Skip to content

This cache has been archived.

Vilnis: Paldies visiem dalībniekiem par aktīvu darbošanos! Tiekamies nākošajā CITO!

More
<

Palīdzēsim mazajiem draugiem!

A cache by Mega Riga team Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 20 April 2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Lai arī mūsu valstī lielā talka ir pārcelta nedēļu uz priekšu, mēs tomēr spēlējam vispasaules spēli ar visiem no tā izrietošajiem noteikumiem. Šoreiz jāsaka, ka lomu spēlē arī savtīgs punkts - suvenīrs, ko Groundspeak piešķir tiem slēpņotājiem, kuri ir apmeklējuši CITO eventus konkrētajos datumos.
Mūsu tikšanās būs savdabīga - Latvijā vēl nebijušā vietā. Un te nu gan nekā savtīga nebūs. Sakopsim apkārtni un palīdzēsim. Un darīsim to no visas sirds.
Mega Riga kopsapulces ietvaros tika nolemts, ka šogad ar lielāko prieku palīdzēsim mūsu mazajiem draugiem - nelaimē pamestajiem suņiem, kaķiem, kazām, zirgiem, briežiem utt... :-) Pamatā jau suņiem un kaķiem. Papildus teritorijas labiekārtošanai, veidosim arī reklāmas klipu Mega Riga eventa popularizēšanai. Būs filmēšana gan no augšas, gan apakšas. Aicinu piedalīties visus interesentus, kuriem rūp mūsu mazo draugu labklājība.
Tiekamies sestdien, 20. aprīlī, pulksten 11:00. Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmē "Ulubele". Adrese: Rīgas rajons, Stopiņu novads, Līči, “Ozolaines” teritorijā


Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.