Skip to content

Straumen fiskeplass Traditional Cache

This cache has been archived.

Poltrona Polaris: Hei

Det har nå gått 30 dager eller mer etter min forrige melding, og jeg har ikke registrert tilbakemelding om denne geocachen fra deg. På grunnlag av dette arkiveres derfor oppføringen til geocachen på nettsiden www.geocaching.com.

Husk å fjerne eventuelle rester etter geocachen så snart som mulig, hvis den ikke er registrert i andre systemer. Dette for å hindre forsøpling.

Med vennlig hilsen
Poltrona Polaris
Community Volunteer Reviewer

More
Hidden : 5/17/2014
Difficulty:
2 out of 5
Terrain:
2.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

En cache ved Straumen fiskeplass. Her er det greit å ta en stopp, hvile litt og kanskje fange sin egen middag.


Straumen er et trangt sund der sjøvann flommer inn og ut 2 ganger i døgnet til Straumfjorden i sør.

Dette er en flott fiskeplass som benyttes av turister og lokale fiskeinteresserte. God asfaltert parkering i gangavstand fra cachen.

Cachen er en middels beholder med logg, blyant og 3 bytteting.

Additional Hints (Decrypt)

Haqre fgrva / haqre ebpxf

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)