Skip to content

15 Klompenroute Mystery Cache

This cache has been archived.

FireFarmer: Vandaag samen met R van RITK de klompenroute gedaan. Alles wat R gevonden had hebben we gelijk opgeruimd.
Onderweg kwamen we nog twee cachers tegen die de klompenroute op de valreep wilden doen. Door hun route hebben zij nog de meeste caches kunnen vinden.

Iedereen die de klompenroute hebben gedaan willen wij bedanken voor de leuke logjes.
De reden dat de serie nu in het archief gaat is dat wij geen tijd hebben op het moment om adequaat onderhoud uit te voeren. Hierdoor konden we niet de kwaliteit van de caches meer garanderen.

Nogmaals bedankt voor de belangstelling en met vriendelijke groet,

Het hele team FireFarmer.

More
Hidden : 11/29/2013
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   micro (micro)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

LET OP: DE CACHE LIGT NIET OP BOVENSTAAND COORDINAAT

Sinds juli 2013 zijn ook wij ernstig verslaafd geraakt aan de hobby die geocaching mag heten. Na zón 600 gevonden caches en een eigen cache op Kampereiland hadden we de smaak helemaal te pakken en dus moest er een fietsrondje komen. Dit maal in onze eigen woonplaats en omgeving. Dit moest geen probleem zijn aangezien mevrouw FireFarmer in dit gebied geboren en getogen is en dus veel van de omgeving af wist (dacht ze). Gaande weg het maken van het fietsrondje, dat enkele maanden in beslag heeft genomen ontwikkelde zij toch nog heel wat nieuwe kennis over dit mooie gebied. Met heel veel toewijding en plezier zijn zowel de route als de caches gemaakt. Gezien de vele uren werk die er in het maken van route en de caches is gaan zitten vragen wij u vriendelijk doch dringend de caches met zorgvuldigheid te behandelen en op de gevonden plaats weer terug te leggen.

De route is ongeveer 25 km lang waarvan officieel ongeveer 5 km wandelpad is, op veel van deze plaatsen wordt echter ook gefietst u doet dit uiteraard op eigen verantwoording.

 

Wij wensen u veel plezier tijdens de route, een stevig pincet kan handig zijn onderweg.

 

Vergeet niet de aanwijzingen voor het bonuscoördinaat te noteren!

 

 

Speciale dank gaat uit naar team RITK die alle puzzels hebben nagekeken en ons van de nodige tips hebben voorzien.

 

Tevens bedanken wij graag de volgende instanties voor het verlenen van toestemming voor het leggen van de caches:

 

Gemeente Stichts Vecht

Streekmuseum Vredegoed

Scouting Nifterlake

 

N 52º 0(A+1).BC(D-2)

E 005º 0(E-1).(F-1) (G+1)(H+3)

 

A=1, B=2 Enz.

 

A         In welk jaar werd het zandpad voor het eerst in gebruik genomen als openbare weg?

B         Het oponthoud op overstapplaatsen mocht niet te lang duren. Hoe lang mocht de trekschuit maximaal stilliggen? (minuten)

C         Welke soort trekschuit was enkel voor goederen vervoer bedoeld? (2 woorden)

D         Wat kostte een plaats in de Roef? (officiële tekst)Een plaats in de Roef niet verhuurt zijnde ieder Persoon mits den Schipper niet meer dan veertien Persoonen in dezelven plaatze liet kostte:(waarde cijfer + woordwaarde)

E         Welke plaats was een belangrijk overstap en overslagstation op de route van de trekschuiten over de Vecht van Amsterdam naar Utrecht?

F          In het rampjaar 1672-1673 ging alle huizen in Breukelen plat behalve een. Welk huis bleef behouden? ( + lidwoord)

G         Wat was de volledige naam van het reglement voor de buurtschippers uit 1789? ( 13 woorden)

H         Over hoeveel wateren voer de trekschuit voor hij vanaf de Vecht in Utrecht in Amsterdam aankwam?

Je kunt de antwoorden van de puzzel controleren op GeoChecker.com.

Additional Hints (Decrypt)

Qrmr troehvxgra mr gbra. Cnf bc ibbe qr ubaqra.....

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)

Advertising with Us