Skip to Content

<

HASICSKA

A cache by KGBand Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/09/2013
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Jelikož jsme celý tým u hasičů, chceme vám naší první keškou ukázat kousek našeho světa.
O sborech dobrovolných hasičů určitě víte. Jsou téměř v každé obci. Nejčastěji se v souvislosti s nimi mluví o závažných věcech, o zachraňování životů a majetků. Pro nás ale hasičina znamená práci pro obec, adrenalin a zábavu. Adrenalin při samotném zásahu, při soutěžích v požárním sportu. Zábavu při námětovém cvičení, při brigádách, při ukázkách našich dovedností, při přípravách různých akcí.

Než se vrhneme k samotné keši, musíme zmínit naprostou raritu našeho sboru: auto CAS 16 Praga V3S. Tohoto typu bylo vyrobeno jen pár kusů, ta naše je funkční a jako jedna z mála je stále zařazena do výjezdu. Dokonce se jí dostalo té cti, že si ji jako předlohu vybrala firma zabývající se výrobou modelů.


První z vás se může přesvědčit, jak se model podařil, bude čekat v krabičce. Tu na úvodních souřadnicích nehledej. Zde stála původní hasičská zbrojnice, a to až do roku 1955, kdy byla společně s budovou obecního úřadu vybudována zbrojnice nová.


Keš najdeš na souřadnicích:
  49° 07.XXX
017° 27.YYY
XETUY   ESMUX   DTNAJ   IUDJV   RLYTE   SMXEE   IAYRD E
Klíč: OHEN
Použité permutační vyčíslení je zároveň i heslem pro otevření schránky.

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.