Skip to content

Pribeh prave lasky #1 Multi-Cache

This cache has been archived.

konankr: Vzhledem k situaci na finálních souřadnicích není možné tuto keš obnovit. To však nic nemění na tom, že autorovi a jeho teď již manžce to stále velmi klape a bude klapat dát ;). 3 děti jsou toho důkazem. Zdar keškování a třeba někdy někde u nějaké kešky.😎

More
Hidden : 05/11/2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:  micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Jedná se o kešku, která mapuje ve zkratce Příběh pravé lásky. Příběh dvou lidí, kteří v pravou lásku věří. Oba by byli rádi, kdyby se ta pravá láska šířila dál.

Jedná se o kešku, která je ze série, která mapuje ve zkratce Příběh pravé lásky. Příběh dvou lidí, kteří v pravou lásku věří. Oba by byli rádi, kdyby se ta pravá láska šířila dál.


Příběh Lásky začíná nedaleko odtud. Tehdy, kdy tu žádný park ještě ani nebyl, kdy se na rozestavěné sídliště začali stěhovat první lidé, tak nikdo netušil, že právě zde, mezi dvěma panelovými domy, vznikne pouto, které bude pojeno tou nejpevnější silou. Žádné elektromagnetické síly, ani jaderné síly, ale síla lásky mezi dvěma srdci - síla lásky mezi dvěma mladými lidmi. 

 
Kokořín
 

            Nebyla to žádná láska na první pohled, možná ani ne na ten třetí, ale byla to láska, kterou nikdo nikdy nepřekoná. Je to pravdivý příběh lásky. Tito dva lidé, se narodili každý na jiném místě, přesto už téměř odmalička vyrůstali nedaleko od sebe. On byl taková kulička, malé ruce, malé nožičky přitom pupek veliký :D. Rodiče ho proto poslali od první třídy na fotbal a pak také na karate, aby z něj byl hezký kluk. Malá holčička ta patřila naopak k těm nejkrásnějším holčičkám, ba možná byla i nejkrásnější. Od malička chodila na disco dance, ale její rodiče ji přivedli také na karate. A už to tu máme!!! Něco je tu u obou malých dětí společné, že??? Ano, karate. V té době se hodně se rozšiřující sport, či v tomto případě bojové umění. On kulička se pomalu začal měnit v kluka :D a ona byla stále spíš princeznou než bojovnicí karate. Moc se neznali, ale věděli o sobě, že ten druhý existuje.
Jednoho dne se však rozešli každý trošku jinou cestou. On totiž neudělal zkoušky na modrý pásek a celý naštvaný odešel o školu vedle, kde pokračoval v tréninku karate. Jednoho dne byl vyzván, aby přešel od dětí k dospělým. On to zkusil a docela i mezi dospělé zapadl. Nedlouho poté se mezi dospělými objevila také ona. Neustále ta princezna, ale teď už spíš mladá princezna a ne malá princezna. Z obou se za nedlouhou stali kamarádi, i když ne nějak moc dobří, protože ona byla hned po tréninku vždy odvedena svým tatínkem. Jak vidíte, ani zde se nemohli pořádné do sebe zamilovat.
Jednoho dne se nakonec on donutil vyrazit do tanečních a dostát tak tradičnímu způsobu, jak se seznámit s holkami a přitom jim také dokázat, že není dřevo. Hned se samozřejmě seznámil s jednou slečnou, jen pro pořádek jí říkejme třeba Karolína. Ale jakmile vychází z dveří po první taneční hodině, tak koho nevidí??? Hele, ona. Napsala se do těch samých tanečních jako on jen o hodinku později. On však měl už jiný zájem, o Karolínu. Karolína mu však moc nedávala najevo, že by měla o něj zájem. Přišel první ples, kam si Karolína přivedla někoho jiného. Zklamaný a smutný tak při výběru partnerky pro tanec (pánská volenka) zvedl hlavu a rozhlédl se. Před ním stála ona, jako by se najednou vše změnilo, asi srdce z jeho strany promluvilo, a on si řekl, to by mohla být ta pravá. Při tancování se dohodli, že budou tancovat spolu, tak při každé povinné výměně hned zmizeli z tanečního parketu a pak se zase přidali a tancovali. Po plese měl jasno, ona stojí za lásku.
 

Závěrečný ples tanečních Unger
 
Dál se stýkali a potkávali na karate, jen to odhodlání k tomu říct to, co cítí, trvalo dlouho, měl strach, aby se nestali jen kamarády a tak jednoho dne, když byla na lyžařském kurzu v jedné z mnoha smsek napsal večer: „Asi k tobě cítím něco víc než kamarádství…“ Celý napjatý čekal, co napíše. Ona to probrala s kamarádkami, které ji poradily, jak to má napsat. Odpověď byla taková, jakou si on přál. Celou noc si psali a už se oba strašně moc na sebe těšili, až se zase uvidí na Lužinách v Praze. První shledání bylo nesmělé, ale první neobratná pusa byla na světě. Oba dva cítili lásku, ten pocit, který by měl člověk zažít minimálně jednou v životě.
 
Oslava u Ivana
 
Příběh zde nekončí, Příběh Pravé Lásky přeci nikdy nekončí. Příběh je přesnou kopií nesmyšlených osob, nesmyšlených situací, nesmyšlené lásky.

Úkoly:

 1. Na prvních souřadnicích se nacházíte na souřadnicích, kde bydlela Ona a dále zde naleznete dvě tabulky (červenou a modrou). Zajímá vás pouze modrá. Ciferací dostanete číslo A. Souřadnice: N 50°02.706' E 014°19.740'
 2. Na dalších souřadnicích se nacházíte na souřadnicích, kde bydlel On a dále zde naleznete dvě tabulky (červenou a modrou). Zajímá vás pouze červená. Ciferací dostanete číslo B. Souřadnice: N 50°02.794' E 014°20.016'
 3. Na místě poslední zastávky před finálkou se vydáte na místo, které pro oba znamená hodně. Je to místo, kde trávili oba mládí a prožívali Pravou Lásku. Najdete zde vyřezané srdce do kůry stromu s dvěma písmeny a jedním znaménkem. Pořadí písmen v abecedě vám dá dvě jednociferná čísla C (první písmeno z leva na nápisu) a D (druhé písmeno z leva na nápisu). Opět použijte ciferaci. Souřadnice: N 50°02.840' E 014°19.851'
 4. Finálka vás zavede na místo, kde oba můžete potkat. Výpočet souřadnic: N 50°0(A-4).(B-2)(A-3)(D-1) ' E 014°(C/4)(D-C).(A*0)(D+1)(C-A)'
  Abeceda: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ


  Děkuji za beta test Bonederce.
   
  05/11/2013 Založení kešky 
   
  08/03/2014 Výměna rozbité krabičky za novou, dodání nových CWG (předchozí ukradeny kačery), úklid okolo keše 
   
  16/06/2014 Výměna rozbité krabičky za provizorní krabičku, úklid okolo keše

  22/07/2015 Výměna rozbité krabičky za novou krabičku velikosti mikro, z důvodu neopatrného zacházení některých kačerů s předchozí keškou; úklid okolo kešky; zrušeno bonusové číslo 24/01/2015 Obnova kešky.


Additional Hints (Decrypt)

cevfghc bq ynzcl n fpubirw fr, ebmuyrqav fr. Arivqvf? Cbqvirw fr an xzra berfnxh. Xrš arfhaqnirw n wra ilflcrw bofnu.

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)