Skip to content

This cache has been archived.

SimonCooper.sk: Dakujem krasne, dame si rok prazdnin.

More
<

Skola v prirode

A cache by SimonCooper.sk Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Friday, 01 May 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
2 out of 5

Size: Size: other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Vážení priatelia, mamičky, oteckovia, milé deti.

Dovoľujem si vás pozvať na hlboký zápis do svojich zážitkov zo spoločného stretnutia, ktoré sa uskutoční od rána, ránička 1.mája v Škole v prírode v Kysaku (približne 18 min. autom od Košíc).
My, deti z čias minulých pospomíname na časy dávne, ale nie zabudnuté, dnes už dospelé decká narodené po období štrngajúcich kľúčov sa vyšantia a deť’úrence pochádzajúce z tohto tisícročia si snáď s nami užijú to, čo tak veľmi potrebujú a teda kopec spoločnej zábavy, hry, športy, koníky, tanec, trampolíny, parádne eventy a všetko čo k tomu patrí.
Keďže programu je kopec dovolil som si pre vás pripraviť sprievodný web, na ktorom nájdete aspoň orientačný program, možnosti ubytovania, stravovania a odpočet do začiatku eventu. Web objavíte po zadaní adresy www.cipana.sk/skola.

Spolu s kešerskými priateľmi sme pre vás pripravili SWG event, T5kový na Jánošikovej bašte s nádherným výhľadom, 1. mája si postavíme Máj, zabavíme sa pri ohníku a skvelý deň ukončíme nočnou hrou. V sobotu nám program otvorí rozvička a nasleduje event Tajomstvo Hornádu so sprievodnou hrou, pokračujeme Zumbou, športovými aktivitami, kde si vyskúšate jazdu na monocykli, choduliach, prebehneme sa vo vreci, pofuríkujeme, hodíme si čosi do diaľky, vyskúšame triafať na terč z fúkačky, praku, luku/kuše, vzduchovky, zahráme si volejbal, bedminton, nohejbal, ale aj stolný futbálek..
Ak sa mi podarí zabezpečiť céčka tak je to jasné, skákanie gumy povolené. Bude aj lanovka a možno sa aj šplhať kdesi budeme. Čakajú nás tvorivé dielne, Jumping, prídu koníky, ubolení môžu využiť klasickú masáž, prezrieme si parádne obrazy a ich tvorbu priamo pred našimi očami, čaká nás prvá pomoc, hodina matematiky, „vichodňarčini“, ochutnáme guláš, prasiatko a samozrejme školskú stravu. Čapované pivko a kola zabezpečené. Večer nás čaká vyhodnotenie súťaží, tombola, vedomostný kvíz a parádna folkovo-rocková hudba. Deťúrence majú po celý čas svoj kútik, dozor a kopec hier od trampolíny cez maľovanie na tvár, spoločné batikovanie, výrobu náramkov, výrobkov servítkovou technikou, tetovačky a kooopec ďalších milých vecičiek a svojho programu. Počas celého eventu ako správni kešeri môžete využiť Mystery Room, izbu z ktorej sa dostanete len v prípade správneho výpočtu zadaných úloh.
Keďze očakávame aj deti v predškolskom veku tak rodinky sú ubytované na poschodí, kde budú menej (alebo vôbec) rušené, ak potrebujú spinkať aj cez deň.
Vy, ktorým sa neujde posteľ môžete spať vo vlastnom spacáku v študovni alebo vo vlastnom stane vonku. Hodnotí sa všetko od účasti na jednotlivých aktivitách, eventoch či kvíze za čo vás po vyhodnotení čaká medaila alebo pohár pre víťazov. Bez odmeny neodíde nikto.
Na naše aktivity bude dozerať profesionálne oko fotografa. Eventové SWG samozrejmosťou v počte 1ks/nick s účasťou na programe. Zabezpečený je aj zdravotný dozor, ktorý verím, že nebude nutné ani v najmenšom využiť.

Predbežne by nás svojou návštěvou mal poctiť aj slovenský reviewer a kto vie... možno aj obaja :) Takže nech sa páči WA logy a potom sa už len snažiť , zvíťaziť no predovšetkým sa do sýtosti zabaviť.
Začíname v piatok (sviatok) 1. mája od 10:45 a kto nemôže byť počas celého víkendu nech si príde Školu v prírode užiť v piatok alebo v sobotu hoci bez nocľahu. Lúčime sa v nedeľu o 12:00 hod. obedom po CITO evente pri príležitosti 15. narodenín 1. kešky na svete. Samotné logovanie je pochopiteľne bezplatné, účasť na jednotlivom programe (mimo ďalších eventov) je spoplatnená. Viac nájdeš na sprievodnom webe.
Dovoľte mi teda pozvať vás do krásnej prírody našich lesov a užiť si event, na ktorý verím, že nezabudnete :)

Teší sa na vás Simon Cooper & spol :)


Upozorňujem, že logovanie je bezplatné (účasť do 30 minút), ale účasť na evente (programe) je spoplatnená z dôvodu deľby spoločných nákladov, a to nasledovne:
Úcasť 1. - 3. mája: 12 € / osoba nad 15 rokov, 4 € / dieťa na ZŠ
Úcasť len 1. mája: 5 € / osoba nad 15 rokov, 2 € / dieťa na ZŠ
Úcasť len 2. mája: 9 € / osoba nad 15 rokov, 3 € / dieťa na ZŠ
Ku všetkým platbám vám bude vystavený doklad a dostane identifikačný náramok! Ubytovanie je spoplatnené sumou 12 € / posteľ na noc a 3 € / spacák/stan/osoba.
Viac informácií k platbám nájdete na sprievodnom webe.

Možnosť zakúpenia: GA tričiek, šatiek, trackovateľných kódov, spodného prádla, obrazov, piva (1 € / 0,5l), kofotiny (1 € / 0,5l), gulášu (2 € / porcia vrátane pečiva) , školská strava je v cenách 1,5 € za raňajky, 4 € za obed, 2,5 € za večeru (1 porcia), klasická masáž 6 € / 30 minút.
Stravu v školskej jedálni si môžete záväzne objednať do 10. 4. 2015 na sprievodnom webe v menu Strava.

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.