Skip to Content

<

R2-D2

A cache by Kerry_1 Send Message to Owner Message this owner
Hidden : 03/01/2014
Difficulty:
4 out of 5
Terrain:
3.5 out of 5

Size: Size: large (large)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


"Velmi důmyslně sestrojený droid"
Je mnoho jednotek typu R2, avšak R2-D2 je zcela vyjímečný.Je to statečný astromechanický droid a stejně jako většina astromechanických droidů má R2 ve svém robotickém těle skryto velké množství nářadí, které nejčastěji používá k opravě dopravních strojů a jiných zařízení. Je skvělý navigátor a je navržen k práci v hlubokém vesmíru a spolupráci s počítačovými systémy stíhačů, kde monitoruje a diagnostikuje let, mapuje a ukládá informace o hyperprostorových skocích a upozorňuje na technické problémy nebo chybná počítačová kódování.
Astromechanické jednotky typu R2 skvěle ovládají opravy stovek typů kosmických lodí a jsou schopné pracovat ve vzduchoprázdnu po neomezenou dobu.
R2 rozmlouvá elektronickým jazykem, který se skládá ze série pípání, pískání a dalších zvuků. Rozumí většině lidských jazyků, avšak jeho projev musí být překládán buď palubními počítači nebo překladatelskými droidy, jako je C-3PO. Jeho kulatá hlava obsahuje infračervené a elektromagnetické senzory, radarové oko, kvalitní snímače pohybu a holografický nahrávač s projektorem. Hlavou je schopen točit o 360 stupňů. Jeho válcovité tělo ukrývá mnoho dalších zařízení, jako je například hasící přístroj, elektrošok, laserový svářeč nebo také vlastní organické koule, sloužící k uchycení předmětů. R2 většinou cestuje po dvou nohách s pásy, i když pro větší stabilitu může vysunout i třetí. Dále má vznášecí zařízení a periskopický obrazový skener, který může použít pod hladinou.

Přestože je tak dokonalý, ztratil se a bylo po něm vyhlášeno meziplanetární pátrání.

Nedávno však radioamatéři v severních Čechách zachytili dva záhadné opakující se zvukové signály, které identifikovali jako N a E.
Additional Hints (No hints available.) 

Find...

198 Logged Visits

Found it 187     Write note 8     Temporarily Disable Listing 1     Enable Listing 1     Publish Listing 1     

View Logbook | View the Image Gallery of 55 images

**Warning! Spoilers may be included in the descriptions or links.

Current Time:
Last Updated:
Rendered From:Unknown
Coordinates are in the WGS84 datum

Return to the Top of the Page

Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.