kundersjunder petpad bonuscache Mystery Cache
kundersjunder: svp archiveren, cache is geplunderd
More
kundersjunder petpad bonuscache
Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions
in our disclaimer.
Bonuscache kundersjunderpetpad
Deze kundersjunderpetpadserie bevindt zich in een mooi gebied genaamd de Kunderberg
.
Er bevindt zich een parkeerplaats op bijgevoegde coördinaten.
Deze serie bestaat uit 7 traditional caches te weten kundersjunderpetpad 1 t/m 7 afgesloten met een bonuscache
. In de dop van de eerste 5 traditional patpadcaches vind je een letter, noteer deze goed in de gelopen volgorde
. In petpad 6 en 7 vind je de coördinaten van de bonuscache
. Heb je alle letters achter elkaar opgeschreven en de coordinaten genoteerd doe dan het volgende:
loop naar het opgegeven coördinaat..... hier vind je de bonuscache, maar je bent er nog niet.......
De bonuscache is te openen door:
- zet de achtereenvolgens gevonden letters achter elkaar, deze letters geven een richting aan L= links R= rechts B= boven en O=onder.
Noteer daarna deze reeks in het tegenovergestelde, dus boven wordt onder, onder wordt boven, links wordt rechts en rechts wordt links.
Heb je dit gedaan voer dan onderstaande handelingen aan het gevonden slot uit en je kunt loggen:
-2x de beugel van het hangslot indrukken (dit geeft een reset aan het slot)
- daarna op de zwarte voorzijde van het slot de gevonden combinatie met gevoel uitvoeren aan het slot, het slot gaat open en...........loggen maar.
Uit eigen ervaring weet ik dat het soms een paar keer kan duren voordat het slot open gaat, maar geduld wordt beloond. Vergeet niet na elke poging om het slot te resetten door de beugel van het slot in te drukken.
Additional Hints
(No hints available.)
Treasures
You'll collect a digital Treasure from one of these collections when you find and log this geocache:

Loading Treasures