Skip to Content

This cache has been archived.

BO!!!GEO: Archivace. Těšíme se na příště!

More
<

Geocestování V - Pobaltské putování

A cache by BO!!!GEO Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Wednesday, December 18, 2013
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


POBALTSKÉ PUTOVÁNÍ


Pro pátý díl Geocestování, kterým slavíme malé půlkulaté jubileum, jsme zvolili téma Pobaltí. Regionu, který je nám bližší, než si možná myslíme. Společně se projdeme a projedeme po všech třech pobaltských zemích - Litvě, Lotyšsku i Estonsku a navštívíme jejich překrásné přírodní krásy, kterými oplývají jejich národní parky, ostrovy, rašeliniště, písečné pláže... Pokračovat bychom mohli skoro do nekonečna. Vyhýbat se nebudeme ani nádherným středověkým městům a na své si přijdou také milovníci industriálu - díky studené válce zde pod sovětskou nadvládou vzniklo nárazníkové pásmo s hustou linií opevnění. Za třešničku na dortu pak můžeme považovat výpravu do trosek jaderného sila. V Pobaltí, ač se to možná na první pohled nezdá, si to své najde opravdu každý!

KDY A KDE?
Setkání se uskuteční ve středu 18.12.2013 od 18:30 v budově Střediska volného času v Porubě, kde máme zamluvený sál. Na středisku není možnost občerstvení, případné pochutiny a pitivo si proto budete muset donést s sebou.

CWG budou, napište prosím vaše požadavky na počet do logu.

Event je pátým dílem seriálu cestovatelských setkání. V současnosti sice máme program na několik dalších setkání, pokud máte ale i vy nějaké fotografie nebo videa, kterými byste se chtěli před ostatními pochlubit, napište nám a dostanete odpovídající prostor.
KEŠKA ROKU 2012


Součástí eventu bude také vyhodnocení prvního ročníku ankety o nejlepší kešku Moravskoslezského kraje, kterého se prostřednictvím vašich hlasů mohly zúčastnit kešky, publikované na území kraje v roce 2012. Po cestovatelské přednášce bude proto následovat vyhlášení tří vítězných kešek. Ownerovi nejlepší kešky bude propůjčena ručně vyrobená trackovatelná a putovní trofej, která bude mít na eventu svou premiéru!
GEOCOIN RADEGAST


Na eventu bude možné zakoupit první regionální moravskoslezský geocoin s motivem pohanského boha Radegasta. Pokud si na eventu budete chtít vyzvednout geocoin zakoupený v předprodeji, dejte nám vědět formou logu nebo nás kontaktujte přes profil.
Více informací o projektu BO!!!GEO naleznete na našich stránkách www.bogeo.cz. Budeme rádi, když se k nám připojíte!

Additional Hints (No hints available.) 

Find...

125 Logged Visits

Write note 8     Archive 1     Will Attend 59     Attended 54     Temporarily Disable Listing 1     Publish Listing 1     Announcement 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 6 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.