Skip to Content

<

PIN HOTEL

A cache by TerrainTeam* Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 04/10/2013
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Pin buttons exchange point!


[!] Ja kādu piespraudīti izņem, tad obligāti ir arī kādu jānoliek vietā!
[!] If you take out some pin button, then you also must put some in!

[Apraksts]
Mangaļsalas iela ir vecs armijas ceļš. Tā abās malās ir redzamas dažādu laiku militārās būves - no cara laika krasta aizsardzības baterijām un seniem munīciju pagrabiem līdz pat Padomju armijas celtajām būvēm. Uz ceļa vietām ir saglabājies vecais bruģis. Fortifikācijas sistēmas būvniecība Daugavas grīvā ir noritējusi vairāku gadsimtu garumā un to īstenojušas dažādas - vācu, zviedru un krievu armijas. Arī 20. gs. sākumā - 1912. g. Mangaļsalā un Bolderājā uzcēla divus fortus 254 m kalibra, sešus fortus 152 mm un trīs - 138 mm kalibra lielgabaliem. Mangaļsalas krasta aizsardzības baterijas atrodas samērā plašā teritorijā t.sk mazdārziņos. To atrašana prasīs gan laiku, gan zināmu pacietību. Ir jārēķinās, ka šis ir nelabiekārtots un bīstams, tajā pat laikā līdz šim nenovērtēts un neizmantots Rīgas tūrisma resurss. Slēpnis atrodas mazliet nost no Mangaļsalas ielas, šoreiz nav priedē. Novēlu patīkamu kāpienu!

ŠIS IR T4.5 SLĒPNIS! Ja Tu neesi pats uzkāpis, vai vismaz asistējis kāpējam, palīdzot ar ekipējuma izvietošanu - Tev nav morālas tiesības šo slēpni pielogot kā atrastu!

THIS IS T4.5 GEOCACHE! If you did not climb up there or at least helped climber to get there - you definitely do not have moral rights to log this cache as found!


[U] Atrodi attiecīgās piespraudīšu skaitliskās vērtības, un tad ar tām aizstāj koordināšu pēdējās nulles!
[T] You must find values of pin buttons. Then replace last zeros of coordinates with them!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

114 Logged Visits

Found it 87     Didn't find it 3     Write note 16     Needs Archived 1     Publish Listing 1     Needs Maintenance 3     Owner Maintenance 2     Post Reviewer Note 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 11 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.