Skip to content

DerKidz Traditional Cache

This cache has been archived.

Penelope: Je cache is door mij gearchiveerd in verband met het te lang op disabled staan.

Mocht de cache, of onderhoud van de cache, aan je aandacht ontsnapt zijn, en je de cache alsnog weer nieuw leven wilt inblazen, dan graag even een berichtje via email.
Als de cache binnen 3 maanden hersteld of herplaatst is, wil ik de cache wel terughalen uit het archief, mits deze aan de dan geldende voorwaarden voldoet.

More
Hidden : 8/22/2015
Difficulty:
1.5 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   small (small)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:

Nu na 100 caches te hebben gevonden, lijkt het mij leuk om er zelf 1 te leggen. Dit in samenwerking met Team Kidz&CO, aangezien een lid van het team verslaafd is aan LEGO!

De 100ste cache die ik gevonden heb, is een voortuincache. Die vind ik het meest mooie; meestal voor de lol geniepig bij iemand in de tuin iets bemachtigen waar ik iets aan heb. Nu komt het mooiste: als het lekker weer is, zit er eigenlijk altijd(!) iemand hier in de tuin. Maar niet om jullie af te schrikken, de cache hangt netjes op het hoekje van de tuin. Als niemand in de tuin zit kun je onopgemerkt loggen. (tenzij de katten er uit moeten...) Graag de behuizing openen bij het kleine zwarte hoekje en weer goed aandrukken als er is gelogd, anders is de cache binnen "no time" doorweekt. Veel plezier!!! n.b.: De bewoners van het huis hebben volledige toestemming verleend voor het plaatsen van deze cache

Additional Hints (Decrypt)

Bc urg ubhgra ubrxwr. Pnpur tbrq nnaqehxxra an urg ybttra!

Decryption Key

A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M
-------------------------
N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z

(letter above equals below, and vice versa)