Skip to content

This cache has been archived.

duchi: Tak konec...

More
<

HÁ-KÁ GEOMÍČE 2014

A cache by duchi Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 06 June 2014
Difficulty:
2.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Zveme Vás na druhý ročník velice povedeného, lehce sportovního setkání přátel kešování…


 

Tak je tomu 5 let, co se konal event HÁ-KÁ GEOMÍČE 09 a proto jsme se letos rozhodli, opět se do toho pustit a uspořádat HÁ-KÁ GEOMÍČE 2014…

Termín konání: Pátek 6.6.2014, začátek: 17:00, konec: 24:00 ?? (jak se nám bude chtít)

Místo konání: TENIS-CENTRUM DTJ HK, adresa: U Labe 427, Hradec Králové. Areál se nachází mezi řekou Labe a výpadovkou na Pardubice, naproti přes řeku Fakultní nemocnici Hradec Králové.

O co půjde: Stejně jako při prvním ročníku se přátelsky sejdeme, lehce zasportujeme, popijem, pojíme a hlavně se pobavíme… Letos pro Vás připravíme hlavně beachvolejbalový turnaj a na závěr večera také soutěž družstev v přetahování lanem v písku :-)  

Beachvolejbal: Do turnaje se budou moci přihlašovat dvojice, nebo trojice (jak si kdo věří). Bude se hrát na 2 vítězné sety. Sety se budou hrát do 15 bodů (v rámci ušetření času). Družstva si předem domlouvejte, prezentace družstev bude probíhat až na Eventu a to od 17:30 do 17:50 hodin. Poté rozlosujeme turnaj a začne se hrát. K dispozici budeme mít 2 kurty…i s nočním osvětlením, takže sportování, nebo plážová párty se může protáhnout do pozdních večerních hodin :-)

Přetahování lanem: Tohle by mohla být celkem sranda:-) Dokonce byla tato disciplína v letech 1900 – 1920 součástí olympijských her. Konkrétní info o naší soutěži dodám do listingu, nebo při zahájení Eventu.

Obecné: Startovné do soutěží upřesníme na Eventu (za pronájem kurtů budeme muset něco zaplatit, ale bude to jen lehký poplatek…) Součástí areálu jsou samozřejmě toalety a sprchy. Připravené bude také občerstvení v podobě točeného piva a dobrot na grilu.

Prosím sledujte dále tento listing, budou sem vystaveny všechny dodatečné info a případné změny z naší strany. Těšíme se na Vás, ať nám vyjde počasí…

 

 

Vypadá to,že nám počasí vyjde super...:)

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.