Skip to content

This cache has been archived.

geo.scorpions: Tak šup z mapy na MDŽ :-)

More
<

Dominika na cestě do Kyrgyzstánu

A cache by geo.scorpions Send Message to Owner Message this owner
Hidden : Saturday, 07 February 2015
Difficulty:
1 out of 5
Terrain:
1.5 out of 5

Size: Size:   other (other)

Join now to view geocache location details. It's free!

Watch

How Geocaching Works

Please note Use of geocaching.com services is subject to the terms and conditions in our disclaimer.

Geocache Description:


Vážené kačerky, vážení kačeři …
Jak to vlastně začalo … Tato přednáška vznikla spontánně při schůzce s cestovatelem Danem Přibáněm, jehož určitě nemusím dlouze představovat. Všichni vědí, že je to právě on, kdo procestovat půlku světa v legendárních žlutých trabantech. Na otázku, zda nezná nějakého podobného „blázna“ a dobrodruha, jehož by stálo za to vidět a slyšet, bez váhání popíjejíc preso rozzářeně vykřikl … „No jasně! Přece Dominika !“ a bylo jasno… Stroze nám povyprávěl o dobrodružství, ze kterého se právě Dominika vrátila, a já věděl, že není co řešit …


Nuže dámy a pánové !!! …
Přijměte pozvání na cestopisnou přednášku, o úžasné a dobrodružné cestě do Kyrgyzstánu aneb osamocených 13 117 km malinké motorkářky v sedle malinké motorky…
… Začalo to sháněním víz a informací k cestě, pokračovalo dobrodružnými přejezdy hranic a jízdou nekonečnými pustinami Kazachstánu v letním žáru pouště Kyzylkum. Místy, kam by se podle průvodců v létě vydával jen velký blázen nebo nešťastník. Vrcholem výpravy bylo ale pohoří Ťan Šan, v překladu Nebeské hory, a především skutečně nebeský výjezd k jezeru Song Kul, které je obklopené nádhernou kyrgyzskou přírodou, jurtami a koňmi.
Vyprávět Vám bude cestovatelka a dobrodruh Dominika Gawliczková. Je to právě ona, kdo se vydá společně s Danem Přibáněm na další extrémně dobrodružnou cestu po světě, konkrétně z Austrálie do Bangkoku a pak následně z Bangkoku do České republiky. A na čem že Dominika pojede ? To se dozvíte, pokud si přijdete poslechnout nezapomenutelnou přednášku do obecního sálu v Netunicích.


A kdy to vypukne?
Datum: 7. Února 2015
Začátek přednášky: 19:15 hodin (doporučuji dorazit včas, abyste si dobře sedli)
Místo konání: Obecní sál v NetunicíchKapacita obecního sálu je omezená. Po naplnění kapacity, bude vyhlášen stop stav.
Maximální počet je 45 míst. Cena vstupenky je 100 Kč. Vstupné je nutné zaslat předem na účet 35-1639340297/0100, tak si vytvoříte rezervaci, do zprávy pro příjemce uveďte Váš NICK. V případě nezaplacení vstupného do 14 dní od přihlášení formou Will Attend, bude místo poskytnuto dalšímu zájemci v pořadí. Přihlašujte se klidně i jako náhradníci.

CWG budou k dispozici za 10 Kč
 

>

Additional Hints (No hints available.)Reviewer notes

Use this space to describe your geocache location, container, and how it's hidden to your reviewer. If you've made changes, tell the reviewer what changes you made. The more they know, the easier it is for them to publish your geocache. This note will not be visible to the public when your geocache is published.