Skip to content

De Gracht Traditional Cache

Hidden : 6/29/2013
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

De gracht ( of Collateur ) is heel bekend in Retie en omstreken . Het is een bevloeings- en afwateringskanaal tussen 2 kanalen .

 


De gracht ( of Collateur ) is heel bekend in Retie en omstreken . Het is een bevloeings- en afwateringskanaal tussen 2 kanalen .

De gracht verbindt het kanaal Dessel - Schoten vanaf Arendonk met het kanaal Bocholt - Herentals in Witgoor-Dessel.

Deze kempische kanalen werden gegraven tussen 1844 en 1846 . Ook de Gracht werd in die periode gegraven .

Tegenwoordig is vooral het wandel- en mountainbikepad naast de gracht veel gebruikt .

Op de coordinaten van de parking kan je de auto achterlaten , om dan een klein beetje te wandelen tot aan de cache op volgende coordinaten :

N51°16.530 E005°07.843 .

je kan deze traditional cacht perfect combineren met een wandeling over het "warme Nete pad " ( 5,5 km ) .

deze wandeling begint en eindigt op dezelfde parking zoals hierboven aangegeven .

Additional Hints (Decrypt)

npugre obbz

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)