Skip to content

This cache has been archived.

marram.cz: Uklid mapy.

More
<

Den polévky gazpacho 2013 - Prostějov

A cache by marram.cz Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Monday, 25 November 2013
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


LISTER: Tak, co je s tou polívkou gazpacho? Prosim tě, o co tenkrát šlo?
RIMMER: Teď, když jsem odsouzen, tak ti to řeknu. Polévka gazpacho. Nejhezčí večer mého života. Pozvali mě ke kapitánovu stolu. A to jsem byl v podniku pouhých čtrnáct let. Šest důstojníků a já! Říkali mi „Arnolde“. Jako první chod byla polévka gazpacho. Nevěděl jsem, že se polévka gazpacho podává studená. Dal jsem si zavolat kuchaře a řekl jsem mu, aby ji odnesl a přinesl teplou. Udělal to! Výraz v jejich tvářích mě pronásleduje dodnes!! A já myslel, že se smějou kuchaři, ale celou tu dobu se smáli mně, zatímco jsem jedl svou vařící polévku gazpacho! A pak už jsem nikdy nejedl u kapitánova stolu. To byl konec mé kariéry.
LISTER: Ale, no tak. To se přece může stát každýmu.
RIMMER: Kdyby nám o tom řekli při základním výcviku! Místo, abychom šplhali nahoru a dolů po laně a kopali zákopy. Kdyby nám aspoň jednou řekli: „Polévka gazpacho se podává studená,“ mohl jsem být dneska admirál!!! A místo toho jsem úplná nula, je to tak.

 

 

Díky loňskému prvnímu ročníku tohoto eventu je již povědomí o polévce gazpacho lepší. Takže to již není výsada fanoušků seriálu Červený trpaslík nebo těch co dotáhli nejzáludnějsí kešku široko daleko - Lepší než život - do zdárného konce. A pokud jsou mezi námi stále tací, co netuší co to je a nebojí se exotiky, tak přijďte a ochutnejte. Kupodivu ten červenej blivajz minule lidem většinou chutnal.

Berte tedy tento event jako pozvánku na ochutnání něčeho netradičního, pro našince až děsivého. Stejně tak jako pozvánku na nezávazný pokec o keškách a nejen o nich.

Program je následující. Od 17. hodiny se začneme scházet v restauraci Fiesta v Prostějově a po 18. hodině se bude podávat polévka gazpacho. Samozřejmě těm, kteří si ji objednají, slabší povahy jsou ale i tak vítány. Kapacita restaurace je pro nás cca 50 osob, proto prosím hlaste v logu kolik vás skutečně dorazí. Bude-li chtít někdo přijít jen na skok, lidově řečeno "pro bod", tak není problém, ale opět prosím o uvední v logu.

Eventový geocoin

K této akci vznikl ve spolupráci s Hoblíkem eventový geocoin, který je inspirován samotným Dnem polévky gazpacho i Červeným trpaslíkem. Coin je v provedení černý nikl, nikl nebo lesklé zlato. K dispozici je i speciální verze s názvem města, kde se event koná (u této verze je nutná objednávka do konce září), nebo limitovaná svítící edice. Více informací a možnost objednání naleznete na webu www.denpolevkygazpacho.cz/geocoin. U včasných objednávek můžete ušetřit za poštovné a vyzvednout si minci osobně na eventu.

Speciální nabídka-eventové tričko

Speciálně pro tento event je k dostání červené nebo oranžové eventové trackovací tričko s motivem polévky gazpacho. Pokud o něj máte zájem, tak si jej objednejte přímo na stránkách výrobce (http://www.geofashion.cz/zbozi/den-polevky-gazpacho). Způsob dopravy vyberte "vyzvednu osobně na eventu" a do poznámky připište "Prostějov". Pokud objednáte včas, budou opět k vyzvednutí na eventu.

Eventová CWG

Samozřejmě budou, zájem opět hlaste v lozích. Cena obligátních 10,- Kč.

----------------------------------------------------------------------------------

Rekapitulace informací:

KDY - 25. listopadu 2013, od 17:00 hod.
KDE - Fiesta, Prostějov
KDO - všichni kdo si rádi dají polévku gazpacho nebo aspoň přijdou na pokec

----------------------------------------------------------------------------------

Organizace eventu

Polévka bude připravena jen pro ty co si ji nahlásí a předem zaplatí. Zda bude mít kuchyně nějaké porce navíc nemůžu slíbit. Platba za polévku (45,-) bude předem na účet (nebo osobně) do 14.11.2013. Platební informace naleznete zde: Seznam účastníků a pokyny k platbám. Ti co přijdou jen na pokec a chtějí CWG, tak stačí platba na místě. Tabulku se budu snažit průběžně aktualizovat.

 

Do logu prosím napište:

(nejlépe překopírujte následující)
Počet osob:
Polevka gazpacho: ANO(1x)/NE
CWG: ANO(1 ks)/NE

Seznam účastníků a pokyny k platbám

----------------------------------------------------------------------------------

Na závěr děkuji weri.cz, že s touto myšlenkou přišel a stará se o podporu tohoto multieventu.

 

 

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.