Skip to content

Het meer van Genève Mystery Cache

This cache has been archived.

GeoGuy: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan.

Mocht de cache, of onderhoud van de cache, aan je aandacht ontsnapt zijn, en je de cache alsnog weer nieuw leven wilt inblazen, dan graag even een berichtje via email.
Als de cache binnen 3 maanden hersteld of herplaatst is, wil ik de cache wel terughalen uit het archief, mits deze aan de dan geldende voorwaarden voldoet.

Met vriendelijke groet,
GeoGuy
Geocaching.com Community Volunteer Reviewer

More
Hidden : 4/22/2014
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size:   regular (regular)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

WEGENS ONDERHOUD IS HET NIET MOGELIJK DEZE CACHE TE VINDEN....Met trots presenteren wij onze allereerste mystery cache :D Dit is een geocache waarbij je moet rekenen om de juiste coördinaten te vinden.

De spullen die in de zak zitten mogen geruild worden.

Het meer van Genève

Rondom het meer van Genève ligt al 116 jaar een kostbare schat. Tot op heden is de schat nog nooit gevonden.

In 1898 gebeurde er een drama. Keizerin Elisabeth Amalie Eugenie in Beieren, ook wel bekend als Keizerin Sisi, werd tijdens een avondje uit vermoord. Het was een brutale roofmoord. Zonder dat de keizerin het in de gaten had werd zij met een vijl gestoken in haar borst. Pas ongeveer honderd meter later kwam zei bij de pergola aan, waar zij in elkaar zakte. Haar dienstmeid ontdekte toen pas dat het kostbare juweel van de keizerin verdwenen was. Dit was één van haar 57 kostbare juwelen.

Volgens de legende heeft de moordenaar het juweel in een kistje verstopt.

De moordenaar had de coördinaten jarenlang in zijn eigen huis verstopt. Helaas is maar één van de coördinaten bewaard gebleven. Deze geven wij jullie alvast cadeau. Dit is het coördinaat waar de zon opkomt, namelijk: 005° 16.887.    

Als jij het juweel wilt vinden moet je het andere juiste coördinaat zoeken. Dit kun je doen door eerst naar het beginpunt te gaan, de Genèvebrug. Dit is het punt waar de moord is gepleegd. Tel daar het aantal houten loopplanken die over de gehele brug liggen.

Ga daarna naar de pergola, waar de keizerin in elkaar zakte. Tel daar het aantal bogen, bankjes en trappen.

Het begingetal van het coördinaat is 52. Zet achter dit getal het aantal trappen. Daarachter zet je het aantal bankjes.

Vermenigvuldig het aantal loopplanken met het aantal bogen. Trek het aantal juwelen van de keizerin hiervan af. Zet het antwoord achter de andere getallen.

Als het goed is heb je nu het andere coördinaat. Als je deze invoert zal je de kostbare schat vinden.

Natuurlijk is deze schat ook beveiligd. De code van het slot zijn de laatste drie cijfers van het jaartal waarop de keizerin is vermoord.

Doe heel voorzichtig met de schatkist en het juweel, deze liggen er immers al 116 jaar.

Succes met zoeken!

 

Additional Hints (No hints available.)