Skip to content

This cache has been archived.

Lady Murazor: Zwalniam miejscówkę. Archiwizacja...

More
<

Maker Madness multi event - Kraków

A cache by Lady Murazor and Murazor Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 05 April 2014
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   not chosen (not chosen)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Related Web Page

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:
Tydzień na przełomie marca i kwietnia centrala Groundspeaka ogłosiła tygodniem zakładaczy skrytek. Na całym świecie odbywać się będą spotkania poświęcone zakładaniu nowych keszy, wymianie doświadczeń z tym związanych i składaniu wyrazów uznania tym, którym zawdzięczamy frajdę odkrywania skarbów.

Zapraszamy na jedno z tych spotkań. Odbędzie się ono w Krakowie na kampusie Politechniki Krakowskiej w budynku Wydziału Inżynierii Środowiska. Tak, bardzo blisko miejsca, w którym dzień wcześniej odbywać się będzie wystawa geocoinów! Jeśli więc ktoś planuje geocachingową weekendową wycieczkę do Krakowa, z pewnością tej wyprawy nie pożałuje. Aby pozostawić uczestnikom sporo czasu na sobotnie poszukiwania (a może i zakładanie!) skrytek, proponujemy spotkać się rano: w sobotę piątego kwietnia 2014, w godzinach 9:00 - 10:00 w sali numer 315.

Program spotkania obejmuje:
  • Opowieści dziwnej treści, czyli niezwykłe historie, które przytrafiły się nam podczas zakładania skrzynek. Prosimy o odświeżenie pamięci przed spotkaniem i podzielenie się swoimi przygodami.
  • Osobliwe pojemniki i maskowania - jeśli ktoś ma takowe (kupne lub wykonane własnoręcznie) a nie stanowią one jego tajemnicy, prosimy o ich zaprezentowanie.
  • Konkurs wiedzy o polskich zakładaczach keszy. Przewidziana jest nagroda!
  • Kącik porad wszelakich, czyli zostań Wujkiem Dobra Rada.


Additional Hints (No hints available.)