Skip to content

This cache has been archived.

TwiceRaP: Přišel čas i na archivaci tohoto proběhlého eventu. Ještě jednou děkujeme všem za návštěvu a pokud to vyjde, příště se setkáme U Jezírka znova.[;)]

More
<

5. Paintball Event U Jezirka

A cache by TwiceRaP Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Sunday, 08 June 2014
Difficulty:
3 out of 5
Terrain:
3 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


5. Paintball Event U Jezírka

Dovolujeme si pozvat všechny příznivce geocachingu na jubilejní 5.Paintball Event U Jezírka. Pro setkání jsme zvolili termín ve druhé červnové neděli a místo, kde můžete strávit několik hodin se svými geopřáteli a taktéž se můžete, v případě zájmu, seznámit s paintballem a nově i s technologií LaserGame. Pro setkání jsou vyčleněny kapacity restaurace U Jezírka s přilehlým venkovním posezením a paintballovým hřištěm. Program eventu je přizpůsoben tak, aby se setkání mohli účastnit příslušníci všech věkových kategorií. V rámci eventu bude probíhat v prostorách restaurace, v případě příznivého počasí venku na terase, volná výměna a prohlížení trackovacích předmětů. Pro zájemce bude jako obvykle připraveno pohoštění a střelba deseti kulemi na sklápěcí terče. U příležitosti eventu připravujeme již tradiční paintballové CWG. Kapacita restaurace je 50 osob. Uvádíme jí z toho důvodu, že tomuto počtu osob zabezpečíme v případě nepříznivého počasí suché místečko uvnitř hospůdky. Kapacita venkovních přilehlých prostor včetně terasy je cca 100 osob a když nám bude počasí přát, tak nic nebrání tomu, abychom trávili eventový čas venku na čerstvém jarním vzduchu. V blízkosti restaurace bude zažehnut oheň pro opékání buřtíků. V provozu bude venkovní gril, na kterém budou zájemcům ugrilovány steaky.

Program našeho 5.Paintballového eventu je následující :

V 9,30 hod. provedeme zahájení eventu. Po krátkém přivítání Vás nebudeme již v ničem omezovat a vše bude probíhat dle Vaší volby. Při logování požádáme zájemce o pohoštění a o střelbu na terče o zaplacení poplatku 100,- Kč, za který dostanete poukázku na deset kulí, kterými budete paintballovou zbraní střílet na sklápěcí terče, poukázku na buřtíka a poukázku na steak. V případě, že zájemce nebude chtít střílet na sklápěcí terče, bude možné vyměnit tuto poukázku za dalšího buřtíka nebo za jedno nealko pití (limonáda, nealko pivo) nebo za jedno pivo. big smile Objednané pohoštění bude připravováno přednostně. V restauraci si bude možné objednat i další jídla, jen je nutné počítat s delší dobou přípravy. Nealko i alko pití je v restauraci U Jezírka běžně dostupné.

Po zahájení bude taktéž pro zájemce otevřeno paintballové hřiště, kde si můžou geobojovníci vyzkoušet už skutečný paintballový boj nebo boj s novými zbraněmi s technologií LaserGame. I v tomto ročníku se bude bojovat o paintballovou vlajku, která bude umístěna na domluveném místě. Až si této hry dostatečně užijete, můžete si zahrát i jiné paintballové hry dle Vašeho výběru.

 Hry na paintballovém hřišti jsou zpoplatněny částkou ve výši 100,- Kč. V případě paintballu je v ceně zahrnuto proškoleni a následně Vám bude zapůjčena paintballová zbraň, ochranné rukavice s maskou a vestou, chránič krku a 30 kulí. Pro náročnější bojovníky s vyšší kadencí střelby je možné přikoupení kuliček v ceně 1,- Kč za jednu kuli. Bojovat budou družstva v počtu dvaceti osob po dobu 60 minut.

Hru s infra zbraněmi si můžete vyzkoušet od 13,00 hod. Jedná se o zcela novou technologii a zbraně, které byly do ČR přivezeny teprve před měsícem. Oproti paintballu není nutné při hře využívat ochranné pomůcky. Hrát budete po dobu 2 x 15 minut. Maximální počet hráčů je 10. I v tomto případě uhradíte poplatek ve výši 100,- Kč. Cena je velmi příznivá. Běžně byste za 30 minut této hry zaplatili 190,- Kč. Více si o této novince můžete přečíst na webu wg.cz.

Doufáme, že Vám obě nabídky udělají radost. Obdobně jako na minulých eventech budou hráči rozděleni do družstev, která se budou odlišovat barvami poukázek. Zájemcům o paintball doporučujeme, aby si s sebou přivezli náhradní oblečení pro boj a to nejlépe ve více vrstvách, které nejlépe tlumí zásahy paintballovou zbraní. Po opuštění hřiště se převléknete do běžného oblečení, ve kterém budete pokračovat v další Vámi zvolené části eventového programu. V pobarveném oblečení není vhodné vstupovat do vnitrních prostor restaurace ani do Vašich geovozidel. Barva z oblečení lze snadno vyprat, jedná se o běžné potravinářské vodou rozpustitelné barvivo. Více se můžete o paintballové hře dozvědět z popisu naší Paintball cache U jezírka

Startovní časy barevně rozlišených geodružstev:

  • 10,00 hod - žluté družstvo

  • 11,30 hod.- zelené družstvo

  • 13,00 hod.- červené družstvo - LaserGame

  • 14,30 hod.- modré družstvo

V rámci eventu si můžete venku taktéž zahrát minigolf. V restauraci si můžete taktéž zakoupit turistickou známku "Po stopách dřevěných zvoniček" č. 1203. Na eventu si budete moci také zakoupit poslední z kusů kladenských GC "Vojtěšské pece" a "Pražsko-Lánská Koněspřežka". K dostání bude i bronzový Terezínský megaeventový GC.

