohill)


Ano - přátelé, je to neuvěřitelné, ale je to tak!

(re-design by kosmohill)

V den konání eventu to bude nachlup přesně rok, kdy se pozdě k ránu vylíhl nápad založit geocacherskou hudební rockovou skupinu! A ke zděšení všech (především vlastních aktérů) se tak i stalo, a toto pochybné hudební těleso přežilo i své první veřejné vystoupení (sic!) Načež zmínění protagonisté podlehli falešné pýše a dojmu, že by snad mohli přežít i to druhé...
A proto:

9. března v sobotu od 20:00 v hospodě "U Věčné Žízně" se na vás těší (ale pořád se ještě trochu bojí) kapela "Nordic v nepřítomnosti" alébrž GGM band.
Kromě převzatých a zprzněných rockových songů se dočkáte i zhudebněné verze legendárních "Prapodivných slimáků"
V hospodě točí Svijany, Plzeň a tuším ještě Podkováň.
Něco k jídlu snad po přechozích zkušenostech budou mít taky.
Vstup je zdarma a na vlastní nebezpečí.
Je zamluvený celý sál, který bude nekuřácký.
Případné dotazy k eventu pište rovnou jako write-note na tyto stránky.
Na event se logujte klasicky, stop stav nebude vyhlašován (opět předpokládáme hromadnou evakuaci sálu po první písni)
Jelikož se jedná o klasický geoevent, pokud nejste vyloženě profláklý, tak pro seznámení se hodí i nějaká cedulka/tričko s nickem.


(Pokud Vám přijde, že je předchozí text sprostě okopírován z předchozího eventu, máte pravdu - ale nezapoměňte, že je to prostě info pro neznalé (tj. všechny) návštěvníky - varianta, že by přišel někdo znovu (sic!), nás opravdu ani nenapadla...)

Osoby, obsazení, playlist, hlasový rozsah, smysl pro rytmus či rozsah sebereflexe - tak nic z toho se opravdu, ale opravdu nijak nezměnilo...
No možná ten playlist se nepatrně rozšířil :-)

A ještě klasická poznámka: Pokud jste z MB či okolí a s geocachingem teprve začínáte, nikoho neznáte, tem blábolům tady všude okolo vůbec nerozumíte a na setkání (čili event) se tak trochu bojíte jít, pak vězte že: a) se bojíte zcela zbytečně, neboť hlavu vám nikdo neukousne (bude-li obsluha s jídlem dostatečně rychlá, minule se docela zlepšili) b) na počet odlovených keší se vás nikdo ptát nebude (všichni vědí, že nejmíň má vždy jeden z pořadatelů eventu) c) tento event je ideální na to, aby se stal vaším prvním (ostatně jako každý jiný event). Akorát tento bude opět krapet s akustickým rušením.


POZOR, ČTĚTE DÁL!!!
Jelikož potulný vypravěč je osoba v jádru skromná a plachá , dovolili si jistí členové kapely hacknout tuto stránku a nastínit ještě jisté skutečnosti...

Potulný vypravěč se totiž pofidérním způsobem vetřel až do jádra kapely a než se kdo nadál, zanechal zde spoušť ve formě textů, se kterými bychom vás nyní rádi seznámili. Tyto texty jsou totiž z důvodu nemožnosti je kdekoli jinde, internet nevyjímaje, získat, raritní. Máte zde proto jedinečnou možnost se prostřednictvím této stránky s nimi seznámit!
The Passage
Vlečka (Sračka) na Orlík
R'n'R: Geo
Prapodivní slimáci - jediná výjimka. Text se kdysi potulnému vypravěči podařilo vyměnit za několik výčepních piv, takže se na internetu nechá dohledat!!!
Ad mortem festinamus GC1ENNJ

Jelikož jsme zjistilli, že vlastního hraní bude s největší pravděpodobností daleko méně než přestávek, jak se na správný event sluší a patří, rozhodli jsme se v jedné z nich uspořádat DRAŽBU několika předmětů opatřených vlastnoručními podpisy členů kapely, které budou řádně vychlazeny, takže je tedy bude možno na místě zkonzumovat a obaly včetně autogramů odhodit na vhodné místo pro případnou recyklaci.
Při shodě náhod a troše štěstí může dražitel všechny zmíněné předměty získat již za pouhých 6 Kč!!!
Peníze získané z dražby budou použity na dobročinné účely! Protože jsme v Česku, jistě mezi řádky vyčtete, že je kapela prožere a propije...
Ano, dražba měla proběhnout již o minulém eventu. Ovšem nezodpovědností a neřku-li zvrhlostí jednoho ze členů tohoto pochybného tělesa se dražba nakonec nemohla uskutečnit. Připravte si proto drobné!!!

Mnozí z vás si jistě všimli, že i tento dodatek byl zjevně okopírován ze stránek startovního eventu. Opravdu je tomu tak! Nebylo jednoduché se tentokrát dostat na stránky skromného potulného vypravěče, poněvadž se mu je podařilo zakuklit pro nás zcela neznámými vychytávkami ! Nakonec se ale přece jen všechny překážky podařilo prolomit a my vás s radostí můžeme seznámit s jeho dalšími texty. Pokud by se vám tyto texty, nedejbože, snad i líbily, nedávejte mu hlavně na onom pochybném eventu peníze, alébrž na pintu piva ho pozvěte!
Maska Rudé Smrti 
Stromolezci

VEPŘOVÉ HODY ... BUDOU !!!

Additional Hints (Decrypt)

ivzr, mr wfbh wneav cenmqaval, nyr wvaql gb snxg arfyb...

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)