Skip to Content

This cache has been archived.

Pingvīntīms: Vēlreiz paldies visiem dalībniekiem, tiekamies pēc gada!

More
<

Ar mani pat pingvīni nerunā 2014

A cache by Pingvīntīms Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 15 February 2014
Difficulty:
4.5 out of 5
Terrain:
4.5 out of 5

Size: Size: not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Saule, jūra, havaja ? Nē, arī šoreiz nekā tamlīdzīga nebūs. Šis jums nebūs nekāds parastais statistikas events siltā pirtī — būs jāiespringst, lai tiktu pie zupas un salūta. Pulcējamies norādītajās koordinātēs no 20:15 līdz 21:00. Pulksten deviņos ar starta šāvienu dosimies mežā pēc piedzīvojumiem.


 


Dreskods — lūgums ģērbties tematiski, apģērbā izmantojot dažādus pingvīniskus elementus.

Parkings — tā kā eventa vieta ar auto nav ērti piebraucama, tad lūgums ierodoties uz eventu savus transportlīdzekļus lūdzu atstājiet brīvi izvēlētās vietās tā, lai tie netraucētu citiem satiksmes dalībniekiem pārvietoties pa koplietošanas ceļiem, stigām un takām.


Gadījumā, ja kas uz sirds, variet kontaktēt mūs tviterī: @amppn  


 


Tā kā daudzi mūsu lasītāji savās vēstulēs pauž neizpratni, sašutumu un vilšanos, esam nolēmuši tomēr sarīkot arī eventa afterpārtiju ar siltu zupu un nepiespiestu atmosfēru. Bet, lai līdz zupai tiktu, nāksies nedaudz saspringt.


Uzdevums, kā parasti, nebūs pārāk sarežģīts, taču ņemot vērā kontrolpunktu izvietojumu dabā, neprognozējamo sniega daudzumu un pilnmēnesi, tad piešķirsim eventam D=4.5, T=4.5.


Lūgums D/T vērtējumu uztvert nopietni.


Vērīgākie lasītāji jau pamanīja, ka šoreiz esam mazliet attālinājušies no Latvijas ziemeļpola, un apgūsim leģendām apvītos Raudas mežus. Daudz pieredzējušie ģeoļaudis jau nojauš, ap ko lieta grozās, tādēļ tiem, kuri domā piedalīties pirmo reizi — labāk nevajag, jo jūs noteikti apmaldīsieties, iekritīsiet kādā purva akacī, paklupsiet aiz saknēm, sapīsieties meistarībā, noslīdēsiet no baļķa ejot pār grāvi, piesmelsiet zābakus, saplēsīsiet bikses kāpjot kokā, un nedod dievs, vēl beigās saaukstēsieties. Tāpēc tiem, kuri domā piedalīties šajā eventā — jūs domājat nepareizi. Pareizā doma ir "kamīns-dīvāns-sega". Tie, kuri joprojām domā nepareizi, ņem līdzi termosu ar tēju, sausas zeķes, sešmetrīgas trepes, kompasu, lukturīti, uzlādētu telefonu, rezerves baterejas, sausas zeķes, lāpstu, maizītes, kāpšanas aprīkojumu, slēpes, tauriņu ķeramo tīklu, kalkulatoru, cirkuli, šķēres, franču-latviešu vārdnīcu, divus metamos kauliņus, un sausas zeķes. No organizatoru puses dalībnieki tiks aprīkoti ar visu nepieciešamo, lai pēc iespējas ātrāk zaudētu orientāciju apvidū un ērti apmaldītos arī bez GPS ierīces, tā ka to droši varat atstāt mājās. Nē, labāk tomēr ņemiet līdzi, jo uz finišu vajadzēs tomēr navigēt. Kompasus, UV lukturīšus, gumijas zābakus un sērkociņus gan paši sagādājiet — noderēs.


Tiem, kuri ir apguvuši tikai decimālo skaitīšanas sistēmu, pačukstēšu, ka ir vēl arī citas, ar kurām būtu derīgi iepazīties līdz eventam. Piemēram, vienādojums 54=36 ir pareizs.


Lai apmaldīšanās būtu jautrāka un varētu paveikt dažus no uzdevumiem, lūdzu sadalieties komandās vismaz pa divi.


Dalības maksa — EUR 5.00 no personas. Finišs — arī kautkur ne pārāk tālu, izpildot norādes un apmeklējot kontrolpunktus varēsiet aprēķināt ceļu uz afterpārtiju. Galavietā uz rīta pusi vārīsim ugunskuru un kursim zupu. Vai otrādi. Un protams, šausim raķetes.


Participants of the event are welcome to start gathering at the given coordinates from 20:15 till 21:00. After a brief instruction the race will begin with a starting shot.
The event will not be just for statistics, you will have to get to the final coordinates by yourself, therefore, take into account diff./terr. stars. Do not attend the event if you are not ready to get lost in the woods at night.
To find all tasks you will have to use a map and compass. Remember to take GPS device with you though, because you will have to navigate to the fireplace using your GPS device.
The necessary inventory for the event: compass, UV light, matches, spare batteries and rubber boots.
Another note! Decimal system is not the only one used in mathematics. For example, equation 54=36 is correct.
The participation fee is 5 EUR. At the final coordinates you will be able to warm up at the fireplace while eating some hot soup. And of course, what is the penguin event without fireworks!

Additional Hints (No hints available.)Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.