Při přihlášení na event uveďte prosím tyto údaje:

1) Počet zúčastněných osob a počet osob, které uhradí poplatek 100,- Kč za pohoštění a střelbu na terč. Cena zahrnuje 10 kulí k sestřelení sklápěcích terčů (nebo nápoj), grilovaný steak, buřt s chlebem.

2) Počet eventových CWG, které si plánujete zakoupit v ceně 10,-Kč/CWG.

3) Počet osob, které se zúčastní paintballového souboje nebo LaserGame za poplatek 100,-Kč s uvedením barvy družstva, do kterého chcete být zařazeni. Cena zahrnuje 60 minut pobytu na paintballovém hřišti v plné výstroji, 30 kulí, v případě LaserGame hru po dobu 2 x 15 minut.

4) Případný zájem o koupi kladenských GC nebo Terezínského megaeventového GC.

Ti, kdo budou "bojovat" na paintballovém hřišti v pozdějších hodinách, mohou samozřejmě přijet později. Logování bude probíhat po celou dobu eventu.

Tešíme se na Vaší návštevu.

Pravidla hry boje "O paintballovou vlajku".

Boj o paintballovou vlajku

Před zahájením hry se rozdělí hráči do dvou paintballových družstev. Na domluveném místě bude vztyčena paintballová vlajka, kterou je nutno ukořistit a donést do výdejny munice. Tomu družstvu, kterému se to podaří, bude zapsáno jedno dílčí vítězství. Následně se vlajka opět vztyčí a obě paintballová družstva začnou ze svých výchozích stanovišť nový boj o vlajku. Vítězí družstvo, které dosáhne většího počtu dílčích vítězství. Po celou dobu boje musí být vlajka vidět. Nesená vlajka může být od protivníka ukořistěna tak, že se platnými zásahy vyřadí z boje obránce vlajky. Kdo je z boje dočasně vyřazen, nesmí vlajku chránit! Ihned po zásahu musí vyřazený obránce vlajku odložit a to tak, že musí být vidět nebo ji předá spolubojovníkovi v družstvu. Následně musí vyřazený obránce vlajky nebo i vyřazený útočník odejít k „oživení“ k výdejně munice, která se nachází v prostoru ŠKODY 1203. Zde si může také nechat nabít zbraň dalšími kuličkami. Po oživení se hráči opětovně zapojují plně do hry. Doba boje je 60 minut. Před ukončením hry bude oznámeno megafonem blížící se vypršení časového limitu. Je žádoucí, aby byly ze zbraní do konce hry vystříleny všechny kuličky. Počítejte prosím s tím, že všechny kuličky nad limit 30 kulí budete muset ve výdejně munice po boji na paintballovém hřišti uhradit.

Platný zásah

Platný zásah je pouze přímý zásah (i z vlastní zbraně nebo od spoluhráče), a to: má-li hráč na sobě, své výstroji nebo výzbroji skvrnu barvy z rozbité kuličky o velikosti odpovídající průměru značkovací kuličky.

Hráč dočasně vyřazený ze hry

Je to hráč, který obdrží přímý zásah. Od této chvíle hráč nevede palbu – je „neživý“. L Odchází se vztyčenou rukou, ve které drží zbraň, do výdejny munice. Po „oživení“, ve výdejně munice, se zapojuje zpět do hry. Úmyslná střelba do vyřazeného hráče je považována za porušení pravidel hry.

Přehled o účasti a zařazení do družstev

(v případě potřeby si vyžádejte změnu v zařazení, rádi Vám vyjdeme vstříc)

10,00 hod. - Žluté družstvo

11,30 hod. - Zelené družstvo

Nick 10 kulí, steak, buřt Eventové CWG Paintballový souboj Nick 10 kulí, steak, buřt Eventové CWG Paintballový souboj
 PePeKacka 1 1   stanleypaulGC 2 3 1
 Lucky&spol        Chevyma   1 3
 pansy1  1 1    martin.simek  2  1 1
mikisi        Alf Gang    2  2
 Raraku  1   1    hlava.cz  2 1 2
 Stara.kryta  1    kstavk  1  1 1
 VK Stahlavy 3    P.I.A.F.    2  2 
         Horluck  1   1 
         JIRKA.CZ 2  
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

 

13,00 hod -  Červené družstvo (1.parta)

14,30 hod. - Modré družstvo

Nick 10 kulí, steak, buřt Eventové CWG LaserGame Nick 10 kulí, steak, buřt Eventové CWG Paintballový souboj
 GeoCule  1  3    paldina   1 1
 hlava.cz     2  Findor 1 1 1
 Sayonara5     2  Peggys GeoTeam 2 4 2
 Druháček      2  TwiceRaP     1
 TwiceRaP 2 2 1 Druháček 2 2 2
 Kaftankaj  3   2   2   Geomisman   1 1
 silver4  3   2  2    
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

Additional Hints (Decrypt)

[Tref si svého kačera :-)]

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.