Skip to content

Verborgen kinderspel! Traditional Cache

This cache has been archived.

GeoGuy: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan.

Mocht de cache, of onderhoud van de cache, aan je aandacht ontsnapt zijn, en je de cache alsnog weer nieuw leven wilt inblazen, dan graag even een berichtje via email.
Als de cache binnen 3 maanden hersteld of herplaatst is, wil ik de cache wel terughalen uit het archief, mits deze aan de dan geldende voorwaarden voldoet.

More
Hidden : 8/18/2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Nu ik een tijdje bezig ben met geocachen heb ik me verdiept in het plaatsen van een cache. Mijn eerste cache is een traditional om zo ervaring op te doen met het plaasten van een cache.

De locatie wordt regelmatig verhuurd. De beheerder van het terrein heeft toestemming gegeven. De dreuzels (huurders) weten niets van deze cache. Ben voorzichtig als je deze cache wilt bezoeken.

Neem een pen mee, loggen volstaat met naam en datum.



Verborgen kinderspel


Voorzichtig het logboekje verwijderen van container, graag op dezelfde manier terug plaatsen

De Kuudertseheide is een voormalig depot van de Koninklijke Luchtmacht en bestemd voor het opslaan van brandstof zowel onder als bovengronds. Het is in gebruik genomen in 1963 door defensie. Op het terrein stonden een aantal tankwagens geparkeerd en waren er ondergronds een aantal brandstoftanks aanwezig. Tevens stond er indertijd een houten barak. Verder was er een stenen gebouwtje bestaande uit drie delen, waarbij in het eerste deel een noodaggregaat van 30 kVA stond, in het tweede deel een schakelruimte en het derde deel was in gebruik door de elektriciteitsleverancier PNEM met een 10 kv installatie. Verder was er op het terrein aanwezig een rein waterkelder van 300 m3 en een bunker midden op het terrein.

In 2005 heeft stichting jeugdcentrum Bakel samen met Stichting Tractor Pulling Bakel onderhandeld met de domeinen en gemeente Gemert-Bakel over gebruik van dit terrein. Al spoedig viel Stichting Tractor Pulling Bakel af als mede exploitant en moest stichting jeugdcentrum Bakel zelf verder. Stichting jeugdcentrum Bakel heeft uiteindelijk een overeenkomst gesloten met de gemeente over een erfpacht van het terrein voor 50 jaar. Vervolgens heeft stichting jeugdcentrum Bakel het terrein opnieuw ingericht. Het inrichten bestond uit het aansluiten op een gangbare elektra aansluiting, een aansluiting op de drukriolering, het terrein voorzien van verlichting, elektra en drinkwaterpunten. Daarnaast is een gebouwtje ingericht als toilet en douche ruimte met een invalide toilet en een keukentje. Vervolgens werd er een afdak aangebouwd. Op het bestrate deel werd er een schuilafdak geplaatst. Op het terrein zijn een aantal plaatjes aangebracht wit met zwarte letters. Deze staan voor de namen van de vrijwilligers die een en ander tot stand hebben gebracht Dus bijvoorbeeld JN – JD staat voor Jong Nederland - Jeroen van Dijk.
Het terrein is nog steeds in ontwikkeling maar wordt al een aantal jaren gebruikt als Groepskampeerplaats, buiten terrein voor jeugdwerk en Kindervakantie Werk Bakel.


Ik ben op de naam van de cache gekomen toen ik op Google Earth keek en zag dat het terrein afgeblokt is omdat het een militair terrein is geweest, dus echt een verborgen kinderspel.

Jong Nederland Bakel is onderdeel van een landelijke organisatie waar zo'n 200 afdelingen bij aangesloten zijn. In verschillende leeftijdsgroepen wordt er op de wekelijkse groepsbijeenkomsten gespeeld, geravot en geknutseld. Enkele trefwoorden die van toepassing zijn op Jong Nederland Bakel (ook wel 'de jeugd' genoemd) zijn: sport, spel en buitenleven. Naast wekelijkse bijeenkomsten, zijn er gezamenlijke activiteiten. Bijvoorbeeld de kerst- en carnavalsvieringen. Bovendien gaan alle groepen een week(end) op kamp. Hier kijken zowel de kinderen als de leiding het hele jaar naar uit! Iedereen, tussen de 4 en 17 jaar, die het leuk vindt om met leeftijdsgenootjes actief bezig te zijn, kan bij Jong Nederland Bakel terecht. Ze hebben nu zo'n 90 leden die, verdeeld over verschillende groepen, wekelijks in 't Jeugdhuis bijeen komen. Anderhalf uur lang houden deze kinderen zich met verschillende activiteiten bezig. Info: www.jongnederlandbakel.nl

'Zuster vereniging' van Jong Nederland Bakel is Kinder Vakantie Werk Bakel (KVW-Bakel). Zij verzorgen in de laatste week van de schoolvakantie 5 dagen met spel en plezier voor alle basisschool kinderen van Bakel. Zij maken dan meestal dankbaar gebruik van het kamp terrein aan de Kuundertseheide.www.kvw-bakel.nl

Additional Hints (Decrypt)

Yrg bc cyng znne iby fcnaavat!

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)