
Iedereen kent natuurlijk het verhaal van Sneeuwwitje en de zeven dwergen maar verder dan: ze leefden nog lang en gelukkig is niemand gekomen. Dit verhaal gaat over de periode daarna.
Nadat Sneeuwwitje en haar prins een tijdje terug waren in zijn kasteel begonnen ze toch wel heel erg terug te verlangen naar het simpele leven in het bos bij de zeven dwergen. De prins had er zo nu en dan ook wel genoeg van dat hij op iedere straathoek werd herkent en nooit eens iets kon doen waar hij zelf zin in had, zoals lekker rustig vissen. Op een dag kregen ze een verhuisbericht van de dwergen en nu konden ze hun nieuwsgierigheid bijna niet bedwingen om op bezoek te gaan. Ze spraken er over met elkaar en besloten op een hele vroege ochtend op zoek te gaan naar het nieuwe huisje van de dwergen. Gewapend met een GPS-apparaat reden ze naar Almere waar de stad groener bleek dan ze hadden gedacht. Dit maal bleek het een soort boomhuisje te zijn waar de dwergen woonden, te bereiken via de dikke stam van een beuk. Het bleek net zo’n vrolijk huisje als het huisje destijds in het bos. Gelukkig was er ook een klein vijvertje bij waar de prins nu naar hartenlust kon vissen!
Aangezien de dwergen het ook reuze gezellig vonden als ze op bezoek kwamen mochten Sneeuwwitje en haar prins het altijd gebruiken als vakantiehuisje als het leven in het kasteel hun weer even teveel werd.
Ga ook op zoek naar het huisje van de dwergen en misschien zijn de prins en Sneeuwwitje toevallig op bezoek... Wellicht zie je de boze heks ook nog wel.