CheeseBrickNL: Het begon een klein tijdje geleden, toen er een aantal kinderen hier uit de buurt deze steen in de gaten kregen. Ze hadden door dat er iets onder verstopt lag, maar wat? Er ging een tijd overheen, waarbij de kinderen het niet lukte om de steen eruit te halen. De steen lag te vast, wat sommige cachers ook ervaren hebben.
In de tussentijd heeft mijn vader (de man die de meeste mensen wel zijn tegengekomen, ondertussen mede CO) de kinderen verjaagd. Dit is een paar keer gelukt, tot vandaag.
Mijn vader kwam zojuist thuis van zijn werk en zag dat de steen boven de grond stond. Het rolletje is verdwenen. Tot mijn spijt moet ik mededelen dat ik geen nieuw rolletje ga plaatsen, want ik heb het idee dat die dan ook weer binnen de kortste keren verdwenen is. Erg spijtig, maarja.
Voor de mensen die hier langsgekomen zijn, de mensen die naar binnen hebben gezwaaid en de mensen die eerst op het pad stonden, gefeliciteerd. Jij bent één van de 131 die deze cache heeft mogen vinden. Helaas gaat deze pagina nu gesloten worden. Bedankt!