Skip to Content

<

Studnice moudrosti 12 – BONUS

A cache by telas Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 07/18/2014
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Studnice moudrostiPrastaré civilizace dosáhly v mnoha oblastech vysoké úrovně. Pro nás až překvapivě vysoké. Obdivujeme to, co se nám do dnešní doby zachovalo. A často se nám ani nechce uvěřit, že jde o pozůstatky dávno zaniklých společenství. Města, stavby, kolosální monolity... Jejich tvůrci museli mít důkladné znalosti mnoha oborů dnešní vědy. Nemohly mít tyto vědomosti prastarých národů z celého světa společný zdroj? Nám dosud neznámou zemi? Nějakou Atlantidu či Lemurii? Co když v různých mytologiích zmiňovaní bílí vousatí lidé byli učiteli vyslanými touto kulturou? Pak je jen otázkou času, než najdeme pozůstatky i této nám dosud neznámé pracivilizace, než objevíme Studnici moudrosti

Neláká vás ji zkusit najít?

Ale pozor! Archeologie je tvrdá dřina. Jen si to představte: úmorné bádání, zdlouhavé objevování důležitých informací, skládání střípků do kýženého celku – zkrátka důkladná domácí příprava. A pak vyrazíte se svými vědomostmi a pomůckami do terénu. Cestou necestou. Kolem jen divočina. Přebujelá vegetace. Obtížný hmyz. Překážky. Strádání. Hledání. Nejistota. Pokud vás nepředběhli vykradači pokladů, snad i vytoužený cíl.

Máte k tomu dost odvahy? Nebo vám to snad i něco připomíná? Tak vzhůru do toho!K objevení Studnice moudrosti budete potřebovat souřadnice Studnice a otevírací kód. Souřadnice najdete v 11. kešce této série. Otevírací kód získáte součtem hodnot artefaktů - bonusových čísel C, M, H, E, B, A, R, I, S, Q, která najdete v keších 1 až 10 této série.  

Seznam artefaktů série Studnice Moudrosti:

CHINA – 1
MAYA – 2
HELLAS – 3
EGYPT – 4
BABYLON – 5
AZTEC – 6
ROMA – 7
INDIA – 8
SUMER – 9
QUIPU–INKA – 10
FINAL – 11
BONUS – 12
 

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.