Skip to Content

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.

Mystery Cache

Svetlusky nad amfiteatrem

A cache by Petapa & Georobotek Kačka Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 11/24/2013
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size: small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

POZOR - toto je noční keš a lze ji tedy najít pouze za tmy a za pomoci silného světelného zdroje. Nikoho nenutíme ji odlovit, pokud se tak rozhodnete, činíte na vlastní nebezpečí. Les za tmy může být i nebezpečný ... Nezapomeňte se dívat nejen po světluškách, ale i pod nohy!


Tato naše druhá noční keš Vás provede nádhernými lesy ( hlavně v noci ) , které se rozprostírají nad obcí Náměšť na Hané. Je to naše nejdelší noční, počítej s trasou dlouhou cca 6 km. Počáteční souřadnice Vás dovedou kousek od amfiteátru, kde se do nedávné doby ještě konal slavný hudební festival Zahrada, konaný každoročně začátkem července. Všem, kteří sem pravidelně jezdívali, zůstanou jen vzpomínky na čtyři dny, kdy se tu začátkem léta z pódia ozývaly tóny nejen folkové muziky, ale také country, bluegrassu, bluesu, rocku, jazzu a jiných hudebních stylů a kdy to tady "naplno žilo" ... Nádherný amfiteátr se zajímavě zastřešeným pódiem, nacházející se nedaleko zámku ve stráni nad začátkem Terezského údolí, nyní definitivně osiřel. Vaše cesta začíná na úvodních souřadnicích, kde je zákaz vjezdu. Zde odstavte svá vozidla.

První část Vaší cesty cca 1,4 kilometru se budete pohybovat po asfaltové cestě. Proto světlušek bude poskromnu, nemáte kde uhnout. Pozorně je ale sledujte, protože po zmiňované vzdálenosti světlušky zabočí do lesa..........

Potom už je vše na světluškách a vašich geobaterkách :-)

Přeji příjemný odlov

POZOR : Na počátečních souřadnicích se nachází závora, která se v noci zavírá, tak pozor, ať se nedostaneš do problémů, je tam zákaz vjezdu!!!

Prosím nepsat do listingu jakékoliv informace, které by mohly napovědět, kde je keš ukryta.

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

165 Logged Visits

Found it 164     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 10 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated: on 2/20/2018 11:33:00 AM (UTC-08:00) Pacific Time (US & Canada) (7:33 PM GMT)
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